Konkurs wiedzy "Trzymaj formę"

Jesteś tu: Strona główna » Konkurs wiedzy "Trzymaj formę"

Konkurs wiedzy "Trzymaj formę"

Mamy już za sobą etap powiatowy, konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!", który odbył się 28 kwietnia 2017 roku  w PSSE w Bielsku Podlaskim. Tego dnia, godnie prezentowali  swoją wiedzę i naszą szkołę: Wiktoria Ostaszewska z  kl. IIB i Jakub Kopczyński z kl. IIA.

Nastroje uczniów w czasie eliminacji  były dobre, ale towarzyszyło im wielkie skupienie i powaga. Jak twierdzą uczniowie, pytania nie należały do łatwych. Zadania konkursowe dotyczyły żywienia zgodnie z zasadami zbilansowanej diety, praw konsumenta, znakowania produktów spożywczych, aktualnych zaleceń żywieniowych i aktywności fizycznej. Największą wiedzą w dziedzinie zdrowego stylu życia wykazał się Jakub Kopczyński. Będzie naszą szkołę reprezentował na etapie centralnym w Warszawie 7-9 czerwca w  Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za Kubę na etapie ogólnopolskim.

Panie z Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wręczyły uczniom za dobre, konkursowe  wyniki na etapie powiatowym dyplomy i drobne upominki.

Anna Dolińska