XV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi”

Jesteś tu: Strona główna » XV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi”

XV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi”

18 grudnia odbył się w naszej szkole XV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi”. Organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza oraz Związek Ukraińców Podlasia, dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski oraz dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W tegorocznym konkursie udział wzięli uczniowie klas I-VIII z pięciu szkół podstawowych naszego miasta.

Wyniki XV Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi”

Klasy I-III

Kategoria współczesna:

II miejsce - Łukasz Wściubiak

II miejsce – Julia Szczykowska

II miejsce – Zespół w składzie: Hanna Głowacka, Julia Kozłowska, Milena Jabłońska, Wiktoria Rogalska i Anastazja Olszańska

III miejsce –Wiktoria Ofman

III miejsce – Zespół w składzie: Aleksandra Bondaruk, Zuzanna Jaszczołt, Diana Mieszczyńska i Gabriela Oniszczuk

Wyróżnienie - Ida Kamieńska

Kategoria tradycyjna:

I miejsce - Zespół wokalny z klasy IIIa

 

Klasy IV-VI

Kategoria współczesna:

I miejsce -Bartłomiej Kiełsa

II miejsce – Julianna Laszewicz

II miejsce – Duet w składzie: Arsenij Jemalianov i Joanna Świderska

III miejsce – Emilia Zuzanna Korolko

III miejsce – Marta Tatarczuk

Wyróżnienie - Zespół w składzie: Arsenij Jemalianov, Joanna Świderska, Kornelia Sadowska

Kategoria tradycyjna:

I miejsce -Zespół w składzie: Aleksandra Kasperuk, Zofia Roszczyc, IlariaTokajuk, Natalia Łapińska i Magdalena Stepaniuk

II miejsce – Zespół w składzie: Zuzanna Krzemińska, Anna Perkowska, Julia Bycul i Kornelia Bielach

III miejsce -Duet w składzie: Aleksandra Osipiuk i Wiktoria Korniluk

 

Klasy VII-VIII

Kategoria współczesna:

I miejsce -Duet w składzie: Aniela Chmur i Wiktoria Gać

Kategoria tradycyjna:

I miejsce – Zespół w składzie: Dominika Bober, Natalia Krasowska, Natalia Nikitiuk, Aleksandra Stepaniuk, Estera Tichoniuk i Joanna Wasiluk

I miejsce - Wiktoria Ostaszewska

I miejsce - Zespół w składzie: Maria Artemiuk, Roksana Barszczewska, Nikola Filimoniuk