Spotkanie z pisarką Beatą Jacewicz

Jesteś tu: Strona główna » Biblioteka » Spotkanie z pisarką Beatą Jacewicz

Spotkanie z pisarką Beatą Jacewicz

Bibliotekę szkolną odwiedziła autorka książkek dla dzieci Pani Beata Jacewicz. Zapraszamy na fotorelację.

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom i realizacji projektu Książki naszych marzeń  gościliśmy w Szkole pisarkę Beatę Jacewicz. Zaprezentowała uczniom swoje wiersze ze swojej nowej książki Savoir - vivre czyli dzieciaki naopaki. Wiersze były doskonałą okazją do omówienia zasad kulturalnego zachowania się. W bibliotece mamy książki bielskiej pisarki, które cieszą sie niesłabnącą popularnością i są chtnie wypożyczane. Z niecierpliwością czekamy na nowe tytuły. Autorka zdradziła nam, że pracuje nad koleną książką, tym razem dla dorosłych. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z klas IV i V.