Wiosna za oknem, a Wielkanoc tuż, tuż

Świetlicę ożywiły wiosenne, kolorowe prace plastyczne związane z Świętami Wielkanocnymi, które zdobią sale i korytarz szkolny.

Prace plastyczne ,,Jesteśmy jednym światem”uczennic: L. Cosnard kl.Ie, N. Sokołowskiej kl.Id, D. Oksztulskiej kl.IIa zostały zakwalifikowane do wystawy w wojewódzkim konkursie plastycznym organizowanym przez MDK w Białymstoku. Uczniowie naszej świetlicy wzięli udział w konkursie plastycznym ,,Wiosna w lesie” organizowanym przez BDK.
Na zajęciach świetlicowych wykonaliśmy gaik-maik z kolorowych kwiatów bibuły, z którym dzieci kl.II i kl.III powitały wiosnę na imprezie w BDK pt. ,,Pożegnanie zimy” oraz wielkanocne kurczaki z papieru w związku z wizytą przedszkolaków w naszej szkole.