Dzień Edukacji Narodowej

14 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Nauczycieli. Pani Dyrektor Eugenia Gałka wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom szkoły. Uczniowie zaś  przygotowali piękny koncert życzeń, na który złożyły się piosenki w wykonaniu chóru szkoły podstawowej i gimnazjum, dwóch raperek Julii i Natalki oraz tańce zespołu Ranok.

Sentencje, humor ze szkolnych zeszytów oraz dowcipy o pracy w szkole przedstawione przez konferansjerów, czyli Weronikę i Kamila wywołały uśmiech, radość oraz pobudziły do refleksji.

Uczniowie zaprosili też swoich pedagogów do „Tańca belgijskiego”. Nauczyciele poradzili sobie doskonale i otrzymali zaproszenie do kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”.

Na zakończenie Samorząd Uczniowski, który był głównym organizatorem uroczystości, złożył życzenia dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom szkoły  i zaprosił wszystkich zgromadzonych na filiżankę aromatycznej herbaty, kawy  i słodką babeczkę.