Dzień Edukacji Narodowej

Jesteś tu: Strona główna » Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Rytm życia, jak i całego społeczeństwa wyznaczony jest w pewnej mierze kalendarzowym biegiem, gdzie szczególne akcenty przypadają w momentach ważnych rocznic i świąt. 13 października 2017 roku w godzinach popołudniowych spotkaliśmy się aby podziękować naszym nauczycielom, za ich trud, serce oraz wkład w nasze wychowanie i nauczanie. To nasi wychowawcy uczą nas żyć tak, byśmy nie zbłądzili w dzisiejszym świecie i byśmy potrafili dać siebie innym.

Dziękowaliśmy również pracownikom obsługi szkolnej. To dzięki nim uczymy się w jasnych, czystych salach, możemy zjeść ciepły posiłek i niczego w szkole nam nie brakuje.

Koncert przygotował Samorząd Uczniowski z opiekunkami oraz Pani Elżbieta Tomczuk i Alina Niegierewicz. To pod ich kierunkiem uczniowie nauczyli się tańców i pięknych piosenek. Na zakończenie do wspólnej zabawy zaprosiły wszystkich obecnych uczennice klasy 4b, które pod kierunkiem Pani Moniki Mańko-Filimoniuk przygotowały specjalną wersję „Kaczuszek”. Trzeba przyznać iż czwartoklasiści udowodnili, ze potrafią porwać do tańca wszystkich.

Po koncercie Pani Dyrektor wręczyła nagrody Dyrektora nauczycielom i pracownikom szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć również na https://www.facebook.com/pg/ZSim.A.MickiewiczaBielskPodlaski/photos/?tab=album&album_id=768034373369444