Najlepsi uczniowie

Jesteś tu: Strona główna » Najlepsi uczniowie

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VII szkoły podstawowej i oddziałach gimnazjalnych 

na koniec roku szkolnego 2017/2018

 


     IV A

1.Jan Daniluk 5,69
2.Julia Dąbrowska 5,69
3.Natalia Delej 5,31
4.Natasz Ruta 5,15
5.Szymon Samusiewicz 5,07
6.Kacper Żukowski 4,76


     IV B

1.Emilia Zuzanna Korolko 6,00
2.Julianna Laszewicz 6,00
3.Aleksandra Osipiuk 6,00
4.Wiktoria Korniluk 5,50
5.Małgorzata Wysocka 5,50
6.Malwina Wołosik 5,40
7.Gabriela Monachowicz 5,20
8.Maja Kwiatkowska 5,10
9.Bartosz Troc 4,90
10.Gabriela Kondraciuk 4,76


     IV C

1.Aleksandra Wiesiełowska 5,83
2.Gabriela Borszczewska 5,67
3.Alicja Kierasińska 5,67
4.Maja Aleksiejuk 5,50
5. Karolina Borawska 5,50
6. Klaudia Brzozowska 5,50
7. Aleksandra Ładniak 5,50
8.Maciej Piotrowski 5,50
9.Paulina Masłowska 5,33
10.Dawid Strapczuk 5,33
11.Karolina Korycka 5,33
12.Kornelia Naumczuk 5,25
13.Jakub Ławreniuk 5,17
14.Jakub Głowacki 5,08
15.Adrian Nowiczkow 4,83
16.Mieszko Ciechanowicz 4,75
17.Julia Surel 4,75
18.Kiara Żarska 4,75


     IV D

1. Amelia Dankiewicz 5,75
2.Wiktor Jan Misiejuk 5,50
3.Jan Sawczuk 5,16
4.Jakub Fiedoruk 5,08
5.Iga Tarasiuk 5,08
6.Olaf Wysocki 5,00
7.Bartosz Piotrowski 4,75
8.Maksymilian Rolecki 4,75


     IV E

1.Dominika Naumczuk 5,73
2.Gabriela Popławska 5,58
3.Patrycja Mikucka 5,33
4. Wiktoria Kubajewska 5,08


     V A

1.Paweł Turowski 6,00
2.Mateusz Hapunowicz 5,53
3.Lena Frąckowiak 5,15
4.Lena Borowska 5,00
5.Katarzyna Maksymiuk 5,00
6.Krzysztof Harasim 4,84


     V B

1.Wiktoria Maria Gabrysiak 6,00
2.Julianna Osa 5,33
3.Gabriela Anna Sienkiewicz 5,00
4. Amelia Kostacewicz 4,91
5. Anna Pińczuk 4,75


     V C

1.Wiktoria Perzyna 6,00
2. Aleksandra Płuciennik 5,92
3. Natalia Prokopiuk 5,83
4. Martyna Strapczuk 5,83
5. Zuzanna Zajączkowska 5,67
6. Aleksandra Car 5,58
7. Matylda Czernuszyc 5,50
8. Jakub Wesołowski 5,42
9. Klaudia Berg 5,33
10. Kacper Januszewski 5,25
11. Kinga Hryniewicka 5,16
12. Amelia Dobrogowska 5,16
13. Szymon Ławreniuk 5,08
14. Carolina Monica Silva 4.91
15. Maciej Kłosowski 4,75


     VI A

1. Natalia Krasowska 5,77
2. Nikolina Filimoniuk 5,38
3. Natalia Nikitiuk 5,38
4. Aleksandra Stepaniuk 5,38
5. Maria Artemiuk 5,15
6. Dominika Bober 5,08
7. Estera Tichoniuk 5,00
8. Joanna Wasiluk 5,00
9. Hubert Bagiński 4,92
10. Magdalena Patejczuk 4,85


     VI B

1. Szymon Niewiński 5,91
2. Radosław Gołębiecki 5,50
3. Marta Wakulewska 5,50
4.Julia Pawełkiewicz 5.42
5. Błażej Głowacki 5,41
6. Jakub Momotko 5,41
7. Gabriel Łuczaj 5,08
8. Amelia Piaszczyńska 4,83
9. Oliwia Hryniewicka 4,75


     VI C

1.Oliwia Maria Borowik 5,25
2.Victoria Malec 5,25
3.Kinga Wiktoria Wojdakowska 5,16
4.Monika Lunda 5,00
5. Gabriela Górska 4,91
6. Eryk Kufel 4,91
7.Oliwia Zdrojkowska 4,91


     VII A

1. Julia Alicja Jermałowska 6,00
2. Mikołaj Tomczuk 5,60
3. Diana Mkhitaryan 5,27
4. Laura Mkhitaryan 5,20
5. Gabriel Osipiuk 5,00
6. Aleksandra Piekutin 5,00
7. Andżelika Nazaruk 4,93
8. Daria Ruta 4,80
9. Dominika Hapunowicz 4,80


     VII B

1. Michał Aściukiewicz 6,00
2. Kuba Hryniewicki 6,00
3. Oliwia Salwocka 5,85
4. Kacper Warpechowski 5,71
5. Gabriela Lisowska 5,14
6. Anna Mucha 5,07
7. Patrycja Lisowska 5,00
8. JustynaGrygoruk 4,92
9. Oliwia Olszewska 4,92


     VII C

1. Weronika Bańkowska 6,00
2. Dominika Dąbrowska 5,30
3. Magdalena Hryniewicka 5,14
4. Gabriela Laszuk 5,07
5. Krzysztof Hryniewicki 5,00
6. Julia Popławska 4,79
 

     IIA

1Maciej Walerian 4,94
2.Kamil Szeremeta 4,81
3.Paweł Romaniuk 4,93


     IIB

1. Wiktoria Dominika Sikora 5,80
2. Nikola Tomczuk 5,80
3. Dominik Zawadzki 5,80
4. Urszula Osmulska 5,47
5. Rafał Rudko 5,47
6. Paulina Mikucka 5,27
7. Kamila Tyszkiewicz 5,27
8. Izabela Surel 4,93
9.Aleksandra Ruta 4,87
10. Patryk Daniel Łuczaj 4,80
11.Tymoteusz Pawlik 4,80


     IIC

1.Emilia Paszkowska 5,50
2.Magdalena Wściubiak 5,30
3. Maja Aleksandra Nesteruk 5,30
4. Maria Kinga Drozdowska 5,20
5. Zuzanna Kwiatkowska 5,00
6. Weronika Bosiacka 4,90
7. Jakub Sysa 4,80


     IIIA

1.Jakub Kopczyński 5,82
2.Marcelina Julia Naliwajko 5,52
3.Aurelia Syczewska 5,10
4.Laura Kośko 5,05
5.Gabriela Jakubowska 5,00
6.Wiktoria Wieremiejuk 4,84
7.Karolina Nikołajuk 4,78


     IIIB

1.Aleksandra Kłosowska 5,17
2.Maja Maria Sawczyńska 5,17
3.Marta Troc 5,00


     IIIC

1.Anita Traczuk 4,94
2.Diana Danilczuk 4,83