ŚWIĘTO KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W związku z rozpoczęciem 38. Dni Bielska Podlaskiego uczniowie Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza uczestniczyli w ŚWIĘCIE KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ. Z rąk burmistrza otrzymali klucz do bram miasta, a tym samym oficjalnie rozpoczęto prezentację szkół...

Przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 4 i Gimnazjum nr 2 zaprezentowali program artystyczny pt. "Baśnie braci Grimm i J.Ch. Andersena w krzywym zwierciadle" przygotowany przez panie: E.Tomczuk, K. Mańko, K. Chomicką-Sosnę i M. Mańko-Filimoniuk. Wszyscy solidarnie pokazali jak ważną rolę w życiu dzieci i młodzieży odgrywają baśnie i bajki, a także ile radości daje wspólny występ. Kolejny raz, z wielką energią i ogromnym zaangażowaniem, nasi uczniowie pokazali jak wiele potrafią.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji uroczystości!