Dzień Otwarty

Jesteś tu: Strona główna » Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

5 grudnia 2018 r. nasza szkoła gościła przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami i opiekunami. Czekało na nich wiele atrakcji. Przedszkolaki mogły przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa.

Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor Eugenia Gałka poprzez powitanie przybyłych gości. Następnie przedstawiła bogatą ofertę edukacyjną szkoły i osiągnięcia uczniów.

Uczniowie zaprezentowali swoje zdolności aktorskie, wokalne i taneczne podczas pięknej inscenizacji pt. „Kaczka dziwaczka”. Kolorowe kostiumy i barwne dekoracje dopełniły całości. Przedszkolaki obejrzały występ grupy tanecznej zespołu Ranok. Widownia chętnie włączyła się do wspólnej zabawy w rytm piosenki w języku angielskim.

Po części artystycznej dzieci zostały zaproszone na wspólny spacer po szkole w celu obejrzenia sal lekcyjnych, pracowni komputerowej, biblioteki, świetlicy, salki zabaw. Dzieci uczestniczyły w lekcjach języka angielskiego i informatyki z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Przyszli uczniowie naszej szkoły miło i ciekawie spędzili czas, natomiast rodzice i opiekunowie  mieli okazję do spotkania z dyrekcją i nauczycielami.