Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Jesteś tu: Strona główna » Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W ciepły poranek 3 września 2018roku uczniowie, rodzice, dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 imienia Adama Mickiewicza w Bielsku Podlaskim spotkali się w sali gimnastycznej, aby uroczyście rozpocząć rok szkolny 2018/2019. Będzie to rok szczególny, obfitujący w wiele patriotycznych wydarzeń z racji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Po powitaniu wszystkich zebranych Pani dyrektor wręczyła stypendystom dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz za bardzo dobre wyniki i wysokie osiągnięcia sportowe, które nasi uczniowie zdobyli w minionym roku szkolnym.

Po rozdaniu dyplomów głos zabrali zaproszeni goście, między innymi Pan Burmistrz Jarosław Borowski, który życzył wszystkim samych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Głos zabrał również sierżant Tomasz Kwiatkowski, dzielnicowy w rejonie naszej szkoły zwracając szczególną wagę na bezpieczeństwo naszych uczniów.

Po spotkaniu w sali gimnastycznej uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami udali się do klas lekcyjnych na krótkie spotkania organizacyjne.

W roku szkolnym 208/2019 życzymy wszystkim samych sukcesów w nauce i sporcie.