Kolejny udany start naszych utalentowanych pływaków w Hajnówce

Jesteś tu: Strona główna » Sport » Kolejny udany start naszych utalentowanych pływaków w Hajnówce

Kolejny udany start naszych utalentowanych pływaków w Hajnówce

21.02.2017 w Parku Wodnym w Hajnówce odbył się Półfinał woj. Podlaskiego w pływaniu. Na starcie stanęły najlepiej pływające dzieci i gimnazjaliści z Hajnówki, Moniek, Bielska Podlaskiego oraz Michałowa.

W kategorii szkół podstawowych dziewczęta zajęły II miejsce w  sztafecie  8 × 25m w, a chłopcy  przypłynęli na I miejscu.

W kategorii szkół gimnazjalnych dziewczęta i chłopcy wygrali sztafety 8× 50 m.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Kwiatkowska Zosia, Wesołowska Agata,

Urszula Bagniuk, Julia Trojanowska, Laura Kosko, Zuzia Kwiatkowska, Patrycja Woroniecka, Martyna Olszańska,

Skład drużyny chłopców to: Nowiczkow Kuba, Kryszpiniuk Gabriel, Wesołowski Jacek, Jakub Kopczyński, Szymon Czeczuga, Dominik Zawadzki, Piotr Popławski, Kewin Kośko

Indywidualnie miejsca I zajęli: Kwiatkowska Zosia delfinem , Wesołowska Agata

żabą, Zuzia Kwiatkowska dowolnym, Wesołowski Jacek  żabą, Nowiczkow Kuba dowolnym

Indywidualnie miejsca II zajęli: Patrycja Woroniecka grzbietem, Urszula Bagniuk delfinem, Martyna Olszańska dowolnym,  Kryszpiniuk Gabriel delfinem, Dominik Zawadzki dowolnym.

Indywidualnie miejsca III zajęła:   Aleksandra Ruta grzbietem, Jakub Kopczyński grzbietem.

Gratulujemy sukcesu naszym uczniom i będziemy gorąco kibicować na finałach, które odbędą się w Augustowie 15 marca 2017.

Relację z zawodów przedstawił Eugeniusz Chilkiewicz opiekun drużyny dziewcząt Gimnazjum nr 2.