Jesteś tu: Strona główna » Międzynarodowy konkurs plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” – rozstrzygnięty!

„Idźmy naprzód z nadzieją” to hasło XII edycji międzynarodowego konkursu plastycznego – „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” zorganizowanego przez Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku wraz z Wydziałem Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Dekanatem Bielskim. Uroczysta gala i rozstrzygnięcie miały miejsce 16 października 2017r.  w tymczasowej siedzibie muzeum (w budynku po Zespole Szkół nr3)

Na tegoroczny konkurs plastyczny wpłynęło 2027 prac z przedszkoli, szkół podstawowych. gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych z Polski i zagranicy oraz od osób indywidualnych.

Wśród uczniów nagrodzonych są nasi uczniowie.

Nagrodę w kategorii klas I-III szkoły podstawowej otrzymał Mikołaj Kryszpiniuk kl. Id, opiekun pani Agnieszka Bosiacka.

I nagrodę w kategorii klasy gimnazjalne i ponadgimnazjalne zdobył Hubert Piórkowski kl. VIIc, opiekun pani Beata Jaroszko.

Gratulujemy zwycięzcom!