Najlepsi uczniowie

Jesteś tu: Strona główna » Najlepsi uczniowie

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VII szkoły podstawowej i oddziałach gimnazjalnych w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

 

 

Nazwisko i Imię

Średnia ocen

klasa IVA

Dąbrowska Julia

5,77

Daniluk Jan

5,62

Delej Natalia

5,15

Ruta Natasza

5,00

Fiedorowicz Oskar

4,77

klasa IV B

Julianna Laszewicz

6,00

Emilia Zuzanna Korolko

5,92

Aleksandra Osipiuk

5,85

Malwina Wołosik

5,38

Wiktoria Korniluk

5,23

Małgorzata Wysocka

5,23

Gabriela Monachowicz

5,00

Gabriela Kondraciuk

4,92

Bartosz Troc

4,85

klasa IV C

Aleksiejuk Maja

5,50

Borawska Karolina

5,50

Wiesiełowska Aleksandra

5,41

Brzozowska Klaudia

5,25

Korycka Karolina

5,25

Ładniak Aleksandra

5,25

Piotrowski Maciej

5,25

Borszczewska Gabriela

5,25

Naumczuk Kornelia

5,25

Kierasińska Alicja

5,16

Masłowska Paulina

5,08

Ławreniuk Jakub

4,91

Strapczuk Dawid

4,91

Głowacki Jakub

4,83

Żarska Kiara

4,75

klasa IV D

Amelia Dankiewicz

5,66

Wiktor Misiejuk

5,25

Iga Tarasiuk

5,16

Jakub Fiedoruk

5,08

Olaf Wysocki

5,08

Klasa IV E

Partycja Mikucka

5,50

Gabriela Popławska

5,42

Dominika Naumczuk

5,27

Wiktoria Kubajewska

5,08

Weronika Sara Grygoruk

4,91

klasa V A

Paweł Turowski

6,00

Mateusz Hapunowicz

5,38

Katarzyna Maksymiuk

5,00

Lena Frąckowiak

4,92

Gabriel Matwiejuk

4,84

Lena Borowska

4,76

Krzysztof Harasim

4,76

Adam Żmieńka

4,76

klasa V B

Wiktoria Gabrysiak

6,00

Julianna Osa

5,25

Amelia Kostacewicz

4,75

Gabriela Sienkiewicz

4,75

klasa VC

Wiktoria Perzyna

6,00

Aleksandra Płuciennik

5,92

Martyna Strapczuk

5,83

Natalia Prokopiuk

5,75

Zuzanna Zajączkowska

5,58

Klaudia Berg

5,25

Matylda Czernuszyc

5,25

Jakub Wesołowski

5,25

Aleksandra Car

5,17

Szymon Ławreniuk

5,08

Kinga Hryniewicka

4,92

Kacper Januszewski

4,92

Amelia Dobrogowska

4,83

klasa VI A

Natalia Krasowska

5,31

Estera Tichoniuk

5,31

Natalia Nikitiuk

5,23

Aleksandra Stepaniuk

5,23

Joanna Wasiluk

5,15

NikolinaFilimoniuk

5,08

Maria Artemiuk

5,00

Dominika Bober

5,00

Klasa VI B

Szymon  Niewiński

5,75

Radosław Gołębiecki

5,33

Marta Wakulewska

5,33

Błażej Głowacki

5,16

Jakub Momotko

5,16

Julia Pawełkiewicz

5,08

Gabriel Łuczaj

       4,83

Klasa VI B

Oliwia Maria Borowik

5,08

Victoria Malec

5,08

Kinga Wiktoria Wojdakowska

5,08

Gabriela Górska

4,92

Monika Lunda

4,75

klasa VII A

Julia Alicja Jermałowska

6,00

Mikołaj Tomczuk

5,53

Diana Mkhitaryan

5,20

Laura Mkhitaryan

5,20

Aleksandra Piekutin

4,93

Andżelika Nazaruk

4,87

Daria Ruta

4,80

Gabriel Osipiuk

4,80

klasa VII B

Michał Aściukiewicz

5,93

Oliwia Salwocka

5,93

Kuba Hryniewicki

5,86

Kacper Werpechowski

5,50

Anna Mucha

5,21

Gabriela Lisowska

5,14

Patrycja Lisowska

5,00

klasa VII C

Weronika Bańkowska

5,85

Dominika Dąbrowska

5,70

Krzysztof  Hryniewicki

4,85

Gabriela Laszuk

4,79

Karolina Mirończuk

4,79

 

Oddziały gimnazjalne

IIB

Wiktoria Dominika Sikora

5,64

Nikola Tomczuk

5,60

Dominik Zawadzki

5,53

Paulina Mikucka

5,27

Rafał Rudko

5,20

Urszula Osmulska

5,07

Aleksandra Ruta

5,07

Kamila Tyszkiewicz

5,00

Patryk Daniel Łuczaj

4,87

IIC

Maja Aleksandra Nesteruk

5,30

Emilia Paszkowska

5,20

Maria Kinga Drozdowska

5,10

Magdalena Wściubiak

5,10

Zuzanna Kwiatkowska

4,90

IIIA

Jakub Kopczyński

5,68

Marcelina Julia Naliwajko

5,25

Aurelia Syczewska

4,81

IIIB

Aleksandra Kłosowska

5,00

Marta Troc

4,93

Maja Maria Sawczyńska

4,80