Spotkanie przed Bożym Narodzeniem

Jesteś tu: Strona główna » Spotkanie przed Bożym Narodzeniem

Spotkanie przed Bożym Narodzeniem

22 grudnia 2017r. spotkaliśmy się na uroczystym apelu, który wprowadził nas w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie kl. II c gimnazjum pod opieką p. Agnieszki Bosiackiej przygotowali przedstawienie  ,,Dzień wigilijny”.

Widzowie mogli przypomnieć sobie zwyczaje i tradycje towarzyszące przygotowaniom do wigilii. Niezwykli goście, Maryja i Józef z Dzieciątkiem, którzy odwiedzili współczesną rodzinę podczas przygotowań do wieczerzy, ukazali  istotę Bożego Narodzenia. Chór szkoły podstawowej pod kierunkiem p. Elżbiety Tomczuk zaśpiewał piękne kolędy i pastorałki. Dziękujemy artystom przygotowującym apel za wprowadzenie nas w wyjątkowość tego czasu.

Na zakończenie apelu Pani Dyrektor Eugenia Gałka wraz ze współpracownikami p. Wicedyrektor Joanną Dzun oraz p. Wicedyrektorem Piotrem Żukowskim życzyli radosnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów w Nowym 2018 Roku wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły.

Po apelu odbyło się spotkanie opłatkowe dla wszystkich pracowników szkoły.