Dobry zawód - fajne życie

Jesteś tu: Strona główna » Dobry zawód - fajne życie

 

 

Projekt „DOBRY ZAWÓD – FAJNE ŻYCIE – popularyzacja kształcenia zawodowego w województwie podlaskim”realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa III - Kompetencje i kwalifikacje, Działanie 3.1. – Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki, Poddziałanie 3.3.1. – Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki.

czytaj więcej

Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych z terenu województwa podlaskiego do udziału w konkursie filmowym „NAKRĘĆ się na ZAWÓD”

czytaj więcej

Konkurs wiedzy o zawodach i uwarunkowaniach regionalnego rynku pracy organizowanym w ramach projektu „Dobry zawód - fajne życie – popularyzacja kształcenia zawodowego w województwie podlaskim”.

Nagrody dla laureatów Konkursu wiedzy o zawodach i uwarunkowaniach regionalnego rynku pracy
czytaj więcej

Z wizytą studyjną w przedsiębiorstwie Unibep S.A.

W poniedziałkowy poranek 18 grudnia 2017roku grupa młodzieży Gimnazjum Nr2 w Bielsku Podlaskim w ramach projektu „Dobry zawód – Lepsze życie” wzięła udział w wizycie studyjnej.  
 Przed wyjazdem uczniowie zebrali się w szkole w celu omówienia przebiegu i celu wizyty studyjnej.
Około godziny dziewiątej autokar z gimnazjalistami podjechał na ulicę Rejonową, gdzie mieści się hala produkcyjna  Przedsiębiorstwa Unibep S.A. Na młodzież i ich opiekunów czekał pracownik nadzoru fabryki – Pan Dawid Poniatowski.  Gimnazjaliści mieli okazję zwiedzić fabrykę, zapoznać się z działalnością firmy, przewidywanym zapotrzebowaniem na pracowników, wizją firmy, możliwością rozwoju osobistego pracowników  itp.

Wizyta studyjna
czytaj więcej

W TVP3 Białystok emitowany jest program Dobry zawód - fajne życie, w którym autorzy przedstawiają sytuację na rynku pracy w naszym województwie oraz zalety kształcenia zawodowego. 

czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 |