Osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014

Jesteś tu: Strona główna » Osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014

Osiągnięcia szkoły podstawowej w  roku szkolnym 2013/2014


KONKURSY WIEDZY:

 

Wojewódzki Konkurs  Języka Angielskiego

Marcel Artur Żukowski  VI B - laureat (op. J. Morozow)

Natalia Momotko VI A - finalista (op. J. Morozow)

Jakub Koziołkiewicz VI B - finalista (op. A. Jermałowska)

 

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Konrad Bazyli Sacharczuk VI A - laureat (op. R. Kowalewicz)

Jakub Koziołkiewicz VI B - laureat  (op. R. Kowalewicz )

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Jakub Koziołkiewicz VI B - laureat (op. M. Ryżyk)

Konrad Bazyli Sacharczuk  VI A - finalista (op. M. Ryżyk)

Wiktoria Piórkowska VI A - finalista (op. M. Ryżyk)

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

Karolina Hryniewicka VI B - laureat (op. I. Wesołowska)

Agata Anna Wesołowska VI B - laureat  ( op. I. Wesołowska)

Patrycja Woroniecka VI B - laureat ( op. I. Wesołowska)

 

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

Jakub Kopczyński  VA - laureat (op. K. Wesołowska)

Urszula Pawluczuk  VI C - laureat (op. K. Wesołowska)

Marcel Artur Żukowski VI B - laureat (op. A. Bartoszuk)

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Zuzanna Gass VI B - finalista (op. J. Białokozowicz)

Mateusz Czeropski VI B - finalista ( op. J. Białokozowicz)

 

Wojewódzki Konkurs  Języka Polskiego

Artur Marcel Żukowski VI B - finalista (op. B. Szurbak)

 

Szczebel Ogólnopolski

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z matematyki
J
akub Koziołkiewicz  VI B - laureat sesji jesiennej (op. M. Ryżyk)

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki „Odkrywca”
Jakub Koziołkiewicz VI B - laureat (op. M. Ryżyk)

Konrad Bazyli Sacharczuk, Wiktoria Piórkowska VI A-wyróżnienie ( op. M. Ryżyk)

 

Kangur Matematyczny
Jakub Koziołkiewicz VI B - bardzo dobry wynik (op. M. Ryżyk)

Agnieszka Bosiacka IVC - bardzo dobry wynik (op. L. Kuna)

Konrad Bazyli Sacharczuk VI A - wyróżnienie (op. M. Ryżyk)

 

Ogólnopolski Konkurs polonistyczny „Z  poprawną ortografią na co dzień”
Marcel Żukowski - finalista (op. B. Szurbak)

 

Szczebel wojewódzki

Marcel Żukowski VI B - laureat Konkursu literacko-plastycznego pamięci Simony Kossak (op. B. Szurbak, I Wesołowska)

Agnieszka Bosiacka, Natalia Chmur - finaliści II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego

„Z  poprawną ortografią na co dzień” (op. B. Szurbak)

 

Szczebel powiatowy

Mikołaj Jakimiuk - II miejsce w   Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruch Drogowym (op. R. Kowalewicz)

III miejsce drużynowo w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruch Drogowym - Paulina Czyżewska, Laura Kośko, Jakub Kopczyński (op. R. Kowalewicz)

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE:


Szczebel ogólnopolski

Aleksandra Chilkiewicz VI C - I miejsce w konkursie plastycznym ,,Natura 2000 i Przyroda Mojego Regionu” (op. I. Wesołowska)

Daniel Zawadzki VA - wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Natura 2000 i Przyroda Mojego Regionu” (op. I. Wesołowska)

 

Szczebel wojewódzki

II miejsce w Hajnowskich spotkaniach z kolęda prawosławną - Agata Stepaniuk, Marcelina Naliwajko, Amelia Syczewska,Wiola Jakoniuk, Laura Kośko,Gabriela Jakubowicz, Natalia Momotko, Julia Zinkiewicz (op. E. Tomczuk)

Tymoteusz Pawlik IV B - I miejsce w III Ogólnoszkolnym Konkursie Recytatorskim poezji A. Mickiewicza (op. B. Szurbak)

Tymoteusz Pawlik IVB - II nagroda w konkursie ,,Baje, bajki, bajeczki” (op. B. Szurbak)

Magdalena Jurczuk VI C - I miejsce w konkursie plastycznym „Co pomaga wierzyć?” (op. I. Wesołowska)
Natalia Momotko, Julia Zinkiewicz, Natalia Chmur VI A - II miejsce w konkursie Piosenki Ukraińskiej „Z Podlaskiej Krynicy” (op. E. Tomczuk)

Wiktoria Piórkowska VI A - nagroda w konkursie „Jan Paweł II w oczach dziecka” (op. B. Jaroszko)

Jacek Marcin Wesołowski VI B - wyróżnienie w konkursie „Jan Paweł II w oczach dziecka” (op. I Wesołowska)

Michał Siemieńczuk IV C - wyróżnienie w konkursie „Krajobraz Polski-tradycje, współczesność, przyszłość” (op. I. Wesołowska)

Marcin Mojsik, Marcelina Naliwajko - II miejsce w konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo” (op. A. Giza)

Natalia Momotko, Agata Stepaniuk - III miejsce  w konkursie recytatorskim ”Ukraińskie słowo” (op. A. Giza)

Laura Kośko, Gabriela Jakubowicz - wyróżnienie w  konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo” (op. A. Giza)

„Matka Boża w ikonie”

Patrycja Malinowska V B - I miejsce (op. I. Wesołowska)

Łucja Majstrowicz V B - II miejsce (op. I. Wesołowska)

Wiktoria Piórkowska VI A, Karolina Rzepniewska V B, Daniel Zawadzki V A - wyróżnienie (op. I. Wesołowska)

 

Szczebel powiatowy

Konkurs recytatorski „Baje, bajki, bajeczki”

Tymoteusz Pawlik IV B - I  nagroda (op. B. Szurbak)

Marcelina Naliwajko V A - wyróżnienie (op. K. Chomicka -Sosna)

Zuzanna Gass VI B - wyróżnienie (op. B. Szurbak)

 

Konkurs recytatorski ”Trójgłos poetycki”

Marcelina Naliwajko, Agata Stepaniuk, Zuzanna Gass - III miejsce (op. A. Giza)

Marcin Mojsik, Laura Kośko - wyróżnienie (op. A. Giza)

Zuzanna Gass - III miejsce (op. B. Szurbak)

Marcin Mojsik - wyróżnienie (op. B. Szurbak)

 

Mikołaj Jakimiuk, Daria Wojciuk, Marcelina Naliwajko - nagroda w konkursie Palma Wielkanocna Podlasian  (op. I. Wesołowska)

 

Szczebel miejski

Agata Stepaniuk,Aurelia Syczewska, Laura Kośko,Gabriela Jakubowicz,Natalia Momotko, Natalia Chmur, Zuzanna Gass, Zofia Kwiatkowska, Iga Nawarenko,Maja Olszewska,Julia Sikora - I miejsce w konkursie kolędniczym „Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi” (op. E. Tomczuk)

Marcin Mojsik VI A - „Złoty Orator ” (op. B. Szurbak)

Agata Stepaniuk - ,,Brązowy Orator” (op. K.Chomicka-Sosna)

 

Choinkowe czary - konkurs na kartkę Bożonarodzeniową

Gabriela Jakubowicz - I miejsce (op. I. Wesołowska)

Gabriel Fiedoruk, Jakub Łukaszuk - III miejsce (op. I. Wesołowska)

Karolina Hryniewicka, Julia Czarkowska - wyróżnienie (op. I. Wesołowska)

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:


Szczebel wojewódzki

I miejsce w  Igrzyskach Województwa Podlaskiego w pływaniu - Martyna Olszańska VI B

II miejsce  w  Igrzyskach Województwa Podlaskiego w pływaniu - Zofia Kwiatkowska, Agata Anna Wesołowska VI B (op. E. Chilkiewicz)

 

III miejsce drużynowo dziewcząt w  Igrzyskach Województwa Podlaskiego w pływaniu - Agata Wesołowska, Ula Bagniuk, Zuzanna Kwiatkowska, Weronika Nazarko, Zofia  Kwiatkowska, Martyna Olszańska, Dominika Ogonowska (op. E. Chilkiewicz)

 

III miejsce drużynowo chłopców w  Igrzyskach Województwa Podlaskiego w pływaniu - Jacek Wesołowski, Kewin Kośko, Kuba Kopczyński, Gabriel Kryszpiniuk, Dominik Zawadzki i Kuba Nowiczkow (op. A. Kuna)

II miejsce indywidualnie w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w pływaniu-Jakub Nowiczkow VI C – (op. A. Kuna)


 

Grupa południowa

III miejsce  w półfinale w piłce siatkowej - Weronika Nazarko, Joanna Antoniuk, Magda Jurczuk, Julia Hryniewicka, Dominika Greczan, Klara Szczygieł, Natalia Zimnoch, Magda Borowska, Urszula Pawluczuk, Olga Osipiuk (op. E. Chilkiewicz)


Szczebel powiatowy

I miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej - Gabriel Kryszpiniuk, Kewin Kośko, Jacek Marcin Wesołowki, Igor Mantiuk, Mateusz Czeropski, Daniel Antychowicz, Szymon Zabrocki, Jakub Nowiczkow, Łukasz Kozłowski, Marcel Artur Żukowski (op. A. Kuna)

I miejsce  w Indywidualnych biegach przełajowych - Zofia Kwiatkowska (op. E. Chilkiewicz)
I miejsce w Sztafetowych biegach przełajowych - Zofia Kwiatkowska, Martyna Olszańska, Weronika Nazarko,Joanna Antoniuk, Patrycja Woroniecka, Urszula Osmólska, Magda Jurczuk, Paulina Czyżewska, Zuzanna Kwiatkowska, Gabriela Grabowska (op. E. Chilkiewicz)

III miejsce w  Indywidualnych biegach przełajowych - Bartek Pawluczuk (op. E. Chilkiewicz)

III miejsce w piłce ręcznej - Weronika Nazarko, Joanna Antoniuk, Magda Jurczuk,Julia Hryniewicka, Dominika Greczan,Klara Szczygieł, Natalia Zimnoch, Magda Borowska, Urszula Pawluczuk (op. E. Chilkiewicz)


Szczebel miejski

I miejsce  w Mistrzostwach Miasta Bielska Podlaskiego w Lekkiej Atletyce - Zofia Kwiatkowska, Martyna Olszańska, Patrycja Woroniecka, Weronika Nazarko, Magdalena Jurczuk, Urszula Pawluczuk, Natalia Zimnoch, Joanna Antoniuk  (op. E. Chilkiewicz)


EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA


KONKURSY ARTYSTYCZNE


Szczebel ogólnopolski

Paweł Turowski I A - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Jan Paweł II w oczach dziecka” (op. J. Dąbrowska, J. Tokajuk)


Szczebel wojewódzki

Jermałowska Julia III A - Grand prix w konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo”(op. E. Tomczuk)

Mkhitaryan  Laura III A - I miejsce w konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo”(op. E. Tomczuk)

Zespół Ranok-I miejsce w Konkursie Piosenki Ukraińskiej ,,Z Podlaskiej Krynicy” (op. E. Tomczuk)

Paweł Turowski - II nagroda w konkursie „Baje, bajki, bajeczki”( op. A. Rudczuk)

Mkhitaryan Diana III A - III miejsce w konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo”(op. E. Tomczuk)

Angelika Nazaruk, Dominika Hapunowicz  III A - wyróżnienie konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo”(op. E. Tomczuk)

Lena Frąckowiak I C - wyróżnienie  konkursie recytatorskim „Ukraińskie słowo” (op. E. Tomczuk)

Lisowska Patrycja III B - nagroda w konkursie „Zapobiegamy pożarom” (op. B. Petkiewicz)

Lena Borowska I C - nagroda w konkursie plastycznym „Jan Paweł II w oczach dziecka” na szczeblu diecezjalnym (op. J. Dąbrowska)

Wiktoria Gabrysiak I B - III miejsce na szczeblu diecezjalnym w konkursie plastycznym „Jezus głosi Królestwo Boże” (op. A. Bosiacka)

Maja Niewińska I B - wyróżnienie na szczeblu diecezjalnym w konkursie plastycznym „Jezus głosi Królestwo Boże” (op. A. Bosiacka)


Szczebel regionalny

Martyna Strapczuk I C - II miejsce w konkursie „Mistrz Origami” (op.M. Mikulicz-Strapczuk)


Szczebel powiatowy

Lewczuk Mateusz III B - laureat konkursu „Zapobiegamy pożarom” (op. I. Petkiewicz)

Jermałowska Julia III A - I miejsce w konkursie „Spotkanie z poezją i prozą religijną” (op. J. Tokajuk)

Mkhitaryan  Laura III A - II miejsce w konkursie „Spotkanie z poezją i prozą religijną” (op. J. Tokajuk)

Pieczyńska Magdalena III B - II miejsce w konkursie plastycznym „Owady leśne” (op. B. Petkiewicz)

Mucha Julia I B - III miejsce w konkursie plastycznym „Rośliny leśne” (op. M. Popławska)

Natalia Laszewicz II B - III miejsce w konkursie plastycznym „Zwierzęta leśne” (op. I. Duryńska)

Ruta Daria III A - III miejsce w konkursie plastycznym „Owady leśne” (op. Z. Gołębiecka)

Osa Julianna I B - wyróżnienie  w konkursie plastycznym „Rośliny leśne” (op. M. Popławska)

Andrejuk  Jakub I C - wyróżnienie  w konkursie plastycznym „Rośliny leśne” (op. K. Pawluczuk)

Maja Zielińska II B - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Zwierzęta leśne” (op. I. Duryńska)

Kinga Wojdakowska II C - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Zwierzęta leśne” (op. E. Sawczyńska)

Hubert Piórkowski III C - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Owady leśne” (op. D. Misiuk)

Olszewska Oliwia III B - wyróżnienie w konkursie „Zapobiegamy pożarom” (op. I. Petkiewicz)

Estera Tichoniuk II A - wyróżnienie w konkursie „Zwierzęta leśne” (op. J. Duszkowska)

 

Szczebel miejski

Paweł Turowski IA - I miejsce w konkursie recytatorskim „W świecie Tuwima” (op. A. Rudczuk)

Jakub Wesołowski IC – II miejsce w konkursie recytatorskim „W świecie Tuwima” (op. K. Pawluczuk)

Kacper Artemiuk, Natalia Filimoniuk II A - II miejsce w konkursie recytatorskim ,,W świecie Tuwima” (op. J. Duszkowska)

Matylda Czernuszyc I C - III miejsce w konkursie recytatorskim „W świecie Tuwima” (op. K. Pawluczuk

Estera Tichoniuk, Aleksandra Stepaniuk, Joanna Wasiluk, Magdalena Patejczuk, Natalia Nikitiuk II A - II miejsce konkursie ,,Bóg się rodzi gwiazda wschodzi” (op. E. Tomczuk)

Natalia Krasowska, Roksana Barszczewska, Karolina Borysiuk, Nikolina Filimoniuk, Maria Artemiuk - III miejsce konkursie ,,Bóg się rodzi gwiazda wschodzi” (op. E. Tomczuk)

Estera Tichoniuk, Aleksandra Stepaniuk, Joanna Wasiluk, Magdalena Patejczuk, Natalia Nikitiuk, Natalia Krasowska, Roksana Barszczewska, Karolina Borysiuk, Nikolina Filimoniuk, Maria Artemiuk, Natalia Filimoniuk, Dominika Bober II A - I miejsce „Pożegnanie Zimy” (op.E. Tomczuk)
Klasa III B zespołowo - I miejsce „Pożegnanie Zimy” (op. B. Petkiewicz)

Hubert Piórkowski III C - I miejsce w konkursie plastycznym „Kraje Zjednoczonej Europy” (op. D. Misiuk)

Andrejuk  Jakub I C – II miejsce w konkursie plastycznym „Kraje Zjednoczonej Europy” (op. K. Pawluczuk)

Paweł Turowski I A – II miejsce w w konkursie plastycznym „Kraje Zjednoczonej Europy” (op. A. Rudczuk)

Natalia Laszewicz II B – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Kraje Zjednoczonej Europy”(op. I. Duryńska)

Jakub Wesołowski I C - wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Baje, bajki, bajeczki” (op. K. Pawluczuk)

Lena Frąckowiak IC – wyróżnienie w konkursie recytatorskim „W świecie Tuwima” (op. A. Rudczuk)

Joanna Wasiluk, Estera Tichoniuk - II A –wyróżnienie w konkursie recytatorskim ,,W świecie Tuwima” (op. J. Duszkowska)

 

KONKURSY WIEDZY


Szczebel wojewódzki

Dominika Dąbrowska III C – bardzo dobry wynik w Międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny” (op. D. Misiuk)

Szymon Niewiński II B - wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny” (op. I. Duryńska)

Krzysztof Hryniewicki, Magdalena Hryniewicka III C - wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny” (op. D. Misiuk)


Szczebel powiatowy

Magdalena Hryniewicka III B - wyróżnienie w konkursie „Mistrz ortografii” (op. D. Misiuk)


Szczebel miejski

Jakub Hryniewicki III B - I miejsce w konkursie wiedzy „W świecie Tuwima” (op. B. Petkiewicz)


KONKURSY SPORTOWE

Mikołaj Tomczuk III A - III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski



Osiągnięcia  gimnazjum w  roku szkolnym 2013/2014


 

W konkursach wiedzy:

 

Tytuł laureata uzyskali:

 

Dominika Pacewicz – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (op. M. Aściukiewicz)

 

Patrycja Łapińska – Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (op. J. Zajkowska)

 

Jakub Bartoszuk – Laureat Wojewódzkiego Konkursu  Języka Rosyjskiego (op. K. Harasim)

 

Szymon Eryk Zawadzki – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (op. J. Zajkowska)

 

Szymon Stosiak – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (op. El. Gałka)

 

Tytuł finalisty uzyskali:

 

Ada Hryniewicka -  Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (op. J. Morozow)

 

Dominika Pacewicz - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (op. A. Jermałowska)

 

Robert Łobasiuk – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego (op. J. Naliwajko)

 

Kamil Ziajko - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego (op. J. Naliwajko)

 

Szymon Eryk Zawadzki - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego (op. A. Sawicki)

 

Agnieszka Borowska – Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (op. M. Aściukiewicz)

 

Żaneta Kinga Chmur - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego (op. M. Aściukiewicz)

 

Łukasz Czerniak – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (op. J. Dzun)

 

Łukasz Tofiluk - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (op. J. Zajkowska)

 

Elżbieta Kowalska - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (op. A. Dolińska)

 

Krystian Adam Wieśniuk - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (op. J. Białokozowicz)

 

Daniel Jakubowicz - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (op. J. Białokozowicz)

 

Inne konkursy

 

Na szczeblu krajowym:

 

Ziajko Kamil - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PINGWIN z fizyki - laureat 5 miejsca (op. M. Aściukiewicz)

 

Ziajko Kamil - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z matematyki OLIMPUS - laureat 8 miejsca (op. J. Zajkowska)

 

Ziajko Kamil - Olimpiada z matematyki PIONIER 2013 - wyróżnienie za zajęcie 9 miejsca (op. J. Zajkowska)

 

Elżbieta Kowalska - Turniej Czytania Tekstów Cerkiewno-Słowiańskich -  finalistka (op A. Barszczewska)

 

Borowska Agnieszka - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Pingwin 2013” z chemii - laureat III m. (op. M. Aściukiewicz)

 

Dominika Pacewicz - Ogólnopolski Konkurs „Pingwin 2013” z chemii – wyróżnienie (op. M. Aściukiewicz)

 

Żaneta Kinga Chmur - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Pingwin2013” z chemii - laureatka IV miejsca (op. M. Aściukiewicz)

 

Cieśluk Daniel - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Pingwin 2013” z chemii - wyróżnienie VIII m. (op. M. Aściukiewicz)

 

Paulina Sacharczuk - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Olimpus” z matematyki – laureat (op. M. Ryżyk)

 

Małgorzata Wróblewska – „Jan Paweł II w oczach dziecka” – I m. (op. B. Jaroszko)

 

Na szczeblu wojewódzkim:

 

Ziajko Kamil - Wirtualny spacer po szkole – finalista (op. J. Naliwajko)

 

Smolańczuk Ernest- Wirtualny spacer po szkole - finalista (op. J. Naliwajko)

 

Bartoszuk Jakub - Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej – finalista (op. A. Dolińska)

 

Mateusz Klinicki - Diecezjalny Konkurs „Spotkania z Biblią” – finalista (op. B. Jaroszko)

 

Gabriela Wąż – Wojewódzki Konkurs Ortograficzny – wyróżnienie (op. K. Chomicka –S.)

 

Katarzyna Tomczuk – „Trójgłos Poetycki” – wyróżnienie (op. K. Mańko, A. Giza)

 

Na szczeblu powiatowym:

 

Kacper Koziołkiewicz, Pawłeł Piekutin, Kamil Zinkiewicz - Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - II m. drużynowo (op. A. Sawicki)

 

Paweł Piekutin  - Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - II m. indywidualnie (op. A. Sawicki)

 

Na szczeblu miejskim:

 

Maciej Józef Borowski - Konkurs Krasomówczy „Orator” (V edycja) - Tytuł „Złotego Oratora” (op. K. Mańko)

 

Szymon Eryk Zawadzki - Konkurs Krasomówczy „Orator" (V edycja) - Tytuł „Brązowego Oratora” (op. K. Mańko)

 

Osiągnięcia sportowe:

 

Na szczeblu wojewódzkim:

 

Hryniewicka Ada, Nazaruk Natalia, Chmur Żaneta Kinga, Maria Kadej, Tomczuk Katarzyna, Jakimczuk Daria, Kulik Dominika, Zuzanna Bosiacka, Beata Koniuch, Badowiec Karolina, Barszczewska Magda, Łapińska Patrycja - Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt – V m. (op. D. Duszkowski)

 

Perkowski Rafał, Pług Łukasz, Wasilewski Kamil, Grygoruk Rafał, Niemczynowicz Patryk, Drozdowski Marcin, Bańkowski Kacper - Gimnazjada Grupy w futsalu – V m. (op. A. Sosna)

 

Julia Borowik i Julita Słokotowicz - Wojewódzka  Gimnazjada woj. podlaskiego  -  III m. w pływaniu

 

Kowalczyk Gabriela - Gimnazjada województwa podlaskiego w pływaniu - III m. zespołowo i III m.  indywidualnie


Na szczeblu powiatowym:

 

Antoniuk Łukasz, Antoniuk Marcin, Grygoruk Rafał, Niemczynowicz Patryk, Drozdowski Marcin, Bańkowski Kacper - Mistrzostwa Powiatu w Gimnazjadzie woj. podlaskiego w futsalu -  I m. (op. A. Sosna)

 

Hryniewicka Ada, Nazaruk Natalia, Chmur Żaneta Kinga, Karolina Badowiec, Magda Barszczewska, Patrycja Łapińska - Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt – I m. (op. D. Duszkowski)

 

Grygoruk Grzegorz Adam, Zimnoch Rafał, Lewandowski Damian, Perkowski Rafał, Pług Łukasz, Grygoruk Rafał, Bańkowski Kacper - Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych – II m. (op. M. Terebun)

 

Pług Łukasz - Indywidualne Biegi Przełajowe – II m. (op. M. Terebun)

 

Barszczewska Magda, Kowalczyk Gabriela, Zimnoch Klaudia - Sztafetowe biegi przełajowe – III m. (op. D. Duszkowski)

 

Warpechowski Jakub - Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych – III m. (M. Terebun)

 

Kasjaniuk Julita Sztafetowe biegi przełajowe – III m. (op. D. Duszkowski)

 

Sacharczuk Julia, Naumczuk Justyna, Walerian Wiktoria, Chmur Kinga, Kulik Dominika, Bartoszuk Aleksandra, Szachowicz Dominika - Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych – III m. (op. D. Duszkowski)

 

Osiągnięcia artystyczne:


Sędziak Weronika, Jakimiuk Aleksandra, Skiepko Daria, Chmielewska Aleksandra, Jakimczuk Daria, Kulik Dominika, Tomczuk Katarzyna - Hajnowskie Spotkania z Kolędą Prawosławną – I m.  (op. E. Tomczuk)

Perkowski Rafał, Wasilewska Roksana - Polak to brzmi dumnie – Mój bohater    - wyróżnienia w konkursie międzynarodowym (op. W. Tyc)

Tomczuk Katarzyna – „Ukraińskie słowo” - I m.

Jakimczuk Daria, Kulik Dominika, Tomczuk Katarzyna - Konkurs piosenki ukraińskiej „Z podlaskiej krynicy”  - I m.

Weronika Grabowska – Konkurs fotograficzny Archidiecezji Białostockiej „Co pomaga mi wierzyć” – wyróżnienie (op. I. Wesołowska)

Maurycy Naliwajko, Ewelina Sadowska – Palma Wielkanocna Podlasian – II m.  (op. I. Wesołowska)

Karolina Badowiec – Międzynarodowy Konkurs Poezji Religijnej – wyróżnienie (op. A. Bosiacka)