Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015

Jesteś tu: Strona główna » Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015

Osiągnięcia szkoły podstawowej w  roku szkolnym 2014/2015


KONKURSY WIEDZY:

Wojewódzki Konkurs z języka angielskiego

Dominik Zawadzki V B–laureat (op. A. Lachowicz)

Jakub Kopczyński VI A- finalista (op. A. Jermałowska)

Wojewódzki Konkurs matematyczny

Szymon Gabriel Osipiuk  VI C– finalista (op. M. Ryżyk)

Wojewódzki Konkurs przyrodnicy

Jakub Kopczyński  VIA-laureat (op. M. Ruta)

Wojewódzki Konkurs historyczny

Michał Aściukiewicz IV B- laureat (op. J. Białokozowicz)

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

 Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej

Dominik Zawadzki V B- finalista (op. J. Naliwajko)

Bartosz Rzepniewski V B- finalista (op. J. Naliwajko)

Paulina Czyżewska VI a-finalista (op. R. Kowalewicz)

Laura Kośko VI A- finalista ( op. R. Kowalewicz)

 

Szczebel Ogólnopolski

Marcelina Naliwajko- finalista Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego  Tik Tak (op. R. Kowalewicz)

Weronika Bańkowska IV C – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z orografią na co dzień” (op. K. Piekutin)

Aleksandra Piekutin I V A- finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną” (op. G. Korolczuk)

Julia Jermałowska I V A - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną” (op. G. Korolczuk)

Daria Ruta IV A – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Savoir-vive” (op. G. Korolczuk)


Kangur Matematyczny

Oliwia Salwocka IV B-wyróżnienie (op. I. Pierewoj)

Dominika Dabrowska IV C-wyróżnienie (op. I. Pierewoj)

Weronika Bańkowska IV C-wyróżnienie (op. I. Pierewoj)

Agnieszka Bosiacka VC-wyróżnienie (op. I. Pierewoj)

 

Szczebel powiatowy

Gabriela Jakubowicz VI A- I miejsce w IX edycji konkursu „Spotkania z poezją i proza religijna o tematyce paschalnej” (op. A. Barszczewska)

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE:

Szczebel ogólnopolski

Hubert Piórkowski IV C – nagroda w konkursie plastycznym „Piękna nasza Polska cała” (op. I Wesołowska)

Oliwia Żukowska I V B- wyróżnienie w konkursie plastycznym „Piękna nasza Polska cała” op. I Wesołowska)

 

Szczebel wojewódzki

Agata Stepaniuk, Aurelia Syczewska, Gabriela Jakubowska VI A– I miejsce w konkursie Piosenki Ukraińskiej „ Z Podlaskiej Krynicy” (op. E. Tomczuk)

Zespół Ranok IV A, VI A- I miejsce w konkursie Piosenki Ukraińskiej „ Z Podlaskiej Krynicy” (op. E. Tomczuk)

Julia Jermałowska IV A  -I miejsce w konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo” (op. E. Tomczuk)

Julia Jermałowska I V A – II miejsce w konkursie Piosenki Ukraińskiej „ Z Podlaskiej Krynicy” (op. E. Tomczuk)

Marcelina Naliwajko I V A – II miejsce w konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo” (op. A. Giza)

Mikołaj Tomczuk I V A – III miejsce  w konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo” (op. E. Tomczuk)

Gabriela Jakubowicz V I A – nagroda w konkursie plastycznym „Wielkanocne klimaty” (op. I. Wesołowska)

Daria Ruta IV A – nagroda w konkursie „Wiosna w lesie” ( op. I. Wesołowska)

Karolina Rzepniewska VI B-nagroda w konkursie „Jan Paweł II w oczach dziecka” (op. I. Wesołowska)

Patrycja Malinowska – wyróżnienie w konkursie „Jan Paweł II w oczach dziecka” (op. I. Wesołowska) 

 Maciej Waleszkiewicz I V B, Marta Troc VI B-wyróżnienie w konkursie plastycznym „Matka Boża w ikonie” (op. I. Wesołowska)

Dominika Dąbrowska IV C – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Tajemnice wilka i rysia” (op. I Wesołowska)

Wiktoria Gołębiecka I V C – wyróżnienie w konkursie plastycznym  „Wiosna w lesie” (op. I. Wesołowska)

Julia Jermałowska  I V A– wyróżnienie w w konkursie recytatorskim „Baje, baje , bajeczki” ( op. G. Korolczuk)

Wiktoria Ostaszewska VI B – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Jesteśmy jednym światem” ( op. W. Tyc)

Dominika Hapunowicz I V A – wyróżnienie w konkursie w konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo” (op. E. Tomczuk)

Laura Kośko, Agnieszka Hryniewicka – wyróżnienie w konkursie recytatorskim ,,Ukraińskie słowo”  (op. A. Giza)

 

Szczebel powiatowy

Julia Jermałowska – I miejsce w konkursie recytatorskim „Baje, baje , bajeczki” ( op. G. Korolczuk)

Tymoteusz Pawlik VB - II miejsce w konkursie recytatorskim „Baje, Baje Bajeczki” (op. K. Mańko)

Andżelika Nazaruk -III miejsce w konkursie „Trójgłos Poetycki” ( op. G. Korolczuk)

Daria Ruta IV A- III miejsce w konkursie „Trójgłos Poetycki” ( op. G. Korolczuk)

Dominika Hapunowicz, Aleksandra Piekutin – wyróżnienie w konkursie „Trójgłos Poetycki” ( op. G. Korolczuk)

Andżelika Nazaruk, Dominika Hapunowicz- wyróżnienie  w konkursie recytatorskim „Baje, baje , bajeczki” ( op. G. Korolczuk)

Marcelina Naliwajko -wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Trójgłos poetycki” (op. A. Giza)

 

Szczebel miejski

Weronika Bańkowska IV C, Jakub Kopczyński VI A – dwie  nagrody w konkursie fotograficznym „Piękno Ziemi Bielskiej” (op. I. Wesołowska)

Tymoteusz Pawlik – Srebrny Orator w konkursie krasomówczym ( op. K. Mańko)

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

Szczebel wojewódzki

Krzysztof Hryniewicki IV C- III miejsce indywidualnie na 50 m stylem dowolnym w   w  Igrzyskach Województwa Podlaskiego w pływaniu (op. A. Kuna)

I V miejsce drużynowo w  w  Igrzyskach Województwa Podlaskiego w pływaniu- Czyżewska Paulina VI A, Laura Kośko VI A, Weronika Bańkowska IV C, Julia Trojańczuk VC, Zuzanna Kwiatkowska V C, Maja Zielińska III  (op. E. Chilkiewicz)

V miejsce w Mistrzostwach województwa w mini piłce siatkowej -Osmulska Ula V C, Czeropska Martyna V C, Nasuta Julia V B, Grabowska Gabriela V C (op. A. Sosna)

VI  miejsce drużynowo w  w  Igrzyskach Województwa Podlaskiego w pływaniu – Zawadzki Dominik V B, Czeczuga Szymon VI A, Kopczyński Jakub VI A, Tomczuk Mikołaj IV A, Momotko Jakub III C, Hryniewicki Krzysztof  IV C (op. A. Kuna)

Grupa południowa

III miejsce w finale Igrzysk grupy południowej w piłce nożnej- Skiepko Dawid VI B, Pawluczuk Bartosz VB, Łukaszuk Jakub VI B, Nazarko Dominik V B, Obuchowski Jakub VI B,- VI C, Paszkowski Norbert V C, Bielak Maciej VIC, Proniewicki Paweł VI C (op. A. Sosna)

Szczebel powiatowy

I miejsce w Igrzyskach Powiatu Bielsk Podlaski w piłce nożnej – Skiepko Dawid VI B, Pawluczuk Bartosz VB, Łukaszuk Jakub VI B, Nazarko Dominik V B, Obuchowski Jakub VI B,- VI C, Paszkowski Norbert V C, Bielak Maciej VIC, Proniewicki Paweł VI C (op. A. Sosna)

I miejsce w MOSiR CUP 2015 w piłce nożnej-  Skiepko Dawid VI B, Pawluczuk Bartosz VB, Łukaszuk Jakub VI B, Nazarko Dominik VB, Obuchowski Jakub VI B, Paszkowski Norbert V c, Bielak Maciej VIC, Proniewicki Paweł VI C, Czeczuga Szymon  (op. A. Sosna)

II miejsce drużynowo w  trójboju lekkoatletycznym- Jakimiuk Amelia, Mikhitaryan Laura, Nazaruk Angelika, Piekutin Aleksandra -IV A, Kuczyńska Gabriela, Hoff Aleksandra -IV C (op. D. Duszkowski)

II miejsce  drużynowo w w  trójboju lekkoatletycznym - Jakimczuk Kacper, Hryniewicki Krzysztof, Kukołka Mateusz, Misiuk Jakub, Dmitruk Maciej, Tomczuk Mikołaj (op. E. Chilkiewicz)

II miejsce indywidualnie w biegach przełajowych – Skiepko Dawid VI b (op. A. Sosna)

Szczebel miejski

I miejsce w sztafecie  4 x 60 m w Mistrzostwach Miasta Bielska Podlaskiego w Lekkiej Atletyce -  Wildeman, Drobot, Obuchowski Jakub VI B , Proniewicki Paweł, VI C Zofia Kwiatkowska, Martyna Olszańska, Patrycja Woroniecka, Weronika Nazarko,  Magdalena Jurczuk, Urszula Pawluczuk, Natalia Zimnoch, Joanna Antoniuk (op. E. Chilkiewicz)

I miejsce w skoku wzwyż  w Mistrzostwach Miasta Bielska Podlaskiego w Lekkiej Atletyce-Obuchowski Jakub VI B

II miejsce  w biegu na 600 mw Mistrzostwach Miasta Bielska Podlaskiego w Lekkiej Atletyce  – Skiepko Dawid VI C

III miejsce w skoku wzwyż  w Mistrzostwach Miasta Bielska Podlaskiego w Lekkiej Atletyce– Stępień Kaja VI B

III miejsce  drużynowo  w Mistrzostwach Miasta Bielska Podlaskiego w Lekkiej Atletyce

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

KONKURSY ARTYSTYCZNE

Szczebel ogólnopolski

Natalia Prokopiuk II C – finalistka konkursu „Z ortografią na co dzień” (op. K. Pawluczuk)

Julia Pawełkiewicz III B-finalista konkursu „Z ortografią na co dzień” (op. I. Duryńska)

Szymon Niewiński III B- wyróżnienie w konkursie  „Z ortografią na co dzień” (op. I. Duryńska)

Paweł Turowski IIA- wyróżnienie w konkursie plastycznym „Jan Paweł II w oczach dziecka” (op. A. Rudczuk)

Szczebel wojewódzki

Szymon Samusiewicz I A – I miejsce w konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo” (op. E. Tomczuk)

Malwina Wołosik I B – II miejsce w konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo” (op. E. Tomczuk)

dziewczęta z klasy III A- II miejsce w Konkursie Piosenki Ukraińskiej ,,Z Podlaskiej Krynicy”

Mateuszuk Szymon I E- II miejsce w konkursie plastycznym „Wiosna w lesie” (op. A. Dzierżanowska)

Paweł Turowski II A- III miejsce w konkursie recytatorskim „Baje, bajki, bajeczki” (op. A. Rudczuk)

Emilia Zuzana Korolko I B, Julianna Laszewicz I B – I miejsce w Konkursie Piosenki Ukraińskiej ,,Z Podlaskiej Krynicy”

Emila Zuzanna Korolko I B- III miejsce w konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo” (op. E. Tomczuk)

Jan Daniluk I A – III miejsce  w konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo” (op. E. Tomczuk)

Paweł Turowski II A- nagroda w konkursie plastycznym „Wiosna w lesie” (op. A. Rudczuk)

Paweł Turowski II A, Maria Artemiuk III A, Natalia Nikitiuk III A- wyróżnienie w w konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo” (op. A. Giza)

Izabele Tomczuk IA, Yustyna Shypka I A- wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo” (op. E. Tomczuk)

Szczebel regionalny

Martyna Strapczuk I C –II miejsce w konkursie „Mistrz Origami” (op.cM. Mikulicz-Strapczuk)

Szczebel powiatowy

Emilia Zuzanna Korolko I B- I miejsce w konkursie recytatorski „Baje, baje , bajeczki” (op. Z. Gołębiecka)

Paweł Turowski II A – I miejsce w konkursie plastycznym „Zwierzęta leśne” (op. A. Rudczuk)

Estera Tichoniuk III A-I miejsce w konkursie plastycznym „Bajkowe Święta z pluszakami IKEA” (op. J. Duszkowska)

Jakub Wesołowski II C – II miejsce w konkursie recytatorskim „Spotkania z poezja i proza religijną” (op. K. Pawluczuk)

Jan Daniluk -III miejsce w konkursie recytatorski „Baje, baje , bajeczki” (op. M. Mańko-Filimoniuk)

Paulina Antychowicz I D- III miejsce w konkursie recytatorski „Baje, baje , bajeczki” (op. D. Misiuk)

Paweł Turowski II A- wyróżnienie w konkursie recytatorskim Trójgłos poetycki” (op. A. Rudczuk, A. Giza)

Lena Borowska II A – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Zwierzęta leśne” (op. A. Rudczuk)

Natalia Filimoniuk III A – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Owady leśne” (op. J. Duszkowska)

Szczebel miejski

klasa II A i II B- I miejsce w prezentacji „Pożegnanie zimy” (op. J. Duryńska, M. Popławska, E. Tomczuk)

Szymon Niewiński III B – I miejsce w konkursie plastycznym „Kraje Unii Europejskiej w oczach dziecka” (op. I. Duryńska)

Alicja Kiersnowska I C- I miejsce w konkursie plastycznym „Kraje Unii Europejskiej” (op. B. Petkiewicz)

Oskar Safaryn I E- I miejsce w konkursie plastycznym „Moje wymarzone wakacje” (op. A. Dzierżanowska)

Lena Borowska II A- I miejsce w konkursie plastycznym „Jan Brzechwa -poeta dziecięcej radości” (op. A. Rudczuk)

Gabriela Plisiuk III B – II miejsce w konkursie plastycznym „Kraje Unii Europejskiej w oczach dziecka” (op. I. Duryńska)

Mateuszuk Szymon I E – II miejsce w konkursie recytatorskim twórczości Jana Brzechwy (op. A. Dzierżanowska)

Lena Borowska, Diana Oksztulska II A- III miejsce  w konkursie plastycznym „Kraje Unii Europejskiej w oczach dziecka” (op. a. Rudczuk)

Eliasz Żukowski II C- III miejsce w konkursie plastycznym „Kraje Unii Europejskiej w oczach dziecka” (op. K. Pawluczuk)

Zuzanna Zajączkowska, Jakub Andrejuk  II C- wyróżnienie w konkursie plastycznym „Kraje Unii Europejskiej w oczach dziecka” (op. K. Pawluczuk)

Lena Borowska II A- nagroda w konkursie plastycznym „Moje wymarzone wakacje” (op. A. Rudczuk)

Amelia Dobrogowska II C- nagroda w konkursie plastycznym „Moje wymarzone wakacje”  (op. K. Pawluczuk)

Paweł Turowwski II A- nagroda w konkursie plastycznym „Moje wymarzone wakacje”  (op. A. Rudczuk)

Yustyna Shypka I A– wyróżnienie w konkursie plastycznym „Kraje Unii Europejskiej w oczach dziecka” (op. M. Mańko-Filimonik)

Joanna Wasiluk III A – wyróżnienie w w konkursie plastycznym „Kraje Unii Europejskiej w oczach dziecka” (op. J. Duszkowska)

Amelia Piaszczyńska III B – wyróżnienie  w konkursie plastycznym „Kraje Unii Europejskiej w oczach dziecka” (op. I. Duryńska)

Oskar Fiedorowicz I A- wyróżnienie w konkursie recytatorskim twórczości Jana Brzechwy (op. M. Mańko-Filimonik)
KONKURSY WIEDZY

Szczebel wojewódzki

Szymon Niewiński III B, Radosław Gołębiecki- wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny” (op. I. Duryńska)

Szczebel powiatowy

Wiktoria Gabrysiak II B- II miejsce w konkursie „Mały Kangurek” (op. M. Popławska)

Paweł Turowski II A – III miejsce w konkursie „Mały Kangurek” (op. A. Rudczuk)

Martyna Strapczuk II C -wyróżnienie w konkursie „Mały Kangurek” (op. K. Pawluczuk)

Oliwia Hryniewicka III B- wyróżnienie w konkursie „Mistrz ortografii” (op. I. Duryńska)

Szczebel miejski

Natalia Nikitiuk  III A– I miejsce w konkursie wiedzy o twórczości Juliana Tuwima (op. J. Duszkowska)

Marta Wakulewska III B- I miejsce  w konkursie wiedzy o twórczości Juliana Tuwima (op. I. Duryńska)

Oliwia Boowik III A-I miejsce  w konkursie wiedzy o twórczości Juliana Tuwima (op. E. Sawczyńska)

KONKURSY SPORTOWE

Gabriela Popławska  I E– I  miejsce w zawodach sportowych „Polska biega” na szczeblu miejskim (op. A. Dzierżanowska)


Osiągnięcia gimnazjum w  roku szkolnym 2014/2015

 

KONKURSY WIEDZY:

Tytuł laureata uzyskali:

Elżbieta Kowalska – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii. (op. A. Dolińska)

Magda Mucha – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego. (op. K. Mańko)

Tytuł finalisty uzyskali:

Agnieszka Borowska – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z chemii. (op. M. Aściukiewicz)

Żaneta Kinga Chmur - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z chemii. (op. M. Aściukiewicz)

Inne konkursy

Na szczeblu krajowym:

Nazwisko i imię

Nazwa konkursu

Opiekun

Miejsce

Koziołkiewicz Jakub

Ogólnopolski konkurs „Panda 2015” z matematyki

J. Zajkowska

II

laureat

Mucha Magda, Żaneta Kinga Chmur, Wiktoria Piórkowska, Agnieszka Borowska, Weronika Nazarko, Iga Nawarenko

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Pingwin 2014” z chemii

M. Aściukiewicz


Laureatki

Olszewska Maja, Sikora Julia, Czeropski Mateusz, Żukowski Marcel, Wesołowska Agata, Hryniewicka Karolina, Woroniecka Patrycja, Wesołowski Jacek, Czarkowska Julia, Mucha Magda, Nawarenko Iga, Nazarko Weronika, Prochoruk Aleksandra, Natalia Dunaj, Przemysław Gawino, Paulina Głowacka,  Aleksandra Maksimowicz, Sylwia Żoch

Ogólnopolski konkurs „Jedz smacznie i zdrowo”

A. Dolińska/ J. Zajkowska

II

Kamil Ziajko

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny         „Z ortografią na co dzień”

K. Chomicka-S.

finalista

Mucha Magda

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

J. Zajkowska

Wyróżnienie

Grzegorz Nowicki

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z ortografią na co dzień”

K. Piekutin

Wyróżnienie

Kowalska Elżbieta

XIX Turniej czytania tekstów Cerkiewnosłowiańskich

A. Barszczewska

finalistka

 

Na szczeblu wojewódzkim

Nazwisko i imię

Nazwa konkursu

opiekun

Miejsce

Mucha Magda

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Spotkania z Biblia”

B. Jaroszko

Finalistka

Naliwajko Gabriel Maurycy

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny TIK TAK

A. Sawicki

Finalista

Podolec Agnieszka

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej

A. Dolińska

Finalistka

Kamil Ziajko, Ernest Smolańczuk

Wirtualny spacer po szkole

J. Naliwajko

finalista

Kamil Ziajko, Ernest Smolańczuk, Jakub Koziołkiewicz

Konkurs Informatyczny Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej

J. Naliwajko

finalista

Elżbieta Kowalska

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej

A. Dolińska

finalistka

 

Osiągnięcia sportowe

Na szczeblu wojewódzkim

Nazwisko i imię

Nazwa konkursu

opiekun

Miejsce

Woroniecka Patrycja, Kwiatkowska Zofia, Wesołowska Agata

Gimnazjada Województwa Podlaskiego w pływaniu

D. Duszkowski

III

drużynowo

Kwiatkowska Zofia

Gimnazjada Województwa Podlaskiego w pływaniu – styl grzbietowy

D. Duszkowski

III

Wesołowska Agata

Gimnazjada Województwa Podlaskiego w pływaniu – styl klasyczny

D. Duszkowski

III

Czeczuga Patrycja Paula, Słokotowicz Julita

Gimnazjada województwa podlaskiego w pływaniu

D. Duszkowski

           III

Nazarko Weronika, Hryniewicka Paula, Czernuszyc Julia, Czeczuga Patrycja Paula,

Jakimiuk Aleksandra, Ada Hryniewicka, Joanna Karolina Mioduszewska, Żaneta Kinga Chmur, Natalia Nazaruk, Kadej Maria

Gimnazjada Województwa Podlaskiego  w siatkówce dziewcząt

D. Duszkowski

III

Wesołowski Jacek, Kryszpiniuk Gabriel

Gimnazjady Województwa Podlaskiego w pływaniu

J. Pawlik

V

 

Na szczeblu powiatowym

Nazwisko i imię

Nazwa konkursu

opiekun

Miejsce

Nazarko Weronika, Hryniewicka Paula, Czernuszyc Julia, Czeczuga Patrycja Paula,

Jakimiuk Aleksandra, Ada Hryniewicka, Joanna Karolina Mioduszewska, Żaneta Kinga Chmur, Natalia Nazaruk, Kadej Maria

Gimnazjada Województwa Podlaskiego               w siatkówce dziewcząt

D. Duszkowski

I

Mantiuk Igor, Markiewicz Paweł, Rogucki Krystian, Łukasz Wojtiuk, Kewin Kośko, Chwaszczewski Michał, Malec Sebastian, Matwiejczuk Jakub, Smolańczuk Ernest, Ziajko Kamil, Żarski Bartłomiej, Damian Lewandowski

Gimnazjada Województwa Podlaskiego w siatkówce chłopców

J. Pawlik

 

I

 

Kwiatkowska Zofia, Nazarko Weronika, Woroniecka Patrycja, Lipska Oliwia, Prochoruk Aleksandra, Kasjaniuk Julita, Żaneta Kinga Chmur, Czeczuga Patrycja, Naumczuk Justyna, Sędziak Weronika, Walerian Wiktoria, Sacharczuk Julita, Oksiuta Wioleta

Gimnazjada w sztafetowych biegach przełajowych

D. Duszkowski

III

Kwiatkowska Zofia, Walerian Wiktoria, Naumczuk Justyna, Sacharczuk Julia, Sędziak Weronika

Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych

D. Duszkowski

II

Wojtiuk Łukasz, Jakub Warpechowski, Błażej Krawiec, Bartłomiej Drozdowski, Antoniuk Łukasz, Antoniuk Marcin, Bielak Marcin, Malec Sebastian, Niczyporuk Kamil, Żmieńko Mateusz, Grygoruk Grzegorz Adam, Damian Lewandowski, Rafał Zimnoch

Gimnazjada w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

J. Pawlik

III

Jakub Warpechowski, Błażej Krawiec, Grygoruk Grzegorz Adam, Jakub Gozdur, Maciej Józef Borowski, Damian Lewandowski, Rafał Zimnoch, Matwiejczuk Jakub, Zmienko Mateusz.

Gimnazjada Piłki Ręcznej Chłopców

J. Rudeczko

III

Kasjaniuk Julita

Gimnazjada Indywidualnych Biegów Przełajowych Dziewcząt

D. Duszkowski

 

I

 

Antoniuk Łukasz, Antoniuk Marcin, Niczyporuk Kamil, Malec Sebastian, Grygoruk Grzegorz Adam, Bartoszuk Grzegorz, Szczygieł Krystian Mikołaj, Drozdowski Bartek, Warpechowski Jakub.

Mistrzostwa Powiatu w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w futsalu

A. Sosna

III

Słokotowicz Julita

Gimnazjada woj. podlaskiego w pływaniu

A. Sosna

III