Michał Polakiewicz wicemistrzem Europy w Kick boxingu

Michał Polakiewicz uczeń klasy IID naszego gimnazjum, na IX Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Europy w Sztukach Walki w  Schwerin w Niemczech sięgnął po srebrny medal i zdobył  tytuł wicemistrza Europy w Kick boxingu, a w kategorii Kata tradycyjne z bronią zdobył medal brązowy.

Mistrzostwa odbyły się 22-24 marca. Zdobyty tytuł i dwa medale są rezultatem wielkiej pasji Michała do wschodnich sztuk walki, które trenuje od 7 roku życia. Sukcesy jakich ma wiele na swoim koncie nie osłabiły wysiłków Michała na codziennych intensywnych treningach, które uprawia pod czujnym okiem Andrzeja  Nowaczuka  z Siemiatycz. Teraz przed Michałem kolejne wyzwanie – pierwsze miejsce na podium. Życzymy Michałowi dalszej determinacji na zawodach, wytrwałości, silnej woli i oczywiście złota na kolejnych mistrzostwach :-)

Gratulujemy Michał. Szkoła i Bielsk Podlaski cieszą się razem z Tobą!