Klasy IVc, IVe i Vc na wycieczce w Białymstoku

Jesteś tu: Strona główna » Klasy IVc, IVe i Vc na wycieczce w Białymstoku

Klasy IVc, IVe i Vc na wycieczce w Białymstoku

Dnia 15 grudnia 2017 roku odbyliśmy wycieczkę do Białegostoku. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie klasy IV c, IV e oraz V c.

Pierwszym punktem programu była wizyta w Uniwersyteckim Centrum Przyrodniczym im. Profesora Andrzeja Myrchy, gdzie podziwialiśmy  wystawę   przyrody północno-wschodniej Polski, skamieniałości z osadów polodowcowych oraz  stawonogi tropikalne. Ponadto mogliśmy również  zobaczyć przyrodę rejonów polarnych oraz hodowlę terraryjną węży, żółwi i  jaszczurek. Po bardzo interesującej lekcji przyrody, udaliśmy się do OiFP na spektakl pt. ”Pinokio”. Uczniowie poznali bohatera lektury, magicznego pajacyka, który  niespodziewanie ożył i rozbawił obecną  publiczność. Uczestnicy wycieczki po raz kolejny mogli się przekonać iż Białystok-  choć dobrze znany, może jeszcze zaskoczyć.

Anna Jermałowska