Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
-
Galeria
Gimnazjum
Osiągnięcia Gimnazjum nr 2 w roku szkolnym 2015/2016
Tytuł laureata uzyskali:
- Jakub Kopczyński z klasy IA – laureat Wojewódzkiego Konkursu z Biologii (op. A. Dolińska)
- Magda Mucha z klasy IIB – laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Chemii (op. M. Aściukiewicz)
- Gabriela Wąż z kl. IIIC - laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego (op. A. Jermałowska)
- Iga Nawarenko z klasy IIB - laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Rosyjskiego (op. K. Harasim)
- Jakub Koziołkiewicz z kl. IIB – laureat Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki (op. J. Zajkowska)
- Patrycja Woroniecka z klasy IIB - laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Plastyki (op. I. Wesołowska)
- Agata Wesołowska z klasy IIB - laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Plastyki (op. I. Wesołowska)
- Kamil Ziajko z kl. IIIC – laureat Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki (op. J. Naliwajko)
- Ernest Smolańczuk z kl. IIIC – laureat Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki (op. J. Naliwajko)
Tytuł finalisty uzyskali:
- Jakub Koziołkiewicz z kl. IIB – finalista Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki (op. J. Naliwajko)
Inne konkursy.
Ziajko Kamil |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea |
Jolanta Zajkowska |
Finalista |
Magda Mucha Jakub Koziołkiewicz |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” |
Jolanta Zajkowska |
Bardzo dobry wyróżnienie |
Na szczeblu krajowym:
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
Opiekun |
Miejsce |
Kinga Borawska, Gabriela Jakubowicz, Jakub Kopczyński, Laura Kośko, Adrian Krasowski, Klaudia Kruk, Marcelina Naliwajko, Karolina Nikołajuk, Dariy Shypka, Agata Stepaniuk, Aurelia Syczewska, Marlena Szumska, Wiktoria Wieremiejuk, Kornel Wysocki Ambrożewicz Patryk, Bielak Maciej, Chomicka Sandra, Danilczuk Diana, Drobot Dawid, Januszewska Kinga, Kalinowska Gabriela, Korniluk Jakub, Lunda Szymon, Nowak Adam, Orda Dawid, Osipiuk Szymon Gabriel, Puc Jakub, Rusiłowicz Oskar, Sacharczuk Joanna, Szych Bartosz, Tołwińska Joanna, Traczuk Anita, Urban Ewa, Wildeman Andrzej, Wołosik Sylwia Natalia, Weremska Anastazja, Sikora Julia, Prochoruk Aleksandra, Nazarko Weronika, Czarkowska Julia, Olszewska Maja, Radziszewski Jakub, Koziołkiewicz Jakub, Żukowski Marcel, Czeropski Mateusz, Popławski Piotr, Wesołowski Jacek, Kryszpiniuk Gabriel, Ziajko, Wąż, Smolańczuk, Czernuszyc, Lubowicka, Szarało, Pietruczuk, Zdrojkowska, Matwiejczuk, Chwaszczewski, Sińczuk, Szych, Żarski, Popławski, Antoniuk Ł., Antoniuk M., Klasa IB, KLASA IIIA. |
Ogólnopolski Konkurs „Żyj smacznie i zdrowo” |
A. Dolińska, Katarzyna Łuczaj, Katarzyna Wesołowska, Iwona Duryńska, Alina Niegierewicz, Dariusz Duszkowski |
laureaci |
Jakub Kopczyński Osipiuk Szymon Gabriel Magda Mucha |
Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z chemii „Pingwin2015” |
Monika Aściukiewicz |
III (laureat) IV(laureat) V (laureat) |
Mucha Magda Jakub Koziołkiewicz Zofia Kwiatkowska Ernest Smolańczuk Szymon Osipiuk |
Olimpiada Pionier 2015 z matematyki |
Jolanta Zajkowska |
Laureat wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
Julia Siergiej |
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną ortografią na co dzień” |
Katarzyna Chomicka- Sosna |
finalista |
Magda Mucha |
Orator |
Krystyna Mańko |
wyróżnienie |
Marcin Mojsik |
Orator |
Krystyna Piekutin |
Srebrny Orator |
Na szczeblu wojewódzkim:
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
opiekun |
Miejsce |
Jakub Kopczyński |
Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej |
A. Dolińska |
finalista |
Kinga Borawska, Gabriela Jakubowicz, Jakub Kopczyński, Laura Kośko, Adrian Krasowski, Klaudia Kruk, Marcelina Naliwajko, Karolina Nikołajuk, Dariy Shypka, Agata Stepaniuk, Aurelia Syczewska, Marlena Szumska, Wiktoria Wieremiejuk, Kornel Wysocki Ambrożewicz Patryk, Bielak Maciej, Chomicka Sandra, Danilczuk Diana, Drobot Dawid, Januszewska Kinga, Kalinowska Gabriela, Korniluk Jakub, Lunda Szymon, Nowak Adam, Orda Dawid, Osipiuk Szymon Gabriel, Puc Jakub, Rusiłowicz Oskar, Sacharczuk Joanna, Szych Bartosz, Tołwińska Joanna, Traczuk Anita, Urban Ewa, Wildeman Andrzej, Wołosik Sylwia Natalia, Weremska Anastazja, Ziajko, Wąż, Smolańczuk, Czernuszyc, Lubowicka, Szarało, Pietruczuk, Zdrojkowska, Matwiejczuk, Chwaszczewski, Sińczuk, Szych, Żarski, Popławski, Antoniuk Ł., Antoniuk M., Klasa IIA, Klasa IIIA |
Ogólnopolski Konkurs w ramach programu „Trzymaj Formę” |
A. Dolińska, Katarzyna Łuczaj, Katarzyna Wesołowska, Iwona Duryńska, Alina Niegierewicz, Dariusz Duszkowski |
III miejsce zespołowo |
Ziajko Kamil |
Wojewódzki Konkurs ortograficzny |
Katarzyna Chomicka-Sosna |
Finalista |
Ziajko Kamil, Smolańczuk Ernest |
Wojewódzki Konkurs Gimnazjalny „Wirtualny spacer po szkole” |
Jarosław Naliwajko |
Finalista |
Gabriela Pietruczuk |
Diecezjalny konkurs Biblijny „Spotkania z Biblią” |
Beata Jaroszko |
Finalista |
Osiągnięcia sportowe:
Na szczeblu wojewódzkim:
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
opiekun |
Miejsce |
Maja Sawczyńska |
Gimnazjada woj. Podlaskiego w pływaniu Im. w grupie południowej woj. podlaskiego |
|
1 |
Kośko Kewin |
Drużynowy finał Gimnazjady chłopców w pływaniu |
Jarosła Pawlik |
IV |
Kośko Kewin, Jakub Nowiczkow |
Sztafeta 4×25m w finale Gimnazjady chłopców w pływaniu |
Jarosła Pawlik |
IV |
Wesołowski Jacek |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w pływaniu chłopców,50 mstylem klasycznym |
|
III |
Kwiatkowska Zofia |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w pływaniu w stylu dowolnym |
Dariusz Duszkowski |
I |
Kwiatkowska Zofia, Wesołowska Agata, Woroniecka Patrycja, Urszula Bagniuk |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w pływaniu
|
Dariusz Duszkowski |
II |
Kwiatkowska Zofia, Wesołowska Agata, Woroniecka Patrycja, Urszula Bagniuk |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w pływaniu, sztafeta 4 razy50 m |
Dariusz Duszkowski |
II |
Wesołowska Agata |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w pływaniu w stylu klasycznym |
Dariusz Duszkowski |
I |
Jakub Nowiczkow |
Gimnazjada Województwa Podlaskiego w pływaniu na dystans50 mstylem dowolnym;
|
|
I |
Borowska Magda, Hryniewicka Julia, Szczygieł Klara, Zimnoch Natalia, Kazarko Weronika, Momotko Natalia, Osipiuk Aleksandra, Antoniuk Joanna, Kosko Laura, Stepaniuk Agata, Naliwajko Marcelina, Bagnisk Urszula |
Półfinał Gimnazjady grupy południowej w piłce siatkowej |
Eugeniusz Chilkiewicz |
IV |
Na szczeblu powiatowym:
Nazwisko i imię |
Nazwa konkursu |
opiekun |
Miejsce |
Kośko Kewin, Mantiuk Igor, Chwaszczewski Michał, Malec Sebastian, Matwiejczuk Jakub, Smolańczuk Ernest., Ziajko Kamil., Żarski Bartek, Markiewicz Paweł, Rogucki Krystian, Wojtiuk Łukasz. |
Mistrzostwa powiatu w Gimnazjadzie piłki siatkowej chłopców |
Jarosław Pawlik |
I |
Szymon Zabrocki, Jakub Warpechowski, Bartłomiej Drozdowski, Krawiec Błażej, Antoniuk Łukasz, Antoniuk Marcin, Malec Sebastian, Niczyporuk Kamil, |
Finał Mistrzostw Powiatu w Gimnazjadzie Województwa podlaskiego w futsalu chłopców |
Jarosław Pawlik |
I |
Kwiatkowska Zofia |
Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych |
Dariusz Duszkowski |
I |
Antoniuk Marcin, Antoniuk Łukasz, Drozdowski Bartłomiej, Malec Sebastian. |
Mistrzostwa Coca – Cola Cup w piłce nożnej |
J. Pawlik |
I |
Osiągnięcia artystyczne:
Marcin Mojsik |
VII Konkurs Krasomówczy |
Krystyna Piekutin |
Srebrny orator |
Marcin Mojsik |
Wojewódzki Konkurs Recytatorski ,,Ukraińskie słowo” |
Elżbieta Tomczuk |
III m. |
Natalia Chmur |
Wojewódzki Konkurs Recytatorski ,,Ukraińskie słowo” |
Elżbieta Tomczuk |
wyróżnienie |
Natalia Chmur, Natalia Omotko, Aurelia Syczewska, Gabriela Jakubowicz |
Wojewódzki Konkurs Piosenki Ukraińskiej ,,Z podlaskiej krynicy” |
Elżbieta Tomczuk |
I m. |
Wiktoria Piórkowska |
Jan Paweł II w oczach dziecka |
Agnieszka Bosiacka |
Wyróżnienie |
Gabriela Jakubowicz Marcelina Naliwajko |
Wojewódzki Konkurs Recytatorski ,,Ukraińskie słowo” |
Agnieszka Giza |
III m Wyróżnienie |
Paula Hryniewicka |
Konkurs plastyczny „Jesteśmy jednym światem” |
Włodzimierz Tyc |
nagroda |