SZCZĘŚLIWEJ DROGI JUŻ CZAS… zakończenie roku szkolnego w kl. III gimnazjum

Pod tymi słowami podpisaliśmy się wszyscy żegnając 24.06.2016 r. naszych trzecioklasistów. Tego dnia na sali gimnastycznej  zgromadzili się uczniowie klas trzecich gimnazjum  z rodzicami, dyrekcją, nauczycielami i wychowawcami.

Uroczystość uświetnił swoją obecnością Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski  p. Jarosław Borowski. Przy dźwięku oklasków całej licznie zgromadzonej widowni swoje cenzurki z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy za osiągnięcia w konkursach i zawodach sportowych odebrali  najlepsi absolwenci z rąk Dyrekcji naszej szkoły oraz Burmistrza. Były też  przemówienia i listy gratulacyjne rodzicom. Na zakończenie części oficjalnej absolwenci gimnazjum złożyli ślubowanie i  przekazali sztandar swoim młodszym kolegom i koleżankom. Cała uroczystość przebiegała w podniosłej atmosferze. Program artystyczny rozpoczął polonez w wykonaniu naszych trzecioklasistów, były też piosenki, wiersze, kwiaty oraz żal, że to ostatnie chwile w tej szkole.

Łzy wzruszenia pojawiły się w oczach wielu widzów podczas końcowej piosenki „Szczęśliwej drogi już czas”

Życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.