Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim

Warsztaty kulinarne w pizzerii "Da Grasso"

Dnia 16 maja 2018r. klasa IVe wraz z wychowawczynią panią Jolantą Kryńską uczestniczyła w warsztatach kulinarnych w pizzerii "Da Grasso".

Zadaniem uczniów było zrobienie przepysznej pizzy. Personel pizzerii spisał się na medal: każde dziecko miało swoje stanowisko pracy, gdzie mogło stworzyć swoją własną pizzę. Pracownicy restauracji służyli radą i pomocą. Dzieci mogły skosztować swoich wyrobów, które okazały się przepyszne. Dostały również wspaniałe niespodzianki takie jak dyplomy, lizaki oraz balony. Zajęcia kulinarne rozbudziły ciekawość poznawczą uczniów, poszerzyły zakres wiadomości o tematyce kulinarnej oraz dostarczyły uczniom wielu niezapomnianych przeżyć. Dziękujemy serdecznie zespołowi pizzerii za tak innowacyjne warsztaty.

Będziemy je miło wspominać!

503 Service Temporarily Unavailable

nginx