DZIEWCZĘTA Z SP NR 4 PONOWNIE NAJSZYBSZE W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH !!!

Jesteś tu: Strona główna » Sport » DZIEWCZĘTA Z SP NR 4 PONOWNIE NAJSZYBSZE W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH !!!

DZIEWCZĘTA Z SP NR 4 PONOWNIE NAJSZYBSZE W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH !!!

26.10.2015 na terenie MOSIR w Bielsku Podlaskim odbyły się mistrzostwa Powiatu Bielskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Na starcie stawiło się 7 zespołów dziewcząt. Zawody rozpoczęły się o 11.30. Na pierwszej zmianie w naszej drużynie wystąpiła Laura Mikhitarian, która przekazała pałeczkę Magdzie Wściubiak. Uczennica klasy VIc przybiegła jako pierwsza .

Na kolejnych zmianach biegliśmy ze zmiennym szczęściem. Decydującym momentem wyścigu był bieg Martyny Czeropskiej, która odzyskała prowadzenie, a kolejne zawodniczki nie oddały go do końca wyścigu.

Dziewczynki dały siebie wszystko, walczyły z koleżankami z innych szkół, ale także ze swoimi słabościami. Oprócz Laury, Magdy i Martyny Puchar za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Powiatu Bielskiego w sztafetowych biegach przełajowych wywalczyły: Maria Drozdowska, Ula Osmulska, Gabriela Grabowska, Weronika Lipato, Oliwia Radziszewska, Maja Zielińska i Zuzanna Kwiatkowska. Zawodniczką rezerwową była Emilia Paszkowska.

Sukces cieszy tym bardziej, gdyż po roku nieobecności znów stanęliśmy na najwyższym podium.

Życzymy naszym wspaniałym biegaczkom powodzenia na kolejnym etapie, który odbędzie się w kwietniu 2016 w miejscowości Supraśl.

Przebieg zawodów oglądał, a co widział, to opisał Eugeniusz Chilkiewicz- opiekun dziewcząt.