Najlepsi uczniowie

Jesteś tu: Strona główna » Najlepsi uczniowie

 

Najlepsi uczniowie SP nr 4 w  II półroczu  roku  szkolnego 2016/2017

KLASA IV A

Paweł Turowski

5,92

Mateusz Hapunowicz

5,76

Lena Borowska

5,23

Lena Frąckowiak

5,15

Katarzyna Maksymiuk

5,0

Gabriel Matwiejuk

5,0

Adam Żmieńka

4,84

Krzysztof Harasim

4,76

Rafał Sidoruk

4,76

KLASA IV B

Wiktoria Gabrysiak

6,0

Julianna Osa

5,58

Maja Niewińska

5,5

Amelia Kostacewicz

5,0

Martyna Perkowska

4,91

KLASA IV C

Martyna Strapczuk

6,00

Wiktoria Perzyna

6.00

Aleksandra Płuciennik

5,83

Natalia Prokopiuk

5,75

Aleksandra Car

5,67

Zuzanna Zajączkowska

5,58

Matylda Czernuszyc

5,50

Jakub Wesołowski

5,50

Klaudia Berg

5,42

Kinga Hryniewicka

5,25

Szymon Ławreniuk

5,25

Amelia Dobrogowska

5,17

Carolina Monica Silva

5,09

Kacper Januszewski

5,08

Maciej Kłosowski

4,92

Jakub Andrejuk

4,83

KLASA V A

Aleksandra Stepaniuk

5,38

Natalia Nikitiuk

5,31

Estera Tichoniuk

5,31

Natalia Krasowska

5,23

Hubert Bagiński

5,15

Maria Artemiuk

5,08

Dominika Bober

5,08

Joanna Wasiluk

5,08

Nikolina Filimoniuk

4,92

Klasa V B

Szymon Niewiński

6,00

Radosław Gołębiecki

5,66

Jakub Momotko

5,66

Marta Wakulewska

5,66

Błażej Głowacki

5,41

 Gabriel Łuczaj

5,33

Julia Pawełkiewicz

5,25

Amelia Piaszczyńska

4,83

Gabriela Plisiuk

4,83

Malwina Maja Mieleszko

4,75

Klasa V C

1.Oliwia Maria Borowik

5,42

2.Gabriela Górska

5,08

3.Monika Lunda

4,83

4.Victoria Malec

5,42

5.Bartłomiej Weremczuk

4,83

6.Kinga Wiktoria Wojdakowska

5,17

Klasa VI A

Julia Alicja Jermałowska

6

Mikołaj Tomczuk

5,85

Laura Mkhitaryan

5,62

Diana Mkhitaryan

5,54

Dominika Hapunowicz

5,46

Daria Ruta

5,38

Aleksandra Piekutin

5,31

Mateusz Piotr Andrzejuk

5,31

Jakub Karol Lachowicz

5,15

Andżelika Nazaruk

5,15

Aleksander Harasim

5,08

Gabriel Osipiuk

5,08

Juliana Ryżyk

4,85

Maria Jakimiuk

4,77

Klasa VI B

Michał Aściukiewicz

6.0

Kuba Hryniewicki

6.0

Oliwia Salwocka

5,83

Gabriela Lisowska

5,42

Patrycja Lisowska

5,33

Kacper Warpechowski

5.33

Oliwia Olszewska

5.25

Jakub Misiuk

5.17

Justyna Grygoruk

5.0

Jakub Lewczuk

4.92

Magdalena Pieczyńska

4.92

Gabriela Ewa Dąbrowska

4.75

.Diana Pietryszyk

4.75

Rafał Sienkiewicz

4.75

Klasa VI c

Weronika Bańkowska

6,0

Dominika Dąbrowska

6,0

Gabriela Laszuk

5,5

Krzysztof Hryniewicki

5,17

Julia Popławska

5,17

Kamila Malinowska

5,0

Wiktoria Tomczak

5,0

 

Najlepsi uczniowie w Gimnazjum nr 2 w  II półroczu  roku  szkolnego 2016/2017

 

IA

Maciej Walerian

5,00

Kamil Szeremeta

4,94

Gabriela Fiedoruk

4,88

IB

Nikola Tomczuk

5,93

Wiktoria Dominika Sikora

5,87

Paulina Mikucka

5,67

Dominik Zawadzki

5,67

Urszula Osmulska

5,40

Rafał Rudko

5,20

Aleksandra Ruta

5,20

Patryk Daniel Łuczaj

5,07

Kamila Tyszkiewicz

5,00

Tymoteusz Pawlik

4,93

Wiktoria Wioleta Rybak

4,93

Izabela Surel

4,87

Paulina Zaremba

4,80

IC

 Emilia Paszkowska

5,60

 Magdalena Wściubiak

5,60

Maria Kinga Drozdowska

5,50

Maja Aleksandra Nesteruk

5,00

Agnieszka Bosiacka

4,90

Zuzanna Kwiatkowska

4,90

Weronika Bosiacka

4,80

Weronika Lipato

4,80

Daria Wojciuk

4,80

Jakub Sysa

4,80

IIA

Jakub Kopczyński

5,81

Marcelina Julia Naliwajko

5,31

Laura Kośko

4,87

Gabriela Jakubowicz

4,81

Aurelia Syczewska

4,81

Agata Stepaniuk

4,75

Wiktoria Wieremiejuk

4,75

IIB

Aleksandra Kłosowska

5,07

Maja Maria Sawczyńska

5,00

Marta Troc

4,80

IIIA

Wiktoria Piórkowska

5,63

Natalia Momotko

5,47

Natalia Chmur

5,31

Aleksandra Osipiuk

5,31

Kewin Kośko

5,10

Konrad Sacharczuk

5,00

Tymoteusz Roszczenko

4,78

IIIB

Magda Mucha

5, 94

Marcel Żukowski

5, 88

Jakub Koziołkiewicz

5,72

Weronika Nazarko

5,66

Oliwia Lipska

5,38

Julia Czarkowska

5,33

Zofia Kwiatkowska

5,27

Julia Weronika Sikora

5,18

Iga Nawarenko

5,11

Agata Wesołowska

5,11

Wiktoria Wasilewska

4,87

Mateusz Czeropski

4,83

Gabriel Kryszpiniuk

4,83

Igor Mantiuk

4,83

Patrycja Woroniecka

4,83

Karolina Hryniewicka

4,77

Maja Olszewska

4,77

Aleksandra Prochoruk

4,77

IIIC

 Urszula Bagniuk

5,50

Magdalena Borowska

5,44

 Kamila Walaszek

5,22

Dominika Greczan

5,17

Natalia Zimnoch

5,06

Magdalena Jurczuk

4,89

Joanna Antoniuk

4,89

Klara Szczygieł

4,83

Tomasz Dmitruk

4,78

Julia Angelika Hryniewicka

4,78

 Kinga Chmur

4,78