"Życie składa się z powitań i pożegnań"

Jesteś tu: Strona główna » "Życie składa się z powitań i pożegnań"

"Życie składa się z powitań i pożegnań"

Francuski pisarz Wiktor Hugo, powiedział: "Życie składa się z powitań i pożegnań". Jesienią 2017roku mury naszej szkoły opuściła wspaniała nauczycielka Pani Halina Grygoruk.

Na uroczystym apelu, który odbył się 26 października dyrekcja, przedstawiciel rodziców i uczniowie podziękowali Pani Halinie za wieloletnią pracę w naszej szkole. Za pomoc uczniom w odkrywaniu tego w czym są najlepsi i przekonywanie, że mogą zrobić więcej niż się spodziewają. Za przełamanie strachu do rzeczy nieznanych i niezrozumiałych. Za uśmiech, dobre słowo, zachętę do pracy gdy nic się nie udawało i pochwałę gdy wszystko szło dobrze, oraz za to, że można było na nią liczyć!

Życząc Pani Halinie, wszelkiej pomyślności na emeryturze pożegnaliśmy ją tańcami i piosenka w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Będzie nam brakować Pani Haliny, jej cierpliwości w tłumaczeniu matematycznych zawiłości, uśmiechu i życzliwości.