Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
-
Galeria
Osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SP 4
w r. szk. 2009/2010
Na szczeblu krajowym:
KONKURSY WIEDZY:
1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR 2008”:
- Julita Bzowska, kl. VI c – wynik bardzo dobry, (5 wynik w kraju) (op. M. Ryżyk)
- Patrycja Łapińska, kl.V c , Grzegorz Nowicki, kl. IV d – wyr. (op. M. Ryżyk)
-Szymon Zawadzki, Kacper Koziołkiewicz, Ada Hryniewicka, kl.IV c, Maria Wiesiełowska kl. VI a – wyr. (op. H. Grygoruk)
2. Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki „OLIMPUS”
- Patrycja Łapińska, kl. V c – laureatka (2 wynik w kraju), (op. M. Ryżyk)
- Szymon Zawadzki, kl. IV c – laureat (9 wynik w kraju), (op. H. Grygoruk)
3. Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną ortografią na co dzień”:
- Piotr Andrejuk, kl. IV c – wyr. (op. K. Chomicka – Sosna)
- Szymon Stosiak, kl.V c – wyr. (op. I Kuczyńska)
- Katarzyna Wasiluk, kl. VI a – wyr. (op. B. Szurbak)
4. Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”:
- Dominika Piotrowska, kl. IV c – wyr. (op. K. Chomicka – Sosna)
- Zuzanna Pietruczuk, kl. VI a – wyr. (op. B. Szurbak)
5. Ogólnopolski Turniej Czytania Tekstów Cerkiewnosłowiańskich:
- Elżbieta Kowalska kl. IV b – laureatka (op. A. Barszczewska)
KONKURSY ARTYSTYCZNE:
1. Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Podlaska Nuta” 2010 (op. E. Tomczuk)
- Adrianna Szuj, Paula Korniluk, kl. VIa (duet) - wyróżnienie
2. Międzynarodowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Nuty Przyjaźni 2010” w Hajnówce (op. E. Tomczuk)
- Magdalena Tworkowska, kl.VI a – II miejsce
- Zespół Kameleon: Katarzyna Wasiluk, Maria Wiesiołowska, Justyna Bosiacka, Paula
Korniluk, Patrycja Sędziak, Patrycja Artemiuk, Magda Tworkowska, Katarzyna Tomczuk – II miejsce
Na szczeblu wojewódzkim:
KONKURSY WIEDZY:
1.Konkursy przedmiotowe:
Wojewódzki Konkurs Historyczny:
- Piotr Dzun kl. VIa – laureat (op. J. Białokozowicz)
- Daniel Jakubowicz kl. V c – finalista (op. K. Harasim)
Wojewódzki Konkurs J. Rosyjskiego:
- Katarzyna Wasiluk kl. VI a - laureatka (op. K. Harasim)
Wojewódzki Konkurs J. Polskiego:
- Zuzanna Rudko kl. VI c – finalistka (op. B. Szurbak)
Wojewódzki Konkurs Matematyczny:
- Patrycja Łapińska kl. V c – finalistka (op. M. Ryżyk)
2. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom”
- Maria Wiesiełowska, kl. VI a – I m. w powiecie, finalistka etapu wojewódzkiego
(op. A. Sawicki)
KONKURSY ARTYSTYCZNE:
1.Konkurs recytatorski „Ukraińskie słowo” (op. E. Tomczuk, K. Matejczuk):
- Katarzyna Wasiluk kl. VI a - I m.
- Katarzyna Tomczuk kl. V b – II m.
- Adrianna Szuj kl. VI a – III m.
2.Wojewódzki Konkurs Piosenki Ukraińskiej „ Z Podlaskiej Krynicy 2010”
(op. E. Tomczuk)
- młodsza grupa zespołu „Ranok” - I miejsce
- starsza grupa zespołu „Ranok” – I m.
- duet - Adrianna Szuj, Paula Korniluk kl. VI a – II m.
3.Wojewódzki konkurs plastyczny „Narysuję dla Ciebie Aniołka” (op. I. Wesołowska):
- Katarzyna Wasiluk kl. VI a – II m.
- Kinga Bańkowska kl. Va – wyr.
4. Wojewódzki konkurs plastyczny „Podlasie świątynią słynie”:
- Julia Bliźniuk, kl. IV a – II m. (op. A. Barszczewska)
Na szczeblu powiatowym:
KONKURSY WIEDZY: