Obchody „Dnia rodziny” w klasie IV C

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który dzieci mogą spędzić z najbliższymi bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Uczniowie klasy IV C wraz z wychowawczynią  Anna Jermałowską przygotowali z tej okazji akademię, w której nie zabrakło wierszy czy piosenek.

Podczas starannie przygotowanych występów uczniowie prezentowali swe talenty recytatorskie, wokalne i aktorskie, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Główną atrakcją spotkania było przedstawienie „O królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”, które uczniowie zaprezentowali w całości w języku angielskim! Było to nie lada wyzwanie dla tak młodych aktorów. Tym nie mniej podołali temu  przedsięwzięciu  znakomicie, zdobywając gromkie owacje. Dla mam, oprócz występu dzieci przygotowały piękne torby, które  to zostały wykonane  podczas warsztatów wiosennych  w Muzeum. Na przybyłych gości czekała również miła niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku.