Spotkanie z.... mamą naszej czytelniczki :)

Jesteś tu: Strona główna » Biblioteka » Spotkanie z.... mamą naszej czytelniczki :)

Spotkanie z.... mamą naszej czytelniczki :)

Pani Karolina Wysocka, manager zespołu Kors & Relax, a prywatnie mama naszej czytelniczki  - w naszej bibliotece :)

18 maja 2016 roku w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom oraz projektu Książki naszych marzeń Pani Karolina Wysocka, menager zespołu Kors & Relax, a prywatnie mama naszej czytelniczki, spotkała się z dziećmi z naszej Szkoły. Opowiadała o swoich ulubionych lekturach z okresu dzieciństwa, zaprosiła uczniow do wspólnej recytacji wiersza J. Brzechwy Katar. Podsumowaniem wspólnej zabawy było rysowanie baśniowej szkoły. Spotkanie upłynęło w bardzo symapatycznej i twórczej atmosferze.