Uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Jesteś tu: Strona główna » Uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Dnia 06 kwietnia 2017 r. w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

Uczniowie Gimnazjum nr 2 po raz kolejny odnieśli w nich sukces zdobywając najwięcej tytułów laureatów z obowiązkowych zajęć edukacyjnych spośród bielskich gimnazjów.

Nasi uczniowie zdobyli w tym roku 8 tytułów laureata konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz 5 tytułów finalisty:

Tytuły laureatów zdobyli:

1)    Magda Mucha uczennica klasy III B – z matematyki i chemii

2)    Jakub Koziołkiewicz uczeń klasy III B – z matematyki i fizyki

3)    Natalia Chmur uczennica klasy III A – z języka polskiego

4)    Agata Wesołowska uczennica klasy III B – z plastyki

5)    Jakub Kopczyński uczeń klasy II A – z biologii

6)    Konrad Bazyli Sacharczuk uczeń klasy III A – z matematyki

Tytuły finalistów zdobyli:

1)    Jakub Koziołkiewicz uczeń klasy III B – z języka angielskiego i informatyki

2)    Jakub Kopczyński uczeń klasy II A - z chemii

3)    Iga Nawarenko uczennica klasy III B – z języka rosyjskiego

4)    Kewin Kośko uczeń klasy III A – z informatyki

Sukcesy te wymagały  bez wątpienia olbrzymiego wkładu pracy  uczniów i nauczycieli oraz wsparcia rodziców. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom.

Podziękowania należą się również nauczycielom, którzy wspierali naszych uczniów w dążeniu do osiągnięcia sukcesu, a byli to: Jolanta Zajkowska, Joanna Dzun, Monika Aściukiewicz, Piotr Żukowski, Krystyna Piekutin, Iwona Wesołowska, Anna Dolińska, Anna Jermałowska, Katarzyna Harasim i Jarosław Naliwajko.

Gratulujemy wszystkim laureatom i finalistom!