Przerwa z Gigantem

Pod koniec kwietnia 2016 roku biblioteka przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

Konkurs ten zorganizowało Wydawnictwo Egmont, wydawca m.in. ulubionych komiksów naszych czytelników - z serii Gigant, a przystąpilismy do niego w kończącym się już całorocznym programie Książki naszych marzeń.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie plakatu z hasłem: Biblioteka zaprasza na przerwę z Gigantem

Uczestnicy ogłoszonego w Szkole konkursu przygotowali 14 prac, a dwa najlepsze plakaty zostały wysłane na konkurs ogólnopolski. Były to prace Agnieszki Podolec i Gabrieli Terebun.

Podczas trwania konkursu uczniowie byli zachęcani do przejrzenia tomików tej serii i przeczytania o przezabawnych przygodach Kaczora Donalda. Biblioteka otrzymała całą serię komiksów w darze od ulubionego Sponsora - Mikolaja i bielskich Elfów, którym serdecznie dziękujemy :)