Zdrowe drugie śniadanie - warsztaty kulinarne klasy IV c

W poniedziałek, 13 listopada uczniowie klasy IVc brali udział w  zajęciach kulinarnych, na których przygotowywali pyszne kanapki  – propozycję zdrowego, drugiego śniadania.

Wśród produktów, nie mogło  zabraknąć zdrowych warzyw: rzodkiewki,  szczypiorku, sałaty, a nawet oliwek. Uczestnicy zajęć wytrwale dekorowali kanapki, tak aby były nie tylko zdrowe, ale  również „cieszyły oko”.  Po ciężkiej pracy nadszedł czas na  wspólny posiłek, który był także wspaniałą okazją  do zacieśniania więzów z rówieśnikami. W trakcie warsztatów uczniowie dowiedzieli się, że  nauka, to ciężka praca! A ten, kto ciężko pracuje, powinien się zdrowo odżywiać. Sprawne funkcjonowanie ucznia podczas pobytu w szkole zapewnia zdrowe, pełnowartościowe drugie śniadanie, bogate w składniki odżywcze.