XI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

15 grudnia odbył się w naszej szkole XI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek "Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi". Nasze zaproszenie do konkursu przyjęły w tym roku: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów oraz Zespół Szkół z DNJB im. J. Kostycewicza. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 zdobyli I, II i III miejsca oraz wyróżnienia!

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!

Wyniki XI Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

,,Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi 2014”

Kolęda i pastorałka tradycyjna

Im - duet w składzie: Wiktoria Korniluk i Julianna Laszewicz (kl. IB)