"Taniec otwiera w ludziach to co najpiękniejsze..."

Jesteś tu: Strona główna » Samorząd Uczniowski » "Taniec otwiera w ludziach to co najpiękniejsze..."

DYSKOTEKA

"Taniec otwiera w ludziach to co najpiękniejsze..."

30 września w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla uczniów klas IV- VI i I – III gimnazjum. Młodzież bardzo wesoło bawiła się w rytm muzyki: pop, disco, rock and rolla, folk, reggae i rapu. DJ – Michał i Krystian prowadzili dyskotekę bardzo sprawnie i zabawnie. Obok tańców, czasami też figur akrobatycznych, nie zabrakło wspólnego śpiewania hitów minionego lata, zarówno polskich, jak i anglojęzycznych oraz  tradycyjnego „Sto lat” uczniom, którzy obchodzili  urodziny.

Popołudnie minęło w miłej, radosnej atmosferze. Czas upłynął bardzo szybko, a młodym ludziom nie chciało kończyć się zabawy. Do następnego spotkania!