Konkurs leksykalny MEMORY MASTER

Dnia 11 kwietnia 2017r. uczniowie klasy IV-VI SP oraz klas I gimnazjum wzięli udział w wiosennej edycji konkursu leksykalnego MEMORY MASTER. Jest to ogólnopolski konkurs przeznaczony dla szkół gimnazjalnych oraz klas 4, 5 i 6 szkoły podstawowej. Konkurs został zorganizowany  przez nauczycieli języka angielskiego, jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania. Nauczyciele mogli nie tylko sprawdzić wiedzę swoich uczniów, ale przede wszystkim w nowoczesny sposób zachęcić ich do zdobycia nowej wiedzy i odświeżenia tej już nabytej.

W edycji wiosennej wielu uczniów naszej szkoły osiągnęło niebywałe wyniki.

Ola Płuciennik z klasy IVc i Szymon Niewiński z klasy Vb zostali laureatami tegoż konkursu, zdobywając maksymalny wynik 100 pkt. Poza dyplomami, uczniowie zostali  nagrodzeni pięknymi medalami.

Uczniowie klas IV, V i VI tj. Natalia Prokopiuk, Wiktoria Perzyna, Szymon Ławreniuk, Paweł Turowski, Wiktoria Gabrysiak, Zuzanna Zajączkowska, Julia Jermałowska, Michał Aściukiewicz, Mikołaj Tomczuk, Kuba Hryniewicki zostali laureatami II stopnia, zdobywając tym samym wynik powyżej 95 pkt.

Aleksandra Car, Martyna Strapczuk oraz Marta Wakulewska zostały laureatkami III stopnia

Matylda Czernuszyc, Julia Pawełkiewicz, Jakub Momotko, Weronika Bańkowska, Dominika Dąbrowska  zdobyli wyróżnienie.

Uczniowie klas I gimnazjum po raz pierwszy brali udział w tym konkursie. Sukces odniosło dwóch uczniów, którzy zdobyli tytuł laureata II stopnia: Dominik Zawadzki (kl. Ib) i Nikola Tomczuk (kl. Ib). Każdy z uczniów otrzymał dyplom.

Nauczyciele, którzy przygotowywali i przeprowadzili ten konkurs to Anna Jermałowska, Jolanta Kryńska, Halina Mitkowska i Paweł Białokozowicz.