Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
-
Galeria
XI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
15 grudnia odbył się w naszej szkole XI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek "Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi". Nasze zaproszenie do konkursu przyjęły w tym roku: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów oraz Zespół Szkół z DNJB im. J. Kostycewicza. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 zdobyli I, II i III miejsca oraz wyróżnienia!
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!
Wyniki XI Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek
,,Bóg się rodzi, gwiazda wschodzi 2014”
Klasy I-III
Kolęda i pastorałka tradycyjna
Im - duet w składzie: Wiktoria Korniluk i Julianna Laszewicz (kl. IB)
IIm - Marta Tatarczuk (kl. I)
IIm - Małgorzata Wysocka (kl. IB)
IIIm - zespół w składzie: Aleksandra Stepaniuk, Dominika Bober, Natalia Filimoniuk, Roksana Barszczewska, Magda Patejczuk (kl. IIIA)
wyróżnienie - zespół w składzie: Natasza Ruta, Justyna Shypka, Kornelia Tomczuk, Izabela Tomczuk, Julia Dąbrowska i Jan Daniluk (k.l IA)
wyróżnienie - zespół w składzie: Maria Artemiuk, Natalia Nikitiuk, Natalia Krasowska, Karolina Borysiuk, Joanna Wasiluk, Estera Tichoniuk (kl. IIIA)
wyróżnienie - zespół ŻEUŻYKI w składzie: Tatiana Ciesnowska i Natalia Antoniuk (kl. III)
wyróżnienie – Gabriela Górska (kl. IIIC)
Kolęda i pastorałka współczesna
Im - duet w składzie: Patryk Huczko i Kamila Huczko (kl. I i VI)
IIm- Emilia Korolko (kl. IB)
IIm – Oliwia Borowik (kl. IIIC)
IIIm – Wiktoria Malec (kl. IIIC)
Klasy IV-VI
Kolęda i pastorałka tradycyjna
Im - zespół w składzie: Agata Stepaniuk, Gabrysia Jakubowicz, Laura Kośko i Aurelia Syczewska (kl. VIA)
IIm - Anna Wróblewska (kl. IV)
IIm - zespół w składzie: Daria Ruta, Julia Jermałowska, Angelika Nazaruk, Dominika Hapunowicz, Amelia Jakimczuk, Aleksandra Piekutin (kl. IVA)
IIIm - zespół w składzie: Tatiana Maksymiuk, Julia Dobroczyńska, Gabrysia Kuczyńska, Juliana Ryżyk, Anastazja Wiszenko i Maria Jakimiuk (kl IVA)
IIIm - zespół Żeużyki w składzie: Marta Mackiewicz, Marta Niczyporuk i Magdalena Worobiej (kl. IV)
Kolęda i pastorałka współczesna
Im – nie przyznano
IIm - Zofia Półkoszek (kl. IV)
IIm - Kinga Januszewska (kl. VI)
IIIm - duet w składzie: Cyntia Kufel, Weronika Bosiacka (kl. VC)
IIIm - Anna Mucha (kl. IV)
wyróżnienie – Agnieszka Bosiacka (kl. VC)
wyróżnienie – Oliwia Lelacz (kl. VC)
wyróżnienie - duet w składzie: Wiktoria Tomczak i Weronika Wojdakowska (kl. IVC)
wyróżnienie - zespół w składzie: Agata Sacharzewska, Wanda Sopek
i Patrycja Cecot (kl. VI)
Współorganizatorem konkursu był Związek Ukraińców Podlasia dzięki
wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski
oraz dotacji Ministra Administracji i Cyfryzacji