Konkurs MEN "Nauczyciel-Innowator"

Podczas konferencji "Aktywna tablica", 23 marca w Kuratorium Oświaty w Białymstoku odbyło się podsumowanie  ogólnopolskiego konkursu "Nauczyciel Innowator".

Celem, którego było wyłonienie najciekawszych scenariuszy i prowadzonych lekcji z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz pomocy dydaktycznych. Elementy te zostały określone w rządowym programie na lata 2017-2019 o nazwie „Aktywna tablica”. Nasza koleżanka  Anna Dolińska, znalazła się w gronie trzech wyróżnionych nauczycieli województwa podlaskiego. Pomysł na innowacyjne zajęcia promujące  nowoczesne technologie w nauczaniu biologii w szkole podstawowej przedstawiła za pomocą filmu i prezentacji multimedialnej. W ramach zadania konkursowego, przygotowała i przeprowadziła w klasie VII A lekcję nt.  "Budowa i praca serca". Konkursowa praca została wysoko oceniona, a  Uczniowie bardzo zaangażowali  się w zajęcia, wykazali się  dużą aktywnością i wiedzą.

Gratulujemy!