Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Jesteś tu: Strona główna » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017roku pożegnaliśmy naszych trzecioklasistów. Tego dnia na sali gimnastycznej  zgromadzili się uczniowie klas trzecich gimnazjum  z rodzicami, dyrekcją, nauczycielami i wychowawcami.

Uroczystość uświetnił swoją obecnością Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski  p. Jarosław Borowski. Przy dźwięku oklasków całej licznie zgromadzonej widowni swoje cenzurki z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy za osiągnięcia w konkursach i zawodach sportowych odebrali  z rąk Dyrekcji naszej szkoły oraz Burmistrza najlepsi absolwenci. Były też  przemówienia i listy gratulacyjne rodzicom. Na zakończenie części oficjalnej absolwenci gimnazjum przekazali sztandar swoim młodszym kolegom i koleżankom. Cała uroczystość przebiegała w podniosłej atmosferze. Program artystyczny rozpoczął polonez w wykonaniu naszych trzecioklasistów, był też walczyk, wiersze, kwiaty oraz wspaniały duet stworzony przez Marcela Zukowskiego oraz Maćka Bielaka śpiewający do  znanej wszystkim melodii disco polo. Na zakończenie programu artystycznego były oczywiście medale dla absolwentów najbardziej wyróżniających się np. wzrostem, fryzurą, zdolnościami itp. Każdy uczeń klasy trzeciej otrzymał pamiątkowy długopis z grawerem, aby przypominał mu miłe chwile spędzone w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza.

Pożegnaliśmy w tym dniu również dwie wieloletnie pracownice naszej szkoły- panią Krystynę Mańko, która uczyła języka polskiego oraz panią Ryszardę Sienkiewicz, która pracowała w szkolnej stołówce.

Łzy wzruszenia pojawiły się w oczach wielu uczniów, rodziców, nauczycieli podczas tego spotkania.