BÓG SIĘ RODZI, GWIAZDA WSCHODZI 2017

Jesteś tu: Strona główna » BÓG SIĘ RODZI, GWIAZDA WSCHODZI 2017

BÓG SIĘ RODZI, GWIAZDA WSCHODZI 2017

20 grudnia odbył się w naszej szkole XIV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek "Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi". W tegorocznych przesłuchaniach uczestniczyli uczniowie czterech szkół podstawowych:  Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Adama Mickiewicza, Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Szarych Szeregów, Szkoły Podstawowej Nr 2 im. kpt. Władysława Wysockiego oraz Szkoły Podstawowej Nr 3 z DNJB im. Jarosława Kostycewicza. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!

Konkurs zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski oraz dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

ORGANIZATORZY: Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza oraz Związek Ukraińców Podlasia.


LAUREACI


Klasy I-III

Kolęda i pastorałka tradycyjna

I miejsce - Zespół w składzie: Aleksandra Kasperuk, Ilaria Tokajuk, Patrycja Szydłowska, Dominika Fiedoruk, Natalia Łapińska, Zofia Roszczyc i Magdalena Stepaniuk

II miejsce - Zespół w składzie: Aleksandra Wróbel, Maja Jermałowska, Natalia Szymańska, Gabrysia Nowosad, Wiktoria Pietruczuk, Ewa Giza i Wiktoria Bondaruk

Wyróżnienie - Igor Lewczuk, Zespół w składzie: Natalia Kulik, Aleksandra Kozłowska, Julia Kurianowicz i Aleksandra Grigoruk

Kolęda i pastorałka współczesna

I miejsce - Wiktoria Ofman

Klasy IV-V

Kolęda i pastorałka tradycyjna

I miejsce – Duet w składzie: Wiktoria Korniluk i Aleksandra Osipiuk

II miejsce – Izabela Tomczuk

III miejsce - Zespół w składzie: Szymon Mateuszuk, Wojciech Wasiluk, Anna Perkowska, Julia Bycul, Kornelia Bielach, Zuzanna Krzemińska

Wyróżnienie – Julianna Laszewicz, Duet: Natasza Ruta i Daria Ruta

Kolęda i pastorałka współczesna

I miejsce - Laura Kamińska

II miejsce - Justyna Jaroszewicz, Emilia Zuzanna Korolko, Bartłomiej Kiełsa

Klasy VI - VII

Kolęda i pastorałka tradycyjna

I miejsce – Zespół w składzie: Tatiana Maksymiuk, Julia Dobroczyńska, Julia Jermałowska, Andżelika Nazaruk, Amelia Jakimczuk i Dominika Hapunowicz

II miejsce – Zespół w składzie: Aleksandra Stepaniuk, Dominika Bober, Natalia Nikitiuk, Natalia Krasowska, Estera Tichoniuk, Nikola Filimoniuk i Joanna Wasiluk

III miejsce - Zespół KAPRYS w składzie: Gabriela Mikulicz, Lena Jurczuk, Monika Maksymiuk, Wiktoria Gać, Paulina Jodła, Julia Kolenda i Nela Pawluczuk

Kolęda i pastorałka współczesna

I miejsce - Zofia Półkoszek

II miejsce - Anna Wróblewska

III miejsce - Wiktoria Ostaszewska