Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim

Konkurs Poezji Patriotycznej

W ramach realizacji projektu Szkoła Młodych Patriotów odbył się w naszej szkole Konkurs Poezji Patriotycznej. W konkursie udział wzięło 48 osób.

Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe. W pierwszej kategorii, klasy I-III, pierwsze miejsce zdobyła Natalia Strapczuk z klasy III b, z wierszem Moja mała ojczyzna. W kategorii drugiej, klasy IV- VI, przyznano aż cztery pierwsze miejsca. Uzyskali je: Igor Wróblewski z klasy IV d, z wierszem Orlątko; Julia Perkowska, z klasy IV d, z wierszem Gawęda o miłości do ziemi ojczystej; Izabela Tomczuk, z klasy Va, z wierszem Alarm oraz Paweł Turowski, z klasy VIa, z wierszem Reduta Ordona. W najstarszej kategorii, klas VII szkoły podstawowej - III gimnazjum, przyznano trzy pierwsze miejsca. Uzyskały je Gabriela Górska i Monika Lunda z klasy VIIc oraz Daria Ruta z klasy VIIIa. W rolę jury wcielili się uczniowie, którzy z wielkim zaangażowaniem obserwowali występy kolegów i koleżanek. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!