Lista darczyńców:

Jesteś tu: Strona główna » Biblioteka » Lista darczyńców:

Lista darczyńców:

Swoimi książkami podzielili się....

 

Rok szkolny 2017/ 2018


Jarosław Pawlik nauczyciel ( Idzie niebo ciemną nocą, Piracka świnka, Nela na tropie przygód, Chłopcy z Placu Broni, Szatan z siódmej klasy, Kroniki Archeo Komnata szeptów, Książki, przecinek i kropka, Billy i tajemniczy kot, Wierszyki na cały rok szkolny, Nie zabieraj tego, Jerzy!, Gilbert Wielki, Muminki wyprawa odkrywców, Encyklopedia dla dzieci Malarstwo i rzeźba )

 

Katarzyna Wesołowska nauczyciel ( Smyk, uprowadzony szczeniak, Atlas dinozaurów, Ninjago: Co kryje mrok, Wężowe plemię, Tajne misje Yody, Nieustraszony ninja, Mistrzowie żywiołów, Zasadzka )


Dorota Romańczuk nauczyciel bibliotekarz ( Nowe szaty cesarza, Dzikie łabędzie, Ołowiany żołnierzyk, Mała Syrenka,  Brzydkie Kaczątko, Testy Witch, przekonaj się jaka jesteś, Scooby Doo na tropie potwora, Witch niech żyją wakacje, Odlotowe Agentki Konkurenci, Lepiej dawać niż dostawać )

Filmy: ( Kamienie na szaniec, Hamlet, Obrońca Olimpu, Dzikie rekordy, Wojownicy ulicy - ekstremalne wyczyny na motocyklach, Ognista przeprawa )


Rok szkolny 2016/ 2017


Hania Wesołowska klasa II d sp ( Bazgroły ze szkoły, Calineczka, Moja pierwsza Biblia, Radek szkaradek - Błoto!, Czerwony Kapturek, Nesforny alfabet, Niezwykłe książki do czytania na głos, Gdzie jest Nemo?, Scooby Doo na tropie potwora z Morskich wodorostów )


Wiktoria Czarniawska II d sp ( Pinokio, Radek Szkaradek - Święta!, Obrączka ze słomy )


Igor Wróblewski II d sp ( Najpiękniejsze bajki świata, Szymek, kłamczuszek czy anielinek?, Wiersze dla dzieci: Małpa wieczorna )


Krzysztof Lewczuk II d sp ( Jaś i Małgosia, Scooby-Doo!, Księga wróżek, elfów i skrzatów, Pocahontas, Brzydkie kaczątko, Tatuś Muminka na rybach, Dzielny ołowiany żołnierzyk, Kozucha kłamczucha, Calineczka i inne baśnie, O zaginionych żeglarzach i latającej szafie, Brzydkie kaczątko i nne baśnie, Koty i myszy )


Weronika Sara Grygoruk III e sp ( Alicja w Krainie Czarów )


Julia Dąbrowska III a sp ( Bambi, Kot w butach, Tomcio Paluszek, Śpiąca Królewna )


Oliwia Kopciewska II d sp ( Czy ktoś widział Mikołaja?, Statek piracki )


Nataniel Andrearczyk III a sp ( 101 ciekawostek Samoloty, 120 przygód Koziołka Matołka, Plastusiowy pamiętnik, Angry Birds komiks, W krainie prądu elektrycznego )


Maja Weremczuk II d sp ( Tomcio Paluch, Rzepka, Wesołe literki cz. I i Cz. II, O sarence małej bardzo przemądrzałej, Lokomotywa, Przyjaciele z Afryki, Brzechwa - Najpiękniejsze wiersze dla dzieci, Maria Konopnicka dzieciom, Sto bajek, Poznaję kolory, Kołysanki śpiewają Magda Umer i Grzegorz Turnau )


Gabryś Falkowski II e sp ( Samochodzik Franek Urodziny, Poznaję i opowiadam z mamą )


Natasza Ruta III a sp (Piękna i Bestia, Mój pierwszy Atlas geograficzny )


Oliwia Krasowska II d sp ( Kaczka - dziwaczka, O sarence małej bardzo przemądrzałej, Słoń Trąbalski, Chory kotek, Ciekawski kotek, Czapla, ryby i rak)


Jakub Lachowicz VI a sp ( Zwiadowcy księga 8: Królowie Clonmelu, Zwiadowcy księga 9: Halt w niebezpieczeństwie, Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i Stara Szafa )


Patryk Łuczaj I b GM ( Nagi wojownik: Trening siły metodami rosyjskich komandosów)


Aleksandra Zawadzka II d sp ( Dwie klasyczne bajki w jednym tomie: Królewna Śnieżka i Trzy świnki )


Alina Dzierżanowska nauczyciel ( High school musical, High school musical 2 )


Kornelia Tomczuk III a sp ( W 80 dni dookoła świata, Bambi )


Kamil Łysiuk III d sp ( Zabawny piesek, Aladar na wyspie małpiatek, Czerwony Kapturek, Liczymy do 10, Królestwo Szklanej Góry, Nasi polarni przyjaciele, Kangurek, Staś w Krainie smoków, Lokomotywa, Łobuziak w cyrku, Urodziny jelonka, To już gwiazdka )


Maja Kwiatkowska III b sp ( Kopciuszek, Zajączek )


Gosia Wisznia II b GM ( Cyrk Doktora Dolittle, Akademia Pana Kleksa - analiza, Bajki robotów - analiza, Hania Humorek, Doktor Hania Humorek, Hania Humorek zostaje gwiazdą, Klub Tiary, Trzy Pauliny i porwanie Karola, Cudaczek Wyśmiewaczek, Sposób na Alcybiadesa )


Tomek Chwaszczewski II d sp (Królewna Śnieżka )


Julia Laszewicz III b sp ( Calineczka, Bajki o niesfornych zwierzątkach, Kot w butach )


Kuba Tworkowski II f sp ( Super księżniczki, Trzy świnki, A jak anakonda, Możesz na mnie liczyć, Poznaj Baletkę, Magiczne słowo, Triceratops, Mamut, Tyranozaur, Spider-Man: Atak bohaterów, Rybki, Święta końca zimy, Bajki o dinozaurach, Alibaba i czterdziestu rozbójników; O rybaku i złotej rybce )


Łucja Majstrowicz II b GM ( Anaruk, chłopiec z Grenlandii, Harując z Herkulesem, Magiczna afera, Puchatkowa sterta liści, Lato, Martynka i cztery pory roku, Wiersze o dzieciach )


Gabriel Łuczaj Vb sp (Kuloodporne mięśnie brzucha )


Mikołaj Wardecki III b sp ( Kilmeny ze Starego Sadu, Ania na uniwersytecie, 101 ciekawostek - wojownicy, Epoka lodowcowa album na naklejki )


Patrycja Szurbak II d sp (Przygody Tomka Sawyera, Tajemniczy ogród, W 80 dni dookoła świata, Siłaczka, Brzydkie kaczątko, Ludzie bez trwogi, Historia Polski tom 1, Czarodziejska szkoła, Niech żyją wakacje, Bezsennik - Kłopotliwe ognisko, Bezsennik- Czyli o czym dziewczyny rozmawiają nocą, Lektury piątoklasisty, Bielsk Podlaski studia i materiały do dziejów miasta, Polska - rekordy i ciekawostki )


Joanna Duszkowska 
nauczyciel ( Jaś i pnącze fasoli, Gry i łamigłówki, Wychowanie do życia w cyfrowym świecie, Paszport do liceum Język polski)

 

Zosia Daniluk II a sp (Bajka o szczęściu, Kiko, Niko i Sokrates, Moje - nie moje)


Mateusz Szeremeta II a sp ( Książka dla małych i dużych- Jan Brzechwa Wiersze )


Gabriel Wasyluk II b sp ( Na ulicy, Na wsi, A jak anakonda, Tylu różnych przyjaciół, To ja, Słonik na 4łapach, Encyklopedia wiedzy Dinozaury, Rośnij Maleństwo!, Prawdziwi przyjaciele, Wiosna, Kubuś i Hefalumpy, Na pastwisku - koń, Na pastwisku - krowa, Mieszkam w lesie - jeleń, Mój brat Niedźwiedź, Bambi, Piękna i Bestia; Złotowłosa, Złotowłosa i trzy niedźwiadki, Brzydkie kaczątko, Kurka złotopiórka )


Mikołaj i zaprzyjaźnione bielskie Elfy ( Komiksy: Ostatnia przystań cz. I i cz. II, Piraci z Pandarwu, Labirynt śmierci, Bogowie z Gwiazdozbioru Aquariusa cz. I i cz. II, Miliard lat na godzinę, Przepraszam remanent, Kapryśna księżniczka, Rork, Czarna wieża, Królowa Piratów, Potępieńcy, Złoto i żelazo, Więzień szatana, Miasto milczących rewolwerów, Zabłąkana rakieta, Londyński kryminał, Kapitan Kloss Agnt J-23, Rok przejścia Andreas, Tajemnica wielkiej piramidy t.1 i t.2, Tajemnicza broń t.1 i t.2, Błękitna jaszczurka, Mandryl, Franc Lincoln Prawo dalekiej północy, Zagłada t.1, Blondynka t.2, Emisariusz, Thorgal - Łucznicy, Alinoe, Wyspa Lodowych Mórz, Ponad Krainą Cieni 2 sztuki, Upadek Brek Zarotha, Czarna galeria, Aria- Siódma brama, Rycerze Wodnika, Siódme Wrota, Rycerze z Aquariusa, Łzy bogini, Z archiwum X (trylogia), Dylan Dog, Island 3, Diabelski kamień, Neon Genesis Evangelion 4 części, X-Men ultimate, Dragon Ball 2 szt.

Ksiąźki: A może było tak..., Stworzenie świata mity i legendy, Biblia dla dzieci, Planeta skarbów, Mity dla dzieci, Kalendarz dla dzieci i młodzieży, Szkolny słownik ortograficzny dla klas I - III, Mity greckie, Bajki Jan Brzechwa, Żółw i zając i inne bajki, Thorgal dziecko z gwiazd, Koń wodny legenda głębin, Wampiracy demony oceanu, Opowieści o czarodziejach t.1, Rozmowy ze smokami, Jak mówić po smoczemu, Kraina Obi-Boków, Pozyczalscy idą w świat, Tomek w Grand Chaco, Siostrzeniec Czarodzieja, Lew, Czarownica i Stara Szafa, Ostatnia bitwa, O psie, który jeździł koleją, Przygody Tomka Sawyera 3 szt., Domowe potwory, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Dobre maniery, Shrek 2 szt., Baśnie i legendy polskie, Opium w rosole, Tomek u źródeł Amazonki, Więźniowie Skalnego Grodu, Dawno, dawno temu, Biblia dla dzieci - Stary Testament, Ania z Zielonego Wzgórza, Cudaczek Wyśmiewaczek, Nowy zeszyt w kratkę, Zemsta Budzika - opowiadania domowe, Bohater Obi - Boków, Oko Smoka, Królewicz i wróżka, Legendy polskie, Mały Książę, Tomek na Czarnym Lądzie, Tomek na wojennej ścieżce, Mary Poppins otwiera drzwi, Avatar Jamesa Camerona, Epokoa Lodowcowa 2, Smok z Nibylandii, Wyprawa 2 Ucieczka, Solaris, Tupię na czarne koty, Przygody Don Kichota, Los człowieka, Katarynka, Łysek z Pokładu Idy, Tajemnica złotego pince- nez, Zniknięcie młodego lorda, Ostatnia zagadka Sherlocka Holmesa, Lato leśnych ludzi, Zew krwi, Gloria victis i A...B...C..., Wyprawa cz2.Ucieczka, Dziedziczka Morza i Ognia, Imię moje Legion, Niedoczarowany miecz, Szardik, Król Smok, Lilith, Świat króla Artura Maladie, Eryk Promiennooki, Kocia łapka, Kedrigern pokazuje co potrafi, Kedrigern i wilkołaki, Wyprawa Kedrigerna, Śmierć Doktora Wyspy, Arivald z Wybrzeża, Złamany miecz, Blondynka w Brazylii, Władcy niebios, Pierwsi ludzie na księżycu, Mastodonia, Serce faraona, Czarodziejska pielgrzymka, Zbrodnia, E.T. Księga Zielonej Planety, Ołtarze Dusarry, Bazyliszek, Zaginiony król, Wielkie frontowe podwórze, Klątwa Nilu, Dzieci naszych dzieci, Czas Golema, Wojna Władców Niebios, Machina Gnomów, Pałac, ZSC, Gra o Ferrin, Upadek Władców Niebios, Zbójecki gościniec, Paryż w XX wieku, Psycho-Tronik, Heu-Heu czyli potwór, Władcy Samotności, Ucieczka z Raju, Bramy Południa, Powolne Ptaki, Witamy w biurowym ZOO, Pierścień Pięciu Smokow, Serca, Dłonie, Głosy, Wojna o Smoczą Koronę, Smok bojowy, Kull zwycięzca, Światy Czarnoksięznika 1 - Odmieniec, Przeznaczenie miecza, Nostradamus, Kamienie słońca i serca, Magiczny pierścień, Zaklęty miecz, Serce Zachodu, Pielgrzymi Czasu, Wschód Lustrosłonca, Oczy Heisenberga, Władcy Niebios, Zielony Mózg, Przerażający loch, Kłamca 1, Smok jego królewskiej mości, Zemsta Króla Skorpiona, Stacja Tranzytowa, Lot Feniksa, Sensacje XX wieku, Dar mądrości, Lustrzana Góra, Wyspa Umarłych, Oko Kota)


Seria Gigant: Moby Duck, Przesyłka z Kaczogrodu, Jak wysmażyć... bestseller?, Kwa vadis,  Tanie dranie, Wycieczki nie z tej beczki, Król Pieluch I, Reakcje na akcje, Łowca cyborgów, Miłość w czasach kryzysu, Setny numer, Spisek niedoskonały, Donald na prezydenta, Skowyt i kiełbasa 2 egz., Muhhammad ze stali, Slumduck milioner, Miękkie lądowanie, Ucieczka w tropiki, Pan prezes Sedes*, Uwierz w Potwora, Stara kopara, Edukacja - wariacja, Witajcie w Sknerolandii, Krótkie spięcie, Siostro, basen!, Donald i kamień filozoficzny, Ale akcja!, Kaczogrodzka krucjata, Gdyby kaczka nie skakała, Panie szofer, gazu!, W pogoni za dychą, Biało - czarny, Poślubiony mafii, 2009: Odyseja kosmiczna, Kurtyna w górę ).

 

Daria Stosiak II b sp ( Księżniczka, Owady, Piękna i Bestia, Pan Maluśkiewicz i wieloryb, Wojna grzybów, Obchodź się łagodnie ze zwierzętami, Puszek króliczek łasuch, Panie Boże błogosław!, Narodziny Chrystusa, Matka Boska, Bóg na naszej ziemi - zycie Chrystusa dla dzieci 2 egz. )


Agnieszka Bosiacka, nauczyciel ( Koszmarny Karolek i napad na bank, Dorotka, Grześ i przyjaciele, Magiczne pantofelki, Szewczyk Dratewka, Bajki dla dzieci - wesołe przedszkolaki, 365 opowieści o zwierzętach, Misiaczkowe przedszkole, Baśnie polskie dla maluchów, Bajki dla dziewczynek, Wesołe bajki, A jak anakonda, B jak barakuda, C jak cykada, D jak dinozaur, E jak euglena, F jak foka, H jak hipopotam, Cz jak czapla, L jak lew, O jak owca, Był sobie kiedyś jeden smok, Ach, jak dobrze mieć rodzinę!, Prawo - lewo, Wiosna, Tydzień, ćwiczenia do Naszego elementzarza MEN , AK Saga o bohaterach, Opowieści o Gruzji )


Wiktoria Bondaruk I a sp ( Calineczka i inne baśnie)


Wiktoria Pietruczuk I a sp ( Wyspa skarbów, Wesołe przygody Robin Hooda, Old Shatterhand, Baśnie tysiąca i jednej nocy, 20 000 mil podmorskiej żeglugi, Ivanhoe ) 


Gabrysia Sienkiewicz IVb sp ( Twilight Sparkle i zaklęcie Kryształowego Serca )


Katarzyna Wesołowska nauczyciel ( Ali i afera urodzinowa, Pinokio, Podróż przez kontynenty, Witamy w ZOO, Ziemia życie planety, Antarktyda, Zapytaj Misia o...  zwierzęta, Bajeczki do poduszeczki )


Kamila Zawadzka, rodzic ( Rasy psów, Spalona, Policja, Seria kryminalna - Latarnik, Dolina umarłych, Ulotny urok kawy, Motylek, Dziedzictwo, Filary Ziemi, Wołanie kukułki, Diabelski walc, Pierwsze konflikty dziecka, Leksykon morski, Honor Prizzich, Lot nad kukułczym gniazdem, Łazienki - Belweder, Pan Samochodzik i Fantomas, Pan Samochodzik i Winnetou, Księga strachów, Mały ilustrowany leksykon techniczny, Język węgierski dla początkujących, Angieslki dla samouków, Wilczy Szaniec, Biblioteka japońska, Z dziejów gminy Grodziczno, Agrotechnika, Hormony popularny przewodnik endokrynologiczny, Potrawy bezmięsne i półmięsne, W następnym zyciu, Drzewo migdałowe, Pięćdziesiąt twarzy Greya, Podstawy psychologii, pedagogiki i socjologii, Na wsi wesele, Numery mówią, Język polsi na co dzień, Vilcacora leczy raka, Grzesznik, Sobowtór, Pokusa, Zaginiony symbol, Cyfrowa twierdza, Kod Leonarda da Vinci, NIe potrafię schudnąć, Życie zgodnie z grupą krwi, Sekret bezwarunkowej miłości, Sprawa Niny Frank, Eden, Ja Fronczewski, Aktorki - Portrety, Bez skrupułów, Mistyfikacja, Jedyna szansa, Ostatni szczegół, Nie mów nikomu, Aż śmierć nas rozłączy, Na gorącym uczynku, Obiecaj mi, Zachowaj spokój, Klinika śmierci )


Julia Surel III c ( Księga bajek, Alicja w Krainie Czarów, Księga przygód Pinokio )


Magda Mucha III b GM ( Zapałka na zakręcie, Ćmy i motyle )


Aleksangra Chilkiewicz III c GM ( Jaś i Małgosia)


Grzegorz Danilczuk IIa sp (Lotnicze podróże zająca Patryka)

 

Noemi i Weronika Grygoruk IIf i III e sp (Tata na miarę, Złotowłosa i trzy niedźwiadki, W 80 dni dookoła świata, Kot w butach, Pinokio, Eugeniusz Oniegin, Jan Brzechwa Zwierzaki, Moja bajeczka My Little Pony, O psie, który jeździł koleją, Chatka Puchatka, Kubuś Puchatek, Zaginiony dinozaur Scooby - Doo, Słonik Elmer, Miasteczko z bajki, Bambi i smutny niedźwiedź, Zajączek Tuptuś, Łobuziak w cyrku, Trzy świnki, Encyklopedia 100 kręgowców, Pułapki na słonia, My Little Pony , Pali się!, Uczeń Czarnoksiężnika, Najmilsi, Prezent, Śpiąca królewna, Hipopotam i inne opowieści, Bajki Krasickiego, Wielka Encyklopedia Zwierząt )


Lena Borowska IV a ( Przyjaciółki na zabój, Trzej Muszkieterowie, Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej, Rizdwo Christowe, Mati Boża )

 

Lena Frąckowiak IV a (Jutro klasówka, Szaleństwa panny Ewy, Kolekcja Domisie - Wycieczka, Opowieść o Bazyliszku, Tajemnica urodzin, Magnus, Mateusz i koń, Różowy balonik, Sposób na Alcybiadesa, Mitologia Parandowskiego, Maniusia, Wielka większa i największa, Solistka, Przygody Hucka, Krzyżacy 1410, Bezgrzeszne lata, Indiański Napoleon Gór Skalistych, Lot pingwina Zaokrętowany, Łowca gołębi, Księżniczka i chłopcy, Opowieści fantastyczne, Dzieci kapitana Granta, Okrutny biegun, Życie na Missisipi, Lepszy, Tajemniczy Przybysz, Gdzie ten skarb?, Pinokio, 2000mil podmorskiej żeglugi, Trójkolorowa kokarda, Podwodny świat Dzikiej Mrówki, Czarownica znad Bełdan, Księga strachów 2 szt., Misja profesora Gąbki 2 szt. Syn Heraklesa, Szukaj wiatru w polu, Dzika Mrówka i tam-tamy, Bal maskowy, Oto jest Kasia, Widzę świat, Robin Hood, lot pingwina, Kawał literata, Zielona gwiazdka pomyślności, Tomek, Ewa i inni, Bromba i inni, Biały Jaguar, Karolcia, Ble - ble, I w sto koni nie dogoni, Opowieści z Bajkolandii )


Diana Tomaszuk VI c ( Przyjaciółki na zabój, Krzyżacy t I,II,III; Ania ze Złotego Brzegu, Potop t. I, II, III; Świat bajek )


Katarzyna Maksymiuk IV a sp ( Kubuś Puchatek )


Amelia Chomko IV b sp ( Ahoj, Rybka Renatka )


Wiktoria Wysocka IV b ( Podróże Guliwera )


Gabriela Sienkiewicz IV b ( Dżungla, Gdzie jest Nemo, Król Lew )


Julia Jermałowska VI a ( Akademia Pana Kleksa )


Maja Jermałowska I b sp ( Wróbelek Maciuś w Afryce i inne bajki )


Malwina Wołosik III b sp ( Na Wyspach Bergamutach )


Martyna Krawiec II e sp ( Z drogi, jedzie Noody )


Mateusz Hapunowicz IV a ( Detektyw Pozytywka, Auta )


Paweł Turowski IV a ( Pilot i ja, Baśnie polskie, Dinozaury i prehistoria )


Maria Gulko III a sp ( Pająki tkają sieci )


Jacek Wesołowski III b GM ( Messi, Ten obcy, 100 maszyn latajacych, Samochody marzeń )


Dominika Stepaniuk II a sp ( A jak anakonda )


Wiktoria Piertuczuk I a sp ( Bajki, Podróże z Abrakadabrą )


Gabriela Chilkiewicz VI c ( Moja pierwsza encyklopedia Natura, Dobre wychowanie wierszem )


Weronika Nazarko III b GM ( Chomik )


Agnieszka Bosiacka nauczyciel ( Trzydziesy kilometr, Święty ojciec Pio, Seans )


Mateusz Sacharczuk II f ( Brzydkie kaczątko, Trzy świnki, Ptasie radio, Wilk i siedem koźlątek, Traktor, W ZOO )


Patrycja Sacharczuk II f sp ( Stefek Burczymucha, Zła zima, Kasia piecze ciasteczka, Wielki bal, Sprzątanie, Księżniczka na ziarnku grochu )


Patrycja Mikucka III e sp ( Ptasie psoty i zgryzoty, Kolorowy zawrót głowy, Barbi i magia tęczy, Czarnoksiężnik z Krainy Oz, Mała Syrenka )


Ewa Giza I a sp ( Legenda o wawelskim smoku, Kot w butach, Książka kucharska, Ostatnie urodziny Drakuli, Zuzia idzie do ZOO, O muzykantach z Bremy, Król Lew )


Małgorzata Wysocka III b ( Mati Boża, Rizdwo Christowe )


Dominika Bober V a ( Emilka Piorko i skrzynia czarów )


Natalka Nikitiuk V a ( 101 ciekawostek o zwierzętach )


Maja Kwiatkowska III b sp ( Pranie, Kłamczucha, Disney zabawa z muzyką: Egzotyczne podróże i Wśród przyjaciół, Kubuś i Tosia idą na jagody )


Maciek Klinicki II f sp ( Zwierzęta w lesie )


Julia Hornowska II f ( Przygody Guliwera )


Marta Wakulewska V b ( 101 ciekawostek konie )


Amelia Piaszczyńska V b ( Zaczarowane, Przypadki Robinsona Cruzoe, Kubuś i Przyjaciele opowieść filmowa )


Aleksandra Fiedoruk II c sp ( Baśnie Europy )


Oliwia Krasowska II d sp ( Kłamczucha )


Nataniel Tomaszuk III c sp ( Quo vadis, Pan Wołodyjowski, Ogniem i mieczem, Gospodarstwa wiejskie, Ortografia na wesoło i na serio, Chatka Puchatka ) 


Weronika Tworkowska I b sp ( Król Lew, Mów, co czujesz, Kto ty jesteś?, Królewna Śnieżka, Słownik obrazkowy Angielski, Ilustrowana księga baśni )


Daniel Oksztulski II c sp ( Mistrz Twardowski, Wanda leży w naszej ziemi, Witaj dżdżownico, W szkole i na wakacjach, O dzielnym Piaście, Niezwykłe przygody arcypsa Puka - Burego, Syn wdowy, Mistrz Twardowski, Panieneczka z pudełeczka, Dzielny statek, Hej słoneczko, Skarby księżniczki Dobrawy, Franek, Nowe kłopoty detektywa Pozytywki, W krainie Peri, Jak krakowscy żacy wygrali swoją wojnę ze Szwedami, Królowa śniegu Helenka i księżniczka )


Łucja Włodzimirow II sp ( Awantura o Basię, O chłopcu, który szukał domu, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Angelina dances, Angelina can..., Moi mali przyjaciele, Mr rude, Miesiące, Dinozaury, Owieczka Becia, Look- There`s a Baby!, Kotek A`psik, Krówka Muuu, Bajki i opowieści, Noc kota Filemona, Drops - rozbójnikzza Żelaznej Bramy, Bella i piesek przybłęda, Dinosaur Roar!, Malowany ul, Chatka Puchatka, Ciekawe dlaczego cytryny są kwaśne..., Ciekawe dlaczego gąsienice tak dużo jedzą..., Ciekawe dlaczego drezwa mają liście..., All About flamingos, Ene due rabe, Zakatek Fredzi Phi-Phi, Chatka Puchatka, Wesołe instrumenty, Zaczarowana zagroda, Szewczyk Dratewka, Plastusiowo, Mam przyjaciółkę pielęgniarkę, Aladyn, Nie zaabieraj tego, Jerzy!, Nie rozrabiaj, Romanie! Mały Książę, Opowiadania z piaskownicy, Bajki Marzanki, Troskliwe Misie, Opowieści o wróżkach, O czym szumią wierzby nad brzegiem rzeki, Mam cię, mały Wombacie!, Cudowne bajki świata, Dziesięcioro Murzyniątek, O żyrafach, które chciały zobaczyć śnieg, O czym szumią wierzby Bitwa o Ropuszy Dwór, Piotruś Pan, Śpiąca Królewna )


Piotrek Zakrzewski kl. V c ( Puc, Bursztyn i goście, Najwyższa góra, Cudaczek - Wyśmiewaczek, Pierścionek pani Izabeli, Czterej synowie raka, Uśmiechnij się bajko, Opowieść o Warsie i Sawie )


Weronika Tworkowska kl. Ib ( N jak norki, M jak myszka, J jak jamniki )


Mateusz Chilkiewicz II d sp ( Szymek, kłamczuszek czy anielinek )


Gabriela Popławska II d sp ( Gdzie jest twój dom?, Trusawkowe Ciastko idzie do szkoły, Truskawkowe Ciastko i Bal Przyjaciół )


Aleksandra Ładniak III c sp ( Kopciuszek )


Kornelia Naumczuk III c sp ( Zemsta doskonałego Damianka, Konkurenci, Królewna Śnieżka )


Malwina Wołosik III b sp ( Stefek Burczymucha )


Emilia Korolko III b sp ( Franklin i mały zapominalski )


Karolina Rzepniewska II b GM ( Eoim Colfer Benny i Babe )


Marta Troc II b GM ( Miasteczko z bajki, Nasza mama czarodziejka, Zaczarowane wakacje, Figa tęskni za domem, Nie poddam się, W moim świecie, Spełnione marzenie, Rozdarte serce, Wakacyjna przygoda )


Jarosław Pawlik nauczyciel ( Idzie niebo ciemną nocą, Piracka Świnka, Nela na tropie przygód, Szatan z siódmej klasy, Chłopcy z Placu Broni, Kroniki Archeo Komnata szeptów, Książka, przecinek i kropka, Billy i tajemniczy kot, Wierszyki na cały rok szkolny, Gilbert Wielki, Nie zabieraj tego, Jerzy!, Muminki wyprawa odkrywców, Encyklopedia dla dzieci Malarstwo i rzeżba )


Eryk Pieczyński IV d ( Charlie i fabryka czekolady )



A tych ksiażek nikt nie podpisał: Emilka dojrzewa, Wyspa Robinsona, Ania z Avonlea, Ania z Szumiących Topoli, Ania na uniwrsytecie, Księżniczka o złotym sercu i inne baśnie, Roboty drogowe, Na wyścigach, Mała wywrotka, Chore autko, Stefek Burczymucha, Piłka, Katar, Hipopotam, Zielona ciuchcia, Entliczek - pentliczek, Gil i słowik, List do Świętego Mikołaja, Dźwig Dominik, Święto starego Pita, Legendy wielkopolskie, Przedszkolaka elementarz dziejów, Bajki o księżniczkach, Szczęśliwy los Noddy`ego, Wizyta lesnych przyjaciół, Mateusz, Dlaczego nagle pada deszcz, Dom, Tygrys na osiem pięter, Co mam, Rybka, Mokry łakomczuch, Na karuzeli, W aeroplanie, Ważna sprawa Kocimiętki, Oj, tato, co robisz?, Sezamki, Zbuntowana orkiestra, O pierwszym rogaliku, Supeł, Hihopter, Zniknięcie Pioruna, Brzydki książę, Szklarnia Abuelita, Prezent dla Świętego Mikołaja, Księzniczka na ziarnku grochu, Śnieżka, Ucieczka balonem, Moje bajki, Nowy tatuś Marty, H jak hipopotam, Dymy nad Birkenau, Zemsta rodu Sawanów, Jubileusz Marandy, Z tasiemka na czołgi, Zawisza Czarny, Kubuś Puchatek, Dziecko dawnej Warszawy, Polowanie, wielkie przygody małego Ancykrysta, Kajtuś Czarodziej, Ania z Zielonego Wzgórza, Ucieczka z wyspy Uznam, Dymna zasłona, Gdzie diabeł mówi dobranoc )






 


Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!! :)