Ogólnopolskie Wybory Książek...

...odbyły się w naszej Szkole

...Ogólnopolskie Wybory Książek w naszej Szkole zostały przeprowadzone 23 marca 2015 roku. Wzbudziły one duże zaintersowanie wśród uczniów. Wzięło w nich udział 163 uczniów z klas I-III i 163 z klas IV-VI oraz 146 uczniów gimnazjum. Młodzi czytelnicy wybierali książki te, które chcieliby przeczytać oraz te, które polecają innym. Najmłodsi mogli zasięgnąc rady rodziców.Przeprowadzona akcja stała sie impulsem, który wywołał wśród uczniów dyskusję na temat książek i czytania. Okazało się, że uczniowie świetnie orientują się w nowościach wydawniczych i wskazują zarówno te, którą chcą przeczytać jak i te, które polecają innym. Większość z nich ma ukierunkowane zainteresowania i wskazuje na te książki, które chce jeszczze przeczytać. Wszyscy bardzo poważnie podeszli do swoich pierwszych Wyborów, w szkole mieliśmy prawdziwą urnę wyborczą. Na podstawie wszystkich oddanych głosów sporządzono wykaz książek cieszących się największym zainteresowaniem wśród uczniów. Lista z tytułami najpopularniejszych ksiażek do wglądu w bibliotece szkolnej. Zapraszamy na fotorelację :)