Spotkanie z p. Bożeną Teresą Zwolińską, zastępcą Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski

Cała Polska Czyta Dzieciom

18 maja 2016 roku w naszej Szkole i szkolnej bibliotece po raz pierwszy gościła Bożena Teresa Zwolińska, zastępca Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski. Spotkanie odbyło się z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, organizowanym w tym roku pod hasłem Czytanie uskrzydla.

Na spotkaniu czytalismy ulubione utwory zapamiętane z dzieciństwa i inscenizowaliśmy wiersze. Zaproszony gość wręczył nagrody zwycięzcom konkursu, który był podsumowaniem projektu Czworonożni przyjaciele przeprowadzonego w klasach I-VI. Projekt ten związany był z realizacją w naszej Szkole programu MEN  Książki naszych marzeń. Uczniowie przygotowali prace literackie oraz plastyczne. Zaproszony gość przeczytał nagrodzoną pracę literacką ucznia klasy III szkoły podstawowej.