„TAK ŻYJ ŻEBYŚ ZDROWY BYŁ”, czyli impreza promująca zdrowy styl życia w gimnazjum

Dnia 16.06.2016 roku po raz 16 w historii gimnazjum uczniowie klas I wspólnie z wychowawcami klas oraz pedagogiem szkolnym zorganizowali imprezę promującą zdrowy styl życia. Tak, jak co roku i tym razem głośno potępiliśmy takie zjawiska jak: podejmowanie zachowań ryzykownych, konformizm, brak własnego zdania oraz wyraziliśmy nasze zapotrzebowanie na: przyjaźń, troskę o siebie i drugiego człowieka, rozwagę oraz szacunek dla życia i zdrowia.

Uczestnicy wykazali się dużym i porównywalnym poziomem wiedzy oraz umiejętności. Przygotowane prezentacje odznaczały się wysokimi walorami artystycznymi, profilaktycznymi oraz wychowawczymi. Prezentowane treści zostały również docenione przez publiczność.

Spotkanie uatrakcyjnił mini turniej sportowy przygotowany przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Na zdjęciach relacja z imprezy! Zapraszam do obejrzenia!