Konkurs „Stroik świąteczny”

Jesteś tu: Strona główna » Konkurs „Stroik świąteczny”

Konkurs „Stroik świąteczny”

W  naszej szkole kolejny raz odbył  się konkurs  stroików świątecznych, którego organizatorem jest Samorząd Uczniowski.  19 grudnia 2017r. uczniowie z każdej klasy naszej szkoły przygotowali piękne stroiki bożonarodzeniowe.

Przygotowane prace wymagały inwencji twórczej, pomysłowości. Najczęściej wykorzystywanymi materiałami były białe gałązki, szyszki i suszone owoce. Największe zainteresowanie wzbudziły stroiki  wykonane z białych piór oraz srebrnych szyszek. Nagrodę w kategorii kl. IV – VI otrzymali uczniowie z kl. VII B a w Gimnazjum uczniowie z kl. IIB. Zwycięzcy mogli wybrać wolny dzień od pytania lub słodki upominek.

Po zakończeniu konkursu bożonarodzeniowymi stroikami zostali obdarowani sponsorzy i przyjaciele szkoły. Podczas wręczania stroików pani Alina Niegierewicz z grupą uczniów naszej szkoły śpiewała kolędy.