,,Bielskie gimnazja - dobry start i pewna przyszłość” - apel podsumowujący

14 maja 2015 roku w naszej szkole odbył się apel podsumowujący projekt „Bielskie gimnazja - dobry start i pewna przyszłość”.

Uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście, m.in. Inspektor Referatu Oświaty i Kultury naszego miasta Pani Ludmiła Samocik, mogli obejrzeć spektakl naszej szkolnej grupy teatralnej pt. „Nasze marzenia". Opowiadał o tym, w jaki sposób marzenia rozwijają kreatywność, rozszerzają horyzonty i pomagają nam uporządkować nasze sprawy – właściwie ocenić to, czego już dokonaliśmy, i wyznaczyć sobie nowe cele. Bez nich nasze życie byłoby nudne, pozbawione smaku.

Po przedstawieniu mogliśmy obejrzeć zdjęcia naszych koleżanek i kolegów – uczestników zajęć fotograficznych oraz przeczytać pierwszy numer szkolnej gazetki „Kurier Mickiewicza”. Po części oficjalnej przeszliśmy do sali 38 na poczęstunek.