Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
-
Galeria
Oddziały gimnazjalne
- Jakub Kopczyński - laureat - Wojewódzki Konkurs Biologiczny (A. Dolińska)
- Jakub Kopczyński - laureat - Wojewódzki Konkurs Informatyczny (A. Sawicki)
- Jakub Kopczyński - laureat - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego ( A Jermałowska)
- Jakub Kopczyński - laureat - Wojewódzki Konkurs Matematyczny (Eugenia Gałka)
- Jakub Kopczyński finalista w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym. (M. Aściukiewicz)
- Zawadzki Daniel - finalista - Wojewódzki Konkurs Informatyczny IIIa (J. Naliwajko)
Inne konkursy.
Na szczeblu krajowym:
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
Opiekun |
Miejsce |
Jakub Kopczyński |
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Chemii „Pingwin” |
M. Aściukiewicz |
laureat III miejsca |
Na szczeblu wojewódzkim:
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
opiekun |
Miejsce |
Sikora Wiktoria Dominika, Pawlik Tymoteusz |
VIII Wojewódzki Konkurs „Wirtualny spacer po szkole” |
J. Naliwajko |
Laureat |
Tymoteusz Pawlik Patryk Daniel Łuczaj |
Konkurs wiedzy o zawodach i uwarunkowaniach lokalnego rynku pracy |
K. Łuczaj |
|
Jakub Kopczyński |
Diecezjalny konkurs „Spotkania z Biblią” |
A. Bosiacka |
III m. |
Rafał Rudko |
Diecezjalny konkurs „Spotkania z Biblią” |
B. Jaroszko |
Finalista |
Patryk Łuczaj |
Kangur matematyczny |
J. Zajkowska |
wyróżnienie |
Na szczeblu powiatowym:
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
opiekun |
Miejsce |
Rudko Rafał Osmulska Urszula Tołoczko Michał |
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
J. Naliwajko |
II miejsce drużynowo |
Tołoczko Michał |
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
J. Naliwajko |
III miejsce indywidualnie |
Osiągnięcia sportowe:
Na szczeblu wojewódzkim:
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
opiekun |
Miejsce |
Hryniewicki Krzysztof, Kopczyński Jakub, Hryniewicki Jakub, Tomczuk Mikołaj, Romaniuk Paweł, Samusiewicz Dawid, Zawadzki Dominik |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu chłopców |
J. Pawlik |
IV m. drużynowo |
Zawadzki Dominik |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu chłopców –50 metrówstylem dowolnym |
J. Pawlik |
II m |
Hryniewicki Krzysztof |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu chłopców –50 metrówstylem klasycznym |
J. Pawlik |
II m |
Agnieszka Bosiacka, Zuzanna Kwiatkowska, Ruya Aleksandra, Ruta Daria, Hapunowicz Dominika, Nazaruk Angelika, Bańkowsa Weronika |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu
|
D. Duszkowski |
IV m. drużynowo |
Kwiatkowska Zuzanna, Bosiacka Agnieszka, Ruta Aleksandra, Ruta Daria, Hapunowicz Dominka, Bańkowska Weronika |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływani - sztafeta 4x50m. stylem dowolnym |
D. Duszkowski |
IV m. drużynowo |
Kwiatkowska Zuzanna |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu –styl dowolny |
D. Duszkowski |
Vm. |
Bosiacka Agnieszka |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu –styl klasyczny |
D. Duszkowski |
VIII m. |
Bańkowska Weronika |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu –styl klasyczny |
D. Duszkowski |
IX m. |
|
|
|
|
Na szczeblu powiatowym:
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
opiekun |
Miejsce |
Paszkowski Norbert, Ambrożewicz Patryk, Bielak Maciej, Lunda Szymon, Szych Bartosz, Łukaszuk Jakub, Obuchowski Jakub, Skiepko Dawid, Wysocki Mateusz, Orda Dawid, Paszkowski Norbert, Tomczuk Mikołaj, Pług Maciej |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej |
J. Pawlik |
I |
Agnieszka Bosiacka, Zuzanna Kwiatkowska, Ruya Aleksandra, Ruta Daria, Hapunowicz Dominika, Nazaruk Angelika, Bańkowsa Weronika |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu
|
D. Duszkowski |
II drużynowo |
Zuzanna Kwiatkowska |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu |
D. Duszkowski |
II indywidualni |
Oliwia Radziszewska, Martyna Czeropska |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej |
|
III |
Januszewska Kinga |
Halowy Mityng LA w skoku wzwyż |
A. Sosna |
III miejsce |
Zawadzki Dominik |
Finał Grupy Południowej w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu –50 mstylem dowolnym |
J. Pawlik |
II miejsce
|
Osmulska Ula, Bobel Karolina, Smolewska Paulina, Ruta Aleksandra |
Finał Grupy Południowej w IMS w siatkówce |
|
III miejsce drużynowo |
Rudko Rafał, Nazarko Dominik, Rzepniewski Bartosz, Tołłoczko Michał |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych |
M. Terebun |
|
Hoff Aleksandra, Pieczyńska Magda, Jakimczuk Amelia, Maksymiuk Tatiana, Nazaruk Andżelika, Piekutin Aleksandra, Osmulska Urszula, Smolewska Paulina, bobel Karolina, Czeropska Martyna, Radziszewska Oliwia, Kośko Laura, Nikołaju Karolina, Borawska Kinga |
Finał grupy południowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt |
D. Duszkowski |
III m. |
Osiągnięcia artystyczne:
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
opiekun |
Miejsce |
Agata Stepaniuk |
Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Ukraińskie Słowo2018” |
A. Iwaniuk |
II m. |