Dzień Otwarty

Jesteś tu: Strona główna » Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

14 listopada 2017r. gościliśmy w naszej szkole na „Dniu Otwartym” przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami. Czekało na nich mnóstwo atrakcji  i niespodzianek.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Eugenia Gałka  powitała przybyłych gości, przedstawiła bogatą ofertę edukacyjną szkoły i osiągnięcia uczniów. Od wielu lat nasze dzieci i młodzież włączają się w akcję charytatywną „Góra grosza”. W związku z tym, iż po raz piąty usypaliśmy największą górę grosza  w województwie, otrzymaliśmy podziękowania i nagrodę od pana Dariusza Michalczyka – Dyrektora Domów Dla Dzieci „Towarzystwa Nasz Dom” w Mrągowie.

Następnie uczniowie klas III przygotowali barwne przedstawienie pt. „Witajcie w naszej bajce”.  Zaprezentowali swoje zdolności aktorskie, wokalne i taneczne,  piękne i kolorowe kostiumy dopełniły całości. Przedszkolaki obejrzały występy taneczne i wokalne w języku angielskim i ukraińskim. Było wesoło i kolorowo. Widownia chętnie włączyła się do wspólnej zabawy.

Po części artystycznej uczniowie, dyrekcja szkoły i nauczyciele udali się z dziećmi na spacer po szkole. Przedszkolaki brały udział w kreatywnych zabawach w świetlicy szkolnej, odbyły magiczną podróż do świata baśni i legend w bibliotece, spędziły niezapomniane chwile w salce zabaw. Uczestniczyły w lekcjach języka angielskiego, matematyki, przyrody dla najmłodszych z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Przyszli uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach, natomiast rodzice mieli wspaniałą okazję do spotkania z dyrekcją, nauczycielami, pedagogiem szkolnym, logopedą.