Osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013

Jesteś tu: Strona główna » Osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013

Osiągnięcia SP 4 w  roku szkolnym 2012/2013


KONKURSY WIEDZY:

Wojewódzki Konkurs Matematyczny:

Jakub Koziołkiewicz V B– laureat (op. M. Ryżyk)

Dawid Kotowicz VI B – finalista (op. I. Pierewoj)

 

Wojewódzki Konkurs Informatyczny:

Kamil Ziajko VI A-finalista (op. A. Sawicki)

Dawid Kotowicz VI B-finalista (op. J. Naliwajko)

 

Wojewódzki Konkurs z języka angielskiego:

Kamil Ziajko VI A – finalista (op. H. Mitkowska)


Szczebel Ogólnopolski

 

MULTITEST 2012 (Centrum Edukacji Szkolnej)

Jakub Koziołkiewicz  V B - laureat z matematyki op. M. Ryżyk

Kamil Ziajko  VI A –wyróżnienie z matematyki op. M. Ryżyk

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z matematyki

Jakub Koziołkiewicz VB laureat sesji zimowej (trzeci wynik w kraju) op. M. Ryżyk

Jakub Koziołkiewicz VB laureat sesji wiosennej (7 miejsce) op. M. Ryżyk

Kondrat Sacharczuk VA laureat sesji wiosennej(13 miejsce)

Kamil Ziajko  VI A laureat sesji wiosennej (15 miejsce) op. M. Ryżyk

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Panda” z matematyki

Kamil Ziajko  VI A-I miejsce op. M. Ryżyk

Konkurs Matematyczny Pingwin”:

Jakub Koziołkiewicz  V B- wyróżnienie op. M. Ryżyk, sesja jesienna

Kangur Matematyczny

Jakub Koziołkiewicz V B- wynik bardzo dobry op. M. Ryżyk

Szymon Osipiuk IV C- wyróżnienie op. I. Pierewoj

Ogólnopolski Konkurs Językowy „Z poprawną polszczyzną na co dzień

Marcel Artur Żukowski V B - finalista II etapu  op. B. Szurbak

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z ortografią na co dzień"

Marcel Artur Żukowski V B - wicemistrz op. B. Szurbak

„Z poprawną ortografią na co dzień”

Marcel Żukowski V B, Natalia Momotko, finaliści  II etapu op. B. Szurbak

 

KONKURY LITERACKIE:

Szczebel wojewódzki

Ojczyzna polszczyzna”

Kamil Zajko VI A  -finalista op. B. Szurbak

Natalia Chmur VA- finalista op. B. Szurbak

Kamil Ziajko VIA-wyróżnienie w konkursie literackim „Mój kolega cudzoziemiec” op. B. Szurbak

Szczebel miejski

Marcel Artur Żukowski V B- I miejsce  „Szeptem do Korczaka” op. B. Szurbak

Aleksandra Osipiuk VIA - I miejsce „Zjednoczona Europa naszym wspólnym domem” op. B. Szurbak

Aleksandra Osipiuk VA-I miejsce w Konkursie Literacki „Zjednoczona Europa naszym wspólnym domem”

op. B. Szurbak

Julia Czernuszyc  VI A - III miejsce „Szeptem do Korczaka” op. G. Korolczuk

Tomasz Dmitruk VC – II miejsce w konkursie „Zjednoczona Europa naszym wspólnym domem” op. W. Bańkowski

KONKURSY ARTYSTYCZNE:

Szczebel ogólnopolski

Moje prawosławie - tak je widzę i tak zapamiętuję”

Karolina Nikołajuk IV A- III miejsce op.I. Wesołowska

„Szlak Jagielloński” -  konkurs na zakładkę

Daniel Zawadzki IV A- wyróżnienie op. I. Wesołowska

X Wiosna Młodych Talentów - prezentacje Ogólnopolskie

Do wystawy (9 prac)

Laura Kośko

Krystian Wiszenko

Igor Mantiuk

Wiktoria Piórkowska

Magdalena Jurczuk

Natalia Chmur

Jakub Kopczyński

Aurelia Syczewska

Klaudia Kruk

pod kierunkiem Iwony Wesołowskiej

Szczebel wojewódzki

I miejsce w Hajnowskich spotkaniach z kolęda prawosławną- Aurelia Syczewska, Klaudia Kruk, Agata Stepaniuk, Gabriela Jakubowicz, Laura Kośko, Marcelina Julia Naliwajko, Wioletta Jakoniuk IV A; Natalia Momotko, Natalia Chmur, Julia Zinkiewicz V A – (op. E. Tomczuk)

„Nasz region w naszej Europie”

Aleksandra Prochoruk , Karolina Hryniewicka V B, Wiktoria Piórkowska VA- wyróżnienie w konkursie plastycznym,

op. I. Wesołowska

„Cztery pory roku na Podlasiu”

Oliwia Lipska VB-nagroda op. I. Wesołowska

Wiktoria Piórkowska VA-nagroda op. I. Wesołowska

Konkurs plastyczno-fotograficzny „Przyroda wokół mnie”

Ilona Daniluk VB-nagroda op. I. Wesołowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II w oczach dziecka”

Wiktoria Piórkowska VA na etapie wojewódzkim  op. I. Wesołowska

Konkurs plastyczny „Cuda Jezusa”

Wiktoria Piórkowska VA I miejsce op. A. Bosiacka

„W domu jest najlepiej”

Karolina Hryniewicka VB- wyróżnienie op. I. Wesołowska

Wojewódzki Konkurs Piosenki Ukraińskiej

Natalia Chmur, Natalia Momotko, Julia Zinkiewicz- I miejsce zespołu Ranok

Natalia Chmur, Natalia Momotko, Julia Zinkiewicz, Laura Lewicka, Aleksandra Osipiuk, Wiktoria Piórkowska – III miejsce z zespołem Kameleon

Wojewódzki konkurs recytatorski „Ukraińskie słowo”

Gabriela Jakubowicz IVB - II miejsce

Marcin Mojsik V A - II miejsce

                                                                     Ewelina Sadowska VIA – III miejsce                                                

Natalia Chmur i Natalia Momotko – wyróżnienie

op. A. Giza

Szczebel powiatowy

Konkurs recytatorski „Spotkania z poezja i proza i religijną”

Gabriela Jakubowicz IVA - I miejsce op. A. Bosiacka

Konkurs plastyczny „Jan Paweł II w oczach dziecka”

Agata Anna Wesołowska V B, Wiktoria Piórkowska V A - nagroda diecezjalna op. I. Wesołowska

Konkurs recytatorski „Baje, bajki, bajeczki”

Samuel Michał Grygoruk V C – wyróżnienie op. G. Korolczuk

Konkurs plastyczny „Cuda Jezusa”

Wiktoria Piórkowska V A - I miejsce

Konkurs recytatorski „Trójgłos poetycki”

Marcelina Julia Naliwajko IV A- III nagroda op. K. Chomicka-Sosna

Natalia Momotko V A, Natalia Chmur-wyróżnienie op. B. Szurbak

Szczebel miejski

Konkurs kolędniczy „Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi”

Gabriela Jakubowicz, Agata Stepaniuk, Wioleta Jakoniuk IV A; Natalia Momotko, Natalia Chmur V A – I miejsce

 op. E. Tomczuk

Marcelina  IV A, Laura Kośko,Zuzanna Gass V B- wyróżnienie w konkursie kolędniczym op. E. Tomczuk

Konkurs Krasomówczy „Orator”

Zuzanna Gass - tytuł Brązowego Oratora op. B. Szurbak

„Wiosna w lesie” prezentacje szkół -I miejsce klasa IIa

,,Wiosna w lesie”- konkurs plastyczny

Wiktoria Piórkowska VA – III miejsce op. I. Wesołowska

Konkurs „Palma Wielkanocna Podlasian”

Wiktoria Ostaszewska IVB- I miejsce

Karolina Rzepniewska IVB - I miejsce

Julia Hryniewicka VC - I miejsce

Karolina Boguszewska IVB- II miejsce

op. I. Wesołowska

„Pisanka Wielkanocna”

Aurelia Sawczyńska IV- nagroda op. I. Wesołowska

Karolina Nikołajuk VA- nagroda op. I. Wesołowska


INNE KONKURSY

Szczebel powiatowy

V miejsce drużynowo w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruch Drogowym- Jakub Warpechowski, Łukasz Wojciuk, Krystian Rogucki

op. J. Naliwajko

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

Szczebel wojewódzki

III miejsce drużynowo w  Igrzyskach Województwa Podlaskiego w pływaniu w Augustowie dziewczęta  – Urszula Bagniuk, Weronika Nazarko, Laura Kośko, Z. Kwiatkowska, M. Olszańska, A. Wesołowska

op.  Andrzej Kuna

IV miejsce indywidualnie  w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w pływaniu w Augustowie – Jakub Nowiczkow i  VI drużynowo: Jakub Nowoczkow VC, Kryszpiniuk Gabriel VB, Kewin Kosko VB, Jacek Wesołowski VB, Mateusz Żmieńko, VIB, Jakub Kopczyński IVa

op. A. Kuna.

VI miejsce  miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w pływaniu, chłopcy- Jakub Nowiczkow, Gabriel Kryszpiniuk, Kewin Kosko, Jacek Wesołowski, Mateusz Żmieńko, Jakub Kopczyński

Grupa południowa

III miejsce   indywidualnie  w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w pływaniu –Kwiatkowska Zofia, Agata Wesołowska

op. Andrzej Kuna

III miejsce w Finale Grupy Południowej w piłce nożnej- Jakub Warpechowski, Bartosz Drozdowski, Błażej Krawiec, Dawid Kotowicz, Mateusz Żmieńko, Antoniuk Łukasz, Antoniuk Marcin, Malec  Sebastian, Chwaszczewski Michał, Niczyporuk Kamil op. J. Rudeczko

III miejsce w Półfinale Grupy Południowej w siatkówce- Jakub Warpechowski, Bartosz Drozdowski, Błażej Krawiec, Dawid Kotowicz, Mateusz Żmieńko, Antoniuk Łukasz, Antoniuk Marcin, Malec  Sebastian,Chwaszczewski Michał, Niczyporuk Kamil op. J. Rudeczko

VII miejsce w Finale Grupy Południowej  w przełajowych biegach sztafetowych drużynowo chłopcy- Jakub Warpechowski, Błażej Krawiec,  Mateusz Żmieńko

op. J. Rudeczko

Szczebel powiatowy

I miejsce w piłce nożnej-Jakub Warpechowski, Bartosz Drozdowski, Marcin Antoniuk, Łukasz Antoniuk, Błażej Krawiec, Dawid Kotowicz, Mateusz Żmieńko, Daniel Antychowicz, Kamil Niczyporuk, Łukasz Wojciuk

op. J. Rudeczko

I miejsce   w siatkówce- Jakub Warpechowski, Bartosz Drozdowski, Dawid Kotowicz, Mateusz Żmieńko, Jakub Matwiejczuk, Michał Chwaszczewski, Kamil Ziajko,  Marcin Antoniuk, Łukasz Antoniuk op. J. Rudeczko

II miejsce   w przełajowych biegach sztafetowych drużynowo chłopcy- Jakub Warpechowski, Błażej Krawiec,  Mateusz Żmieńko

op. J. Rudeczko

II miejsce indywidualnie   w przełajowych biegach sztafetowych - Jakub Warpechowski op. J. Rudeczko

III miejsce indywidualnie   w przełajowych biegach sztafetowych – Marcin Antoniuk op. J. Rudeczko

I miejsce drużynowo w sztafetowych biegach przełajowych  dziewcząt zawodniczki  z klas VB,VC, VIA,VC op. E. Chilkiewicz

I miejsce  w siatkówce dziewcząt zawodniczki z klasy- VIA, VIB op. E. Chilkiewicz

III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt  zawodniczki z klas VC, VI A, VIC op. E. Chilkiewicz

III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych - Jakub Warpechowski op. J. Rudeczko

II miejsce ,,Piłka ręczna na orlikach”- Błażej Krawiec , Jakub Warpechowski, Bartosz Drozdowski, Dawid Kotowicz, Mateusz Żmieńko, Jakub Matwiejczuk, Łukasz Wojciuk, Michał Chwaszczewski, Kamil Niczyporuk 

op. J. Rudeczko

V miejsce w piłce ręcznej chłopców- Jakub Warpechowski, Bartosz Drozdowski, Dawid Kotowicz, Mateusz Żmieńko, Błażej Krawiec, Chwaszczewski Michał, Niczyporuk Kami, Bartosz Drozdowki, Łukasz Wojciuk 

op. J. Rudeczko

V miejsce w czwórboju lekkoatletycznym chłopców Łukasz Wojciuk,Błażej Krawiec, Łukasz Kozłowski, Jakub Obuchowski, Szymon Zabrocki

op. J. Rudeczko

Szczebel miejski

I miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt i chłopców w zawodach pływackich „Święto wody” op. E. Chilkiewicz

I miejsce drużynowo w Otwartych Mistrzostwach Bielska Podlaskiego w L.A. dziewcząt op. E. Chilkiewicz

III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Bielska Podlaskiego w pchnięciu kulą Julia Czernuszyc op. E. Chilkiewicz

III miejsce drużynowo w Otwartych Mistrzostwach Bielska Podlaskiego w L.A. chłopców  Jakub Warpechowski-

op. J. Rudeczko

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA


KONKURSY ARTYSTYCZNE

„Mam 6 lat” - konkurs MEN

Jakub Lachowicz II A, Gabriel Łuczaj I B- wyróżnienie na etapie regionalnym

Szczebel wojewódzki

Tymoteusz Pawlik nagroda w konkursie recytatorskim „Baje, bajki, bajeczki op. K. Pawluczuk

Julia Jermałowska-Grand Prix w konkursie recytatorskim „Ukraińskie Słowo” op. E. Tomczuk

Laura Mkhitarian – I miejsce w konkursie „Ukraińskie słowo” op. E. Tomczuk

Daria Mkhitarian – II miejsce w konkursie „Ukraińskie słowo” op. E. Tomczuk

Dominika Hapunowicz – II miejsce w konkursie „Ukraińskie słowo” op. E. Tomczuk

Aleksandra Piekutin – II miejsce w konkursie „Ukraińskie słowo” op. E. Tomczuk

Maria Jakimiuk – III miejsce w konkursie „Ukraińskie słowo” op. E. Tomczuk

Mikołaj Tomczuk – II miejsce w konkursie „Ukraińskie słowo” op. E. Tomczuk

Daria Ruta II A- III miejsce w konkursie recytatorskim „Ukraińskie Słowo” op. E. Tomczuk

Szczebel powiatowy

Natalia Filimoniuk IA– I miejsce w konkursie plastycznym „Rośliny leśne”, op. J. Duszkowska

Dominika Bober IA– III miejsce w konkursie  plastycznym „Rośliny leśne”, op. J. Duszkowska

Mateusz Łukaszuk II C - II miejsce w konkursie plastycznym „Zwierzęta leśne” op. B. Petkiewicz

Wiktoria Gołębiecka II C- I miejsce w konkursie plastycznym „Zwierzęta leśne” op. D. Misiuk

Hubert Piórkowski II C- III miejsce w konkursie plastycznym „Zwierzęta leśne” op. D. Misiuk„

Karolina Bobel  III C- III  miejsce w konkursie plastycznym „Owady  leśne ” op. K. Pawluczuk

Oliwia Olszewska  II B- II miejsce w Międzyszkolnym konkursie recytatorsko-plastycznym „Polscy poeci dzieciom- Jan Brzechwa” (op. B. Petkiewicz)

Wiktoria Dominika Sikora III C- II miejsce w konkursie recytatorskim „Polscy poeci dzieciom-Jan Brzechwa”

(op. K. Pawluczuk)

Aleksandra Ruta III C - III miejsce w konkursie recytatorskim „Polscy poeci dzieciom-Jan Brzechwa” (op. K. Pawluczuk)

Aleksandra Piekutin kl. II A - II nagroda w konkursie recytatorskim „Trójgłos poetycki”

Dominika Bober i Julia Jermałowska kl. II A - wyróżnienie w konkursie recytatorskim  „Trójgłos poetycki”

Szczebel miejski

Daria Ruta, Julia Jermałowska, Aleksandra Piekutin, Anastazja Wiszenko, Dominika Hapunowicz kl. II A – I miejsce (grupa kolędnicza) w konkursie kolędniczym „Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi” (op. E. Tomczuk)

Wiktoria Wioleta Rybak i Wiktoria Dominika Sikora kl. III C- I miejsce  (duet) w konkursie kolędniczym „Bóg się rodzi , gwiazda wschodzi” (op.K. Pawluczuk)

Oliwia Borowik kl. I C – II miejsce (solista) w konkursie kolędniczym „Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi”

(op. E. Tomczuk)

Joanna Wasiluk, Maria Artemiuk, Aleksandra Stepaniuk, Estera Tichoniuk,  Nikolina Filimoniuk, Dominika Bober  kl. I A – II miejsce(grupa kolędnicza) w konkursie kolędniczym „Bóg się rodzi , gwiazda wschodzi” (op. E. Tomczuk)

Dominika Bober I A - nagroda w konkursie recytatorskim „Baje, bajki , bajeczki”, op. J. Duszkowska

Julia Jermałowska II A- nagroda w konkursie recytatorskim „Baje, bajki , bajeczki”, op. J. Duszkowska

Dominika Bober IA –I miejsce w konkursie recytatorskim „W świecie Wandy Chotomskiej” (op. J.  Duszkowska)

Joanna Wasiluk IA- III miejsce w konkursie recytatorskim „W świecie Wandy Chotomskiej” (op. J.  Duszkowska)

Adam Wójcik IB - wyróżnienie w konkursie recytatorskim „W świecie Wandy Chotomskiej” (op. I.  Duryńska)

Oliwia Olszewska II B- III miejsce w konkursie plastycznym „W świecie Wandy Chotomskiej” (op. B. Petkiewicz)

Weronika Bańkowska IIC – wyróżnienie w konkursie plastycznym „W świecie Wandy Chotomskiej” (op. D. Misiuk)

Aleksandra Stepaniuk nagroda w konkursie plastycznym „W krainie Piotrusia Pana”

Karolina Bobel  III C- I miejsce w konkursie plastycznym „Zjednoczona Europa naszym wspólnym domem”

op. K. Pawluczuk

Gabriel  Fiedoruk III A- II miejsce w konkursie plastycznym „Zjednoczona Europa naszym wspólnym domem”

op. A. Rudczuk

Piotr Zych III A- II miejsce w konkursie plastycznym „Zjednoczona Europa naszym wspólnym domem”

op. A. Rudczuk

Gabriel  Fiedoruk III A- II miejsce w konkursie plastycznym „Zjednoczona Europa naszym wspólnym domem”

op. A. Rudczuk

Agnieszka Bosiacka, Weronika Bosiacka III A – wyróżnienie  w konkursie plastycznym „Zjednoczona Europa naszym wspólnym domem”

op. A. Rudczuk

KONKURSY WIEDZY

Szczebel powiatowy

Mały Kangurek

Oliwia Salwocka z II B  pierwsze miejsce op. B. Petkiewicz

Kacper Warpechowski  z II B drugie miejsce op. B. Petkiewicz

Krzysztof Hryniewicki z II C trzecie miejsce op. D. Misiuk

wyróżnienie zdobyła Weronika Bańkowska z II C op. D. Misiuk

Mistrz ortografii

Rafał Rudko III A- II miejsce op. K. Pawluczuk

Agnieszka Bosiacka III a - wyróżnienie op. Alina Rudczuk

Dominik Zawadzki III C- wyróżnienie op. K. Pawluczuk

Maria Drozdowska III B - wyróżnienie op. B. Rzepniewska



Osiągnięcia GM 2 w  roku szkolnym 2012/2013

 

- II miejsce w kraju w ogólnopolskim konkursie na projekt „Europejskie Szkoły dla czystej wody”


W konkursach wiedzy:


- Hubert Bartłomiej Niewiński – Laureat wojewódzkiego Konkursu Chemicznego i Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

- Katarzyna Wasiluk - Laureatka wojewódzkiego Konkursu  Języka Rosyjskiego

- Angelika Nikitiuk - Laureatka wojewódzkiego Konkursu  Języka Rosyjskiego

- Zuzanna Rudko – Laureatka wojewódzkiego Konkursu  Języka Angielskiego

- Marta Górska – Laureatka wojewódzkiego Konkursu  Geograficznego

- Rafał Paszko – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

- Zuzanna Rudko – finalistka wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

- Szymon Eryk Zawadzki – finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

- Zinkiewicz Anna – finalistka Ogólnopolskiego konkursu „Z ortografią na co dzień”

- Claudia Smolańczuk - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

- Aleksandra Anna Zabrocka - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

- Ada Hryniewicka – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

- Jakub Bartoszuk – I m. w Powiatowym Turnieju Wiedzy o Janie Pawle II

- Adrianna Szuj – wyróżnienie w Woj. konkursie wiedzy Ekologicznej „Bioróżnorodność gatunkowa i formy ochrony przyrody w Polsce”

- Maria Wiesiełowska – III m. w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej na etapie powiatowym.

- Zuzanna Rudko, Claudia Smolańczuk – laureatki I m. w Wojewódzkim konkursie „Wirtualny spacer po szkole”

- Wiktoria Anna Borowik – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Bliskich i Dalekich – życie Polaków w latach 1914-1989

- Agnieszka Borowska – laureatka (I m.) w Ogólnopolskim Konkursie przedmiotowym z chemii „Panda 2013”

- Żaneta Chmur – laureatka ( V m.) w Ogólnopolskim Konkursie przedmiotowym z chemii „Panda 2013”

- Szymon Eryk Zawadzki – laureat VIII m. Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpus” z matematyki

- Angelika Giżewska – wyróżnienie (IX m) w Ogólnopolskim konkursie Przedmiotowym z chemii „Pingwin 2013”

- Angelika Giżewska – wyróżnienie (VIII m.) w Ogólnopolskim Konkursie przedmiotowym z chemii „Panda 2013”

- Angelika Giżewska – finalistka Konkursu Wiedzy o AIDS

- Elżbieta Kowalska – III m. na etapie powiatowym i finalistka na etapie wojewódzkim – Wojewódzkiej Olimpiady o AIDS

- Elżbieta Kowalska – wyróżnienie (VII m.) w Ogólnopolskim konkursie Przedmiotowym z chemii „Pingwin 2013”

- Elżbieta Kowalska - laureatka (V m.) w Ogólnopolskim Konkursie przedmiotowym z chemii „Panda 2013”

- Elżbieta Kowalska – wyróżnienie w XVII turnieju czytania tekstów Cerkiewnosłowiańskich (eliminacje centralne)

- Paulina Sacharczuk – wyróżnienie (x m.) w Ogólnopolskim Konkursie przedmiotowym z chemii „Panda 2013”

- Damian Dobroczyński, Paweł Piekutin, Kamil Zinkiewicz – II m. drużynowo w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD

- Piekutin Paweł – III m. indywidualnie w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD

- Paulina Sacharczuk – laureat X m. w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2012

- Paulina Sacharczuk – laureat IX m. w Ogólnopolska Olimpiada  z Matematyki „Olimpus”


Osiągnięcia sportowe:


- Norbert Wawulski, Kowalczyk Gabriela, Szymon Zawadzki, Nowicki Jakub, Kwiatkowska  Zuzanna, Zawadzki Dominik – I m. w Międzynarodowych zawodach w Pływaniu ( w swoich grupach wiekowych)

- Kowalczyk Gabriela – IV m w finale Województwa Podlaskiego w pływaniu

- Sebastian Malinowski, Damian Andrzejuk, Dominik Kitlas, Władysław Kuklinowski, Niewiński Hubert, Damian Rudczuk, Szymon Stalewski, Michał Szulc, Jakub Zacharczuk, Krystian Żarski – I m. drużynowo w powiecie w Piłce Siatkowej

- Sebastian Malinowski – I m. w Mistrzostwach miasta Bielsk Podlaski w skoku wzwyż

- Sebastian Malinowski – I m. w Mistrzostwach miasta Bielsk Podlaski pchnięciu kula

- Władysław Kuklinowski – I m. w Mistrzostwach miasta Bielsk Podlaski w skoku w dal

- Patrycja Czeczuga, Aleksandra Jakimiuk,  – II m. drużynowo w powiecie w Gimnazjadzie woj. podlaskiego w pływaniu.

- Patrycja Czeczuga – I m. w stylu klasycznym w pływaniu w Gimnazjadzie woj. podlaskiego

- Julia Sacharczuk – II m. w biegu klasycznym „Polska Biega”

- Ada Hryniewicka, Bosiacka Zuzanna, Koniuch Beata, Daria Jakimczuk, Dominika Kulik, Katarzyna Tomczuk, Patrycja Lapińska, Magda Barszczewska, Karolina Badowiec, Anna Okuszko– Im. w powiecie w Gimnazjadzie woj. podlaskiego w siatkówce dziewcząt

- Ada Hryniewicka, Żaneta Chmur, Natalia Nazaruk, Natalia Szurpik , Bosiacka Zuzanna, Koniuch Beata, Daria Jakimczuk, Dominika Kulik, Katarzyna Tomczuk – VII m. w Mistrzostwach woj. podlaskiego młodziczek w siatkówce dziewcząt

- Julita Słokotowicz – II m. w zawodach pływackich o puchar Burmistrza Giżycka

- Julita Słokotowicz – I m. w zawodach pływackich o puchar Dyrektora Parku Wodnego w Hajnówce

- Julita Słokotowicz – I m. w VI Międzynarodowym Meczu Pływackim Polska, Litwa, Ukraina Białoruś w sztafecie.

- Bartosz Niewiński – I m. w powiecie w Gimnazjadzie woj. podlaskiego w piłce siatkowej chłopców

- Łukasz Pług, Patryk Stępień, Charytonowicz Mateusz, Grygoruk Rafał – III m. w powiecie w sztafecie w biegach chłopców

- Pawluczuk Dawid – II m. drużynowo w Mistrzostwach miasta Bielsk Podlaski.


 Osiągnięcia artystyczne:


- Małgorzata Wróblewska – Złoty Orator w Konkursie krasomówczym

- Dominika Pacewicz – Brązowy Orator w Konkursie krasomówczym

- Katarzyna Tomczuk – I m. w województwie w Wojewódzkim konkursie recytatorskim „Ukraińskie Słowo”

- Daria Jakimczuk, Dominika Kulik, Katarzyna Tomczuk, Adrianna Szuj, Magdalena Wiazowska – I m. w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Ukraińskiej „Z podlaskiej krynicy”

- Wiktoria Borowik, Magda Barszczewska – I m. w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Białoruskiej

- Hubert Bartłomiej Niewiński – II m. w powiatowym Konkursie na film „Młodość bez nałogów”

- Damian Rudczuk – III m. w powiatowym Konkursie na film „Młodość bez nałogów”

- Michał Szulc – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jan Paweł II – Papież rodziny”

- Magdalena Tworkowska – I m. w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Podlaska Nuta 2013”

- Magdalena Tworkowska – II m. w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nuty Przyjaźni”

- Magdalena Tworkowska – I m. w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Super Mikrofon Radia Jard”

- Adrianna Szuj  – II m. w województwie w Wojewódzkim konkursie recytatorskim „Ukraińskie Słowo”

- Adrianna Szuj  - I m. w Woj. Konkursie Recytatorskim Poezji rosyjskiej „Motywy przyrody w poezji rosyjskiej”

- Katarzyna Wasiluk – wyróżnienie w Wojewódzkim konkursie recytatorskim „Ukraińskie Słowo”

- Angelika Nikitiuk – II m. w woj. konkursie recytatorskim „Ukraińskie Słowo”

- Angelika Nikitiuk – wyróżnienie w Trójgłosie poetyckim

- Angelika Nikitiuk - III m. w Woj. Konkursie Recytatorskim Poezji rosyjskiej „Motywy przyrody w poezji rosyjskiej”

- Angelika Nikitiuk – nagroda w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mój pamiętnik”

 - Paula Korniluk, Agata Łaut, Angelika Nikitiuk, Patrycja Sędziak, Katarzyna Wasiluk, Maria Wiesiełowska – II m. w VIII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Podlaska Nuta 2013”

- Muszyc Diana – wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Morskie Opowieści”