Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Jesteś tu: Strona główna » Biblioteka » Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i wychowawcom, którzy aktywnie włączyli się do tworzenia listy najbardziej interesujących książek godnych polecenia innym oraz zakupienia z dofinansowania otrzymanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. To już ostatni dzwonek na podanie waszych propozycji.  Zapraszamy do biblioteki :) W plikach do pobrania na stronie głównej biblioteki listy przygotowanych dla Was tytułów proponowanych do zakupienia. Czekamy na wszelkie sugestie i uwagi, wszystkie postaramy się uwzlędnić.

Bieżące informacje na temat realizacji programu w naszej Szkole umieszczane są w zakładce na internetowej stonie głównej Szkoły w zakładce Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.

W bibliotece można wypożyczać wszystkie książki zakupione w ramach tego programu.