Choinka klas I-III SP

21 stycznia 2016 roku w Zespole Szkół im. A. Mickiewicza odbyła się choinka szkolna dla klas I-III szkoły podstawowej. Był to szczególny dzień dla wszystkich dzieci z młodszych klas, ponieważ impreza połączona została z balem karnawałowym. Na bal przybyły piękne księżniczki, super bohaterowie, postacie z bajek oraz inni znakomici goście. Popisom tanecznym nie było końca.

Dzieci miały również szansę zatańczyć  swoje ulubione przeboje. Po szalonej zabawie dzieci udały się wraz z wychowawcami do swoich klas na pyszny poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Dzieci najbardziej jednak ucieszyła niespodziewana wizyta Mikołaja, który przyniósł pełen worek prezentów. Wszystkie dzieci z Naszej szkoły okazały się grzecznymi, bo Mikołaj obdarował podarunkami wszystkich uczniów. Dzieci opuszczały szkołę zmęczone, ale w doskonałych nastrojach.