Zakręć się z nami dla Emilki

Jesteś tu: Strona główna » Wolontariat » Zakręć się z nami dla Emilki

Regulamin szkolnej akcji charytatywnej zbierania plastikowych nakrętek

Zakręć się z nami dla Emilki

Cel akcji: Zebranie dużej ilości plastikowych nakrętek na terapię z delfinami chorej Emilce.

Termin akcji: od lutego 2016 do końca maja 2016 roku.

Udział w akcji mogą wziąć wszyscy uczniowie oraz pracownicy administracji i obsługi Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim.

Nakrętki przyjmujemy w s. 74 lub w bibliotece. Należy przynieść je w reklamówce z kartką w środku. Na kartce zapisujemy ilość nakrętek,  swoje imię i nazwisko oraz klasę. Kto w tej akcji zbierze największą ilość nakrętek otrzyma nagrodę niespodziankę J

Zbieramy czyste nakrętki z:

- butelek po wodzie,

-butelek po napojach, mleku,

-kawy (przedtem wyjmujemy i wyrzucamy tekturki z wewnątrz),

- kosmetyków (szampony itp.),

- środków czystości, płynów do mycia naczyń,

- płynów do prania i płukania.

Nie zbieramy nakrętek metalowych, z butelek po sokach np. Kubuś, z butelek po olejach i smarach, z pojemników po farbach i lakierach oraz z butelek po środkach owadobójczych.

Odpowiedzialne za przeprowadzenie akcji jest Szkolne Koło Wolontariatu HELP- erki