Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim zainaugurowano rok szkolny 2017/2018. Pani Dyrektor Eugenia Gałka serdecznie powitała po wakacjach uczniów, rodziców, grono pedagogiczne i zgromadzonych gości.

W kolejnych  słowach swojego wystąpienia pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym - nauczycielom wyrozumiałości  i cierpliwości, a uczniom, zapału w zdobywaniu wiedzy, wytrwałości i wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie przyjaciół. W trakcie rozpoczęcia roku odczytany został list od Pani Minister Edukacji Narodowej.

Na zakończenie uroczystości wręczono stypendia za wyniki w nauce oraz sporcie. Następnie dzieci i młodzież pod opieką swych wychowawców rozeszli się do klas. Nauczyciele zapoznali  podopiecznych z ważnymi informacjami m.in. - planem lekcji, organizacją pracy szkoły w bieżącym roku oraz przypomnieli i szerzej omówili zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole i poza nią.