Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim

Najlepsi uczniowie

Najlepsi uczniowie w klasach IV-VIII szkoły podstawowej i oddziałach gimnazjalnych 

na koniec I semestru roku szkolnego 2018/2019


 

Imię i nazwisko

Średnia ocen

klasa IV A

Pola Wiktoria Załęska

5,46

Grzegorz Daniluk

5,23

Hanna Kozłowska

5,23

Daria Solka

5,23

Aleksandra Patejczuk

5,15

Dominika Stepaniuk

5,15

klasa IV B

Natalia Łapińska

5,77

Ilaria Tokajuk

5,38

Aleksandra Kasperuk

5.15

Antoni Chmur

5,08

Zofia Roszczyc

5.08

Magdalena Stepaniuk

5,08

Dominika Fiedoruk

4,92

Oksana Jasiuk

4,92

Sebastian Kurzawa

4,85

Gabriel Wasyluk

4,77

klasa IV C

Maksymilian Filimoniuk

5,75

Weronika Sacharczuk

5,58

Adrian Juchimowicz

5,42

Oliwia Kotowicz

5,42

Zuzanna Chomańska

5,25

Miłosz Kotowicz

5,17

Natalia Koleda

5,0

Julia Chmur

4,92

Patrycja Mucha

4,92

Adrian Naumczuk

4,83

Daniel Oksztulski

4,83

Alan Skoczyński

4,83

Maria Boguszewska

4,75

Jakub Szwarc

4,75

klasa IV D

Hanna Wesołowska

6,0

Julia Perkowska

5,58

Dominik Sokołowski

5,5

Igor Wróblewski

5,5

Aleksandra Roksana Zawadzka

5,41

Martyna Żukowska

5,41

Bartosz Puchalski

5,33

Karol Zawadzki

5,16

Gabriela Popławska

5,08

Maja Weremczuk

4,91

Wiktoria Czarniawska

4,83

Oliwia Krasowska

4,83

Mateusz Chilkiewicz

4,75

Patrycja Szurbak

4,75

klasa IV E

Zuzanna Bobel

5,25

Łucja Wiktoria Włodzimirow

5,25

Emilia Żero

5,08

Maja Ambrożewicz

5,00

Martyna Krawiec

5,00

Gabriel Falkowski

4,92

Fabian Gaiński

4,83

Zuzanna Hryniewicka

4,83

Katarzyna Konczerewicz

4,83

Klasa IV F

Syed Małgorzata Nadia

5,5

Maruszewski Dominik

5,25

Tworkowski Jakub

5,0

Klinicki Maciej

4,83

klasa V A

Dąbrowska Julia

5,64

Daniluk Jan

5,5

Szymon Samusiewicz

5,07

klasa V B

Julianna Laszewicz

6.00

Emilia Zuzanna Korolko

5.93

Aleksandra Osipiuk

5.78

Wiktoria Korniluk

5.42

Małgorzata Wysocka

5.21

Mariia Sytnytska

5.14

Malwina Wołosik

5.14

Gabriela Monachowicz

4.78

klasa V C

Brzozowska Klaudia

5,85

Ładniak Aleksandra

5,62

Wiesiełowska Aleksandra

5,54

Borszczewska Gabriela

5,46

Aleksiejuk Maja

5,38

Borawska Karolina

5,38

Kierasińska Alicja

5,31

Korycka Karolina

5,31

Naumczuk Kornelia

5,31

Masłowska Paulina

5,08

Surel Julia

4,85

klasa V D

Amelia Dankiewicz

5,61

Wiktor Jan Misiejuk

5,53

Iga Tarasiuk

5,15

Jan Sawczuk

4,76

.Olaf Wysocki

4,76

klasa V E

Dominika Naumczuk

5,58

Patrycja Mikucka

5,15

Gabriela Popławska

5

Wiktoria Kubajewska

4,85

klasa VI A

Paweł Turowski

5,92

Mateusz Hapunowicz

5,30

Lena Frąckowiak

5,0

Katarzyna Maksymiuk

4,84

klasa VI B

Wiktoria Gabrysiak

5,83

Julianna Osa

5,16

Gabriela Sienkiewicz

5,08

Amelia Kostacewicz

4,91

klasa VI C

Wiktoria Perzyna

5,92

Martyna Strapczuk

5,67

Natalia Prokopiuk

5,58

Aleksandra Płuciennik

5,5

Zuzanna Zajączkowska

5,42

Aleksandra Car

5,33

Amelia Dobrogowska

5,25

Szymon Ławreniuk

5,17

Jakub Wesołowski

5,08

Klaudia Berg

5,00

Matylda Czernuszyc

5,00

Kacper Januszewski

5,00

Kinga Hryniewicka

4,92

klasa VII A

Natalia Krasowska

5,2

Aleksandra Stepaniuk

5,13

Natalia Nikitiuk

5,07

Nikolina Filimoniuk

4,93

klasa VII B

Szymon  Niewiński

5,64

Radosław Gołębiecki

5,42

Błażej Głowacki

5,00

Jakub Momotko

5,00

Gabriel Łuczaj

4,92

klasa VII C

Oliwia Borowik

5,14

Victoria Malec

4,79

klasa VIII A

Julia Alicja Jermałowska

5,93

Mikołaj Tomczuk

5,4

Diana Mkhitaryan

5,13

Laura Mkhitaryan

4,93

klasa VIII B

Michał Aściukiewicz

6,0

Kuba Hryniewicki

5,86

Oliwia Salwocka

5,64

Kacper Warpechowski

5,5

Gabriela Lisowska

5,0

Patrycja Lisowska

4,86

Oliwia Olszewska

4,86

klasa VIII C

Weronika Bańkowska

5.86

Dominika Dąbrowska

5.00

Magdalena Hryniewicka

5.00

Gabriela Laszuk

4.93

klasa III A  GM

.Maciej Walerian

4,88

klasa III B  GM

Nikola Tomczuk

5,87

Dominik Zawadzki

5,87

Wiktoria Dominika Sikora

5,67

Rafał Rudko

5,60

Paulina Mikucka

5,27

Kamila Tyszkiewicz

5,13

Urszula Osmulska

5,07

Patryk Daniel Łuczaj

4,93

Aleksandra Ruta

4,87

klasa III C  GM

Emilia Paszkowska

5,5

Magdalena Wściubak

5,3

Maja Aleksandra Nesteruk

5,1

Maria Kinga Drozdowska

5,1

Zuzanna Kwiatkowska

4,8